Warsztat 24 - Wyjątkowy prezent urodzinowy
#1

Jedna z moich przyjaciółek obchodziła niedawno urodziny. Otrzyma ode mnie spóźniony prezent, ponieważ wykonuję go własnoręcznie.
Proszę o określenie:
1. Co to za przedmiot,
2. Jak go wykonać (sposób, materiały),
3. Na jakim jestem etapie.
Rozwiązanie warsztatów nastąpi jednak w przyszłą niedzielę, tj. 21.07 (a nie w pt., jak nadmieniłam przy warsztacie Zebony), ponieważ moje wyjazdowe plany ostatnio ulegają zmianom.
Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału Buźki
Odpowiedz
#2

Bardzo ciekawy temat Seph Oklaski .
Odpowiedz
#3

Dziękuję Buziak W zasadzie trudno wymyślić temat, który by się nie pokrywał z poprzednimi Oczko
Odpowiedz
#4

Sephinroth napisał(a):Dziękuję Buziak W zasadzie trudno wymyślić temat, który by się nie pokrywał z poprzednimi Oczko

Wierzę w Twoja kreatywnosc , wiec bez zbednej kokieterii proszę Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#5

Lady, miałam na myśli, że odbywały się już warsztaty odnośnie prezentów i przedmiotów. Niestety nie miałam lepszego pomysłu Bezradny
Odpowiedz
#6

Sephinroth napisał(a):Lady, miałam na myśli, że odbywały się już warsztaty odnośnie prezentów i przedmiotów. Niestety nie miałam lepszego pomysłu Bezradny

Ale to nic nie szkodzi. to bardzo fajny warsztat Seph Buziak
Odpowiedz
#7

Zapraszam więc do udziału w wolnej chwili Kotek
Odpowiedz
#8

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału Uśmiech
Odpowiedz
#9

1. Co to za przedmiot, Królowa Bulaw
2. Jak go wykonać (sposób, materiały),Rydwan,4 Mieczy
3. Na jakim jestem etapie7Monet,6 Monet

Na mojej karcie Królowa Buław trzyma kota ,wiec może to jakaś maskotka ,fotografia ,obraz lub ramka ozdobna ,sztuczne kwiaty, na karcie są słoneczniki ,również dobrze może być to jakiś witraż ,flakon ,kielich ,szkatułka ,woreczek ,torebka ,szata ,obrus ,chusta lub coś z odzieży bądź bardziej ezoterycznego -mapę marzeń lub wróżbę całoroczną Prezent z którego bedzie bardzo szczęśliwa.
Rydwan mówi żeby go wykonywać po równo z każdej strony , być może trzeba coś szybko nakładać,przyklejać , rysować lub szyć.Nie spieszyć się gdyż elementy musza być dopasowane,żeby się nie rozjechały .
Tworzywo materiałowe, wełniane,papierowe ,drewniane,plastikowe ,szklane i metalowe,myślę ze różnokolorowe odcienie zieleni,brązu ,żółć,róż,czerwień,biel ,niebieski ,może nie będę wymieniać wszystkich.
Jesteś na etapie końcówki ,ale jeszcze musisz dopracować szczegóły.
To tylko po dwie karty,wiec dość mało szczegółów,ale mam nadzieje ze w coś tam strzeliłam Oczko Buźki
Odpowiedz
#10

1. Co to za przedmiot,-4 Monety
2. Jak go wykonać (sposób, materiały),-6 Mieczy Rycerz Pucharow(-)
3. Na jakim jestem etapie.-9 Monet(-)

Przedmiot jest kawadratowy lub prostokatny, jest to cos z materialu , byc moze material jest wyszywany lub jest to tzw patchwork. Moze to tez byc cos robione na drutach lub na szydelku albo szyte.To moze tez byc jakis obraz , ktory powiesi przyjaciolka na sciane, obrus, chusteczka..pudelko, etui na cos
Kolory bardzo energetyczne, wyraziste..kolory natury- zielony, zólty , czerwony
Juz prawie go konczysz, w zasadzie zostalo Ci tylko odpowiednie wykonczenie przedmiotu i pomysl na ciekawe opakowanie.

Jeszcze dodam, ze to moze byc tez obraz malowany farbami
Odpowiedz
#11

3monet/Q monet /Ksiezyc
  • 6 mieczy /As mieczy / 3 mieczy / K monet
  • wykonalas jakas robotke na drutach , szydelko lub malujesz ,widoczek lub aniolka albo huste narzute pledzik w rozyczki bycmoze dla dzidzi
w ukonczeniu prezentu pomagal ci meszczyzna lub dokupilas cos albo wykonalas jakas ...rune..lub ze prezent jest juz wykonany Rotfl
Odpowiedz
#12

Witajcie, pięknie dziękuję za wszystkie odpowiedzi Uśmiech Dopiero wróciłam z wyjazdu, dlatego tak późno zaglądam tutaj. Zapraszam serdecznie do udziału, może ktoś jeszcze dołączy...
Odpowiedz
#13

Wyniki po godz. 21. Może jeszcze do tego czasu ktoś tu zajrzy i rozłoży karty Uśmiech
Odpowiedz
#14

Nikt więcej się nie pokusił, więc czas na rozwiązanie. Przedmiot, o który pytałam, to zeszyt. W całości wykonam go sama. Potrzebuję wykonać masę papierową z dodatkiem płatków kwiatów oraz barwnika, uformować ją i wysuszyć, poprzycinać i ostatecznie zszyć. Nie mam jeszcze pewności do okładki - jeśli się uda, to również będzie z grubszego papieru, jeśli nie, to zalaminuję kwiaty. Jestem na etapie zbierania materiałów, od miesiąca jestem w rozjazdach i nie mam czasu, by w końcu się za to wziąć.
Przyznam, że mam problem, kogo wytypować na zwycięzcę Uśmiech

Lilu, u Ciebie pojawiły się kwiaty, mowa była też o przedmiotach ozdobnych. Dobrze wyczytałaś, że trzeba go "wykonywać po równo z każdej strony", a także nakładać, przyklejać i szyć. Prawdą jest także, że nie można się spieszyć i potrzeba wiele staranności. Trafność co do tworzywa (papier, materiał - jako nić). Prawidłowo wymieniona część kolorów - brąz, żółć, róż, czerwień.

Lady of dreams, bezbłędnie odgadłaś kształt - prostokąt. Trafność z szyciem oraz kolorami natury. Wzmianka o farbkach też jak najbardziej słuszna, ze względu na to, że będę używać jasnego barwnika.

Alizo, Ty również krążyłaś wokół przedmiotu Uśmiech i te różyczki, i niezdecydowanie między czymś szytym a malowanym. Słusznie zauważyłaś z tym mężczyzną, bo będę potrzebować jego pomocy.
Odpowiedz
#15

Ze względu na największą liczbę szczegółów oraz trafny opis wykonania, warsztaty zwycięża Lila!!! Serdecznie gratuluję jednak Wam wszystkim, bo byłyście bardzo blisko Buziak Dziękuję za udział i życzę równie trafnego odczytywania kart Buźki
Brawa dla zwyciężczyni Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#16

Bardzo dziekuje za ciekawy warsztat i brawa dla zwyciezczyni!
Odpowiedz
#17

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Warsztat 24 - Wyjątkowy prezent urodzinowy
Gratulacje lila
brawo dla wszystkich uczestników warsztatu

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#18

Krystyno, dziekujemy za przecudny bukiet Buziak
Odpowiedz
#19

Oj jestem milo zaskoczona ,dziękuje Buźki
Odpowiedz
#20

Lila gatuski Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości