Dziecko
#1

Dzisiaj mialam dziwny sen, snila mi sie mala dziewczynka. Byla w jakims osrodku i jej wychowawczyni mowila mi ze ona nie mowi i nie wiedza co jej jest. Poszlam i zaczelam sie bawic z nia a ona zaczela do mnie mowic az jej wychowawczyni byla w szoku. Potem ta dziewczynkapowiedziala takie cos "kocham cie ciociu Marto" i nie przytulila a ja poczulam jak cieplo i milosc bije od niej. Miala piekne blekitne oczy i jasna rozswietlona twarz jak aniol. Potem musialam gdzies isc i ja zostawilam ale za chwile wrocilam i szukalam ja ale jej juz nie bylo. Wie ktos moze co to moze znaczyc? Kiedys czesto snily mi sie dzieci, potem przestaly przez dluzszy czas az do dzisiaj.
Odpowiedz
#2

W moim przypadku sen o dziecku zawsze oznaczał problem lub list urzędowy ale w Twoim przypadku może oznaczać coś innego lub własnie to.
Odpowiedz
#3

U mnie raczej dziecko oznacza ciekawe ale pozytywne rzeczy ale dziekuje za Twoja interpretacje.
Odpowiedz
#4

Moja mama mowila zawsze,ze jak jej sie sni dziecko to beda plotki.
Czytajac opis twojego snu mialam wrazenie,ze to twoje wewnetrzne
dziecko przypomina ci o tym,ze powinnas je i siebie kochac.Mozliwe
jest tez ze to twuj Aniol Stroz zapewnil cie o swojej milosci.
Pomysl czy w ostatnim czasie nie watpilas w siebie,uwazalas sie
za mniej warta od innych.A to dziecko powiedzialo ci, ze to nieprawda.
Odpowiedz
#5

A wierz ze mozesz miec racje bo tez mi przez mysl przeszlo ze ta dziewczynka to moj Aniol Stroz Uśmiech No wlasnie ostatnio mialam dola i uzalalam sie nad soba. Dziekuje Ci za interpretacje. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości