Wątek zamknięty

interpretacja dat urodzenia
#1

Witajcie. Czy pomoze ktos ? jak to sie ma ku sobie ? Ja (Karolina ) 12.10.1989 on Przemek 23. 06.1992 Dzieki Uśmiech
#2

Witaj... bardzo dużo pytasz o tego pana... teraz prosisz o interpretację numerologiczną, ale ja Ci niedawno wróżyłam odnośnie tej znajomości <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=70&t=9534">viewtopic.php?f=70&t=9534</a><!-- l --> , poza tym zauważyłam też inne pytania... wszystko wokół Waszej relacji... może warto zdać się na siebie zamiast na wróżby.
#3

Sephinroth - Tak, Dziekuje Ci pieknie za wrozbe... ale to mnie strasznie intryguje. Z jednej strony jest wszystko fajnie pieknie cdownie... ale on jest daleko i nawet sie nie znamy tak naprawde. Poza tym czasem sie zachowuje jak dzieciak jakis haslo powie to normalnie jakby byl blizej to wzielabym buta i przez łep . A ja bardzo jestem ostrozna przejechalam sie juz kilka razy i sie najzwyczajniej boje dlatego pytam , tym bardziej ze sama mam trudny charakter . Oczywiscie bedzie co ma byc . Macie w sumie racje nie ma sie co pzejmowac Uśmiech Dzieki jeszcze raz za tamta wrozbe wyglada pieknie a z moim szczesciem do ludzi to wrecz nierealnie Uśmiech Pozdr
#4

Chodzi o to, że pytając cały czas... tylko sobie mącisz w głowie. Nie wszystkie wróżki potwierdzą Ci to, co ja zobaczyłam. Na numerologii się nie znam, może ktoś tu zajrzy i powie, czy faktycznie dane Wam szczęście. Jeśli uzależnisz się od wróżb, a sama nie będziesz działać, nie wyjdziesz na tym korzystnie. Może odczekaj jakiś czas, nabierz dystansu do sytuacji... np. Twoje pytanie odnośnie wspólnych wakacji... to przecież tylko od Was zależy...
#5

No w sumie masz racje . Dzieki Uśmiech Czasem kubel zimnej wody to doba sprawa Uśmiech hihih Uśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości