Wyzwania ("Czarne szczyty") - jak obliczyć?
#1

Wyzwania (czarne szczyty) - jak obliczyć?
Odpowiedz
#2

Wyzwania życiowe czyli Czarne szczyty określają nasze wady, które nam przeszkadzają w życiu i z którymi należy walczyć by nasza Droga Życia rozwijała się harmonijnie. Są to trzy wyzwania, którym trzeba stawić czoło.
Wyzwania należą do Kluczowych Cykli Życia i biegną w cyklach zgodnych z punktami zwrotnymi. Podczas gdy punkty zwrotne zakreślają kształt drogi, Wyzwania to przeszkody, które napotykamy na naszej drodze, w różnych sytuacjach życiowych. ód. Wyzwania to trudności pomiędzy nami i naszym sukcesem. Wzbogacają doświadczenie, doskonaląc talenty i umiejętności. Wyzwania czynią z naszego życia ciągłą edukację, mającą na celu rozwój naszej osobowości. Wyzwania bazują na 9 letnim cyklu rocznym.

* I Wyzwanie jest różnicą miesiąca i dnia urodzenia.
II Wyzwanie jest różnicą miesiąca i roku urodzenia
III Wyzwanie (Główne - trwa całe życie).różnicą pierwszego wyzwania i drugiego wyzwania
lub inaczej
Aby odnaleźć te wyzwania TRZEBA wrócić do trzech CYKLI Drogi Życia
I WYZWANIE - odejmujemy I CYKL - II CYKL lub odwrotnie ( odejmujemy zawsze liczbę, wiekszą od mniejszej)
II WYZWANIE odejmujemy I CYKL - III CYKL lub odwrotnie.
III WYZWANIE GŁÓWNE odejmujemy IWYZWANIE - II WYZWANIE
np osoba ur. 17.05.1975.

1wyzwanie -8-5=3
2wyzwanie-5-4=1
3wyzwanie3-1-2
Odpowiedz
#3

Ramono, super instrukcja Rotfl
Napisałaś:
Cytat:III Wyzwanie (Główne - trwa całe życie).
Dopytam tylko o czas trwania I Wyzwania i II Wyzwania.
Odpowiedz
#4

Wyzwanie I- trwa do ok. 40 roku życia
Wyzwanie II- po 40 roku życia
Wyzwanie Główne trwa przez całe życie i jego wpływ jest najsilniejszy
Odpowiedz
#5

Witajcie dziewczyny. Siedzę nad portretem i zgłupiałam Jak prawidłowo powino sie obliczac wyzwania ,czy od cyklów robimy działania ,czy od dat urodzenia.

Mam date 20 .12 .1977
Czy wyzwanie tej osoby to
I cykl 12
II cykl 20
III 6

I cykl - II cykl (12- 20)= I wyzwanie 8
I cykl - III cykl (12-6)= II wyzwanie 6
Główne I wyzwanie - II wyzwanie (8-6)=2

Czy redukujemy date i obliczmy tak
I cykl 3
II cykl 2
III cykl 6
( 3-2) I wyzwanie 1
(6-3) II wyzwanie 3
( 3-1) Wyzwanie głowne.2

Czy moze cos pokićkałam Ramona, Nadzieja i inne wiedźmy pomocy !!!
Odpowiedz
#6

Cytat:Czy redukujemy date i obliczmy tak
I cykl 3
II cykl 2
III cykl 6
( 3-2) I wyzwanie 1
(6-3) II wyzwanie 3
( 3-1) Wyzwanie głowne.2
Tak zawsze redukuje się do pojedynczej cyfry oprócz liczb mistrzowskich
Odpowiedz
#7

Dzięki Ramono !Miło Cie widzieć. Rotfl
Odpowiedz
#8

A co z sytuacją, gdy w cyklu (dzień urodzin) mam mistrzowską 11 z 29, mam to zredukowac do 2?
Wtedy mam takie cykle 9 (miesiac) 11/29 (dzien) i 6 (rok). To wyliczając wyzwanie 1 mam odjąć 11-9 czy 9-2??
Odpowiedz
#9

Witam, o czym mowi wyzwanie ''0'' ?
Odpowiedz
#10

Podlaczam sie do pytania o "0", z moich obliczen wynika ze i moj facet i ja mamy w drugim wyzwaniu zerowke.
Cos mi swita ze kiedys znalazlam wyjasnienie ktore w bardzo streszczonej wersji brzmialo "wszystko sie zdarzyc moze" Oczko generalnie nie znasz dnia ani godziny Oczko Jesli zle pamietam prosze o sprostowanie.
Odpowiedz
#11

Przepraszam, juz znalazlam odpowiedz o "0" w drugim wyzwaniu. To co przeczytalam nie podoba mi sie oj nie podoba ......
Odpowiedz
#12

ja słyszałem że zero daje brak kotwiczenia w rzeczywistości, w codzienności. Niby takie osoby w momencie kiedy np. przestają pracować i chcą pokorzystać z tego czego się dorobiły, stwierdzają że niczego się nie dorobiły, że tak na prawdę to one nic nie mają... coś takiego mi się o uszy lub oczy obiło Rotfl
Odpowiedz
#13

Przykład dla osoby ur. 09-04-2000
1 wyzwanie 9-4=5
2 wyzwanie 9-2=7
wyzwanie główne 7-5=2

natomiast jeśli chodzi o czas trwania
głowne wyzwanie (całe życie)
1w do 40 roku 2w od 40 roku

aczkolwiek istnieje dokładniejsze określenie czasu i jest związane z białbymi szczytami
I szczyt wiąże się z I cyklem i I wyzwaniem a także z liczbą imienia (imion w przypadku kilku)
II i III szczyt wiąże się z II cyklem i II wyzwaniem oraz z wibracja nazwiska
IV szczyt wiąże się z III cyklem i w tym okresie główne wyzwanie mimo iż trwa całe życie jest nasilniej odczuwane i jest powiązane z liczba imienia i nazwiska

natomiast jeśli chodzi o wyzwanie 0 - nasila wibracje liczb obok których się znajduje, można również do 0 porównać 9 które jako wyzwanie nie występuje, zero często sugeruje o posiadaniu potencjału ukrytego głęboko w nieświadomości - osoby które maja wyzwanie zero często cieleśnie reagują na nastroje innych, natomiast własnych emocji nie czują, lubią chodzić własnymi drogami, a wywzwanie 0 przebiega łagodnie lub bardzo niespodziewanie - czyli mogą lekko przejść przez życie lub zostać poddani ciężkiej próbie, zero zazwyczaj ogranicza wszystko np jeżeli dotyczy relacji z ludźmi - dana osoba ma ograniczona liczbe znajomych, której liczba utrzymuje się w podobnych ilościach, do tego 0 - może oznaczać utrudnienia, zaczynanie od nowa, lub podkreślać brak czegoś - nawet całkowity, ale może też mówić o ogromnych możliwościach o których dana osoba nie ma pojęcia i zazwyczaj występuje u osób których liczby wskazują na osiągnięcia w rozwoju. Zero jeszcze może wskazywać na :
-brak wartości - jako coś błahego bezwartościowego
-oddzielenie np w liczbach trzycyfrowych jak 108 - moze oznaczac oddzielenie 1 od 8 czyli - niezależności od pieniędzy co praktycznie znaczyłoby utratę zależności w zarządzaniu funduszami
-bałagan i chaos jako symbol nieistnienia - zaprzeczenie ładu i porządku, zasad liczby 1
może też być związane z liczbą 24 lub 12 z godziny lub minutą 60
Odpowiedz
#14

slawek_88 napisał(a):ja słyszałem że zero daje brak kotwiczenia w rzeczywistości, w codzienności. Niby takie osoby w momencie kiedy np. przestają pracować i chcą pokorzystać z tego czego się dorobiły, stwierdzają że niczego się nie dorobiły, że tak na prawdę to one nic nie mają... coś takiego mi się o uszy lub oczy obiło Rotfl

Ja z kolei słyszałam i w sumie sama stosuję, że jeżeli pojawia się zero w wyzwaniach, to jest to informacja, ze trzeba przepracować wszystko, czyli zero tak jakby zawiera w sobie wszystkie wibracje i życie osoby z wyzwaniem 0 do łatwych nie będzie należeć, bo nie będzie się skupiać na jednej konkretnej wibracji, tylko aż na kilku Uśmiech
Odpowiedz
#15

Cześć przelałam wyzwania i wyszła mi liczba mistrzowska ale przy redukcji i nie wiem czy tak zostawić i dalej redukować i co to. Znaczy w życiu?
urodziłam się 29.04.1969
0 I cykl 2+9=11 II cykl 4. III cykl 1+9+6+9=25=2+5=7. 1wyzwanie 11-4=7 2 wyzwanie 7-4=3 3 wyzwanie 7-3=4
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości