Warsztat 25 - Sport
#1

Od dwóch tygodni -jaka dyscyplinę sportowa uprawiam?
Czy to sport do którego po latach wróciłam ,czy zupełnie nowy ?
Jak to się stało ,ze zaczęłam uprawiać te dyscyplinę sportowa?

Zapraszam do ćwiczeń i  zabawy wszystkich chętnych. Rozwiązanie w piątek o 21 .00  Buźki
Odpowiedz
#2

Hi Lila , Ja znowu w droge
  • Rydwan / Umiar / Cesarzowa
  • ciekawe hum, jakby tak prosto to jezdzisz na czyms co ma kola np; rower lub maszyna do cwiczen z drazkami ale mnie sie wydaje ze pewnie chodzisz z kijkami (ostatnio to takie modne)
  • kiedys sie tym zainteresowalas (cwiczylas i teraz ponownie powrocilas[/
    • Cesarzowa - no pewnie przytylas i musisz tez troche rozruszac swoje stawy ..albo poprostu pragniesz dobrze wygladac Hejka
Odpowiedz
#3

Dziękuję aliza Buźki
Zapraszam chętne osoby do zabawy Rotfl Rotfl Hura
Odpowiedz
#4

i jeszcze... moglas sie z kims zalozyc lub testujesz go dla firmy , albo kolezanka cie namowila
  • 10 monet / 10 puch
  • a tak na marginesie to niewiem dalaczego mi sie .. Joga.. ciagle w mysli przewija
Odpowiedz
#5

1. Od dwóch tygodni -jaka dyscyplinę sportowa uprawiam? 3 kielichów (-), paź kielichów, as buław
2. Czy to sport do którego po latach wróciłam ,czy zupełnie nowy ? 2 pentakli, 6 kielichów (-), 10 pentakli (-)
3. Jak to się stało ,ze zaczęłam uprawiać te dyscyplinę sportowa? paź buław (-), król kielichów, III Cesarzowa (-)

Też pomyślałam o chodzeniu z kijkami, ale byłabym skłonna pokusić się o coś bardziej egzotycznego, połączenie kielichy + buławy. To mogą być narty wodne, nauka nurkowania, może jakiś aerobik w wodzie Myśli albo po prostu gimnastyka czy joga. Pomyślałam tez o takim rowerku ćwiczebnym na same nogi, w sam raz przed tv Rotfl tai chi, wschodnie sztuki walki... a może skok o tyczce, ze spadochronem, na bungee... z jeszcze bardziej irracjonalnych rzeczy jakie mi przyszły do głowy to kręcenie hula-hopem i motocross Głupek Albo to jest coś bardzo wyciszającego, albo podnoszącego adrenalinę. Mam jednak nadzieję, że to nie sporty ekstremalne Uśmiech A podążając w kierunku przeciwnym, co tez mi się nasuwa dzięki ilustracjom, mogą być to szachy lub brydż.
Sytuację widzę tak, że od daaawna nosiłaś się z zamiarem podjęcia tej dyscypliny sportowej, ale jakby była dla Ciebie nowa. Ewentualnie miałaś bardzo dużą przerwę (zaczęłaś i szybko przerwałaś), ale bardziej wydaje mi się, że pomysł długo kiełkował i dopiero teraz się zdecydowałaś.
Co do przyczyny, ewidentnie tutaj ingerencja czyjaś... u mnie paź to kobitka, więc babeczki mam w minusie. Czyżby Twój mąż Cię zachęcił? Na wspólne partyjki Uśmiech tak mi się rzuca w oczy. Teraz masz więcej czasu i cierpliwości.
Odpowiedz
#6

jaka dziedzina sportu-2 kielichy-też kijki bym obstawiła
czy to sport do którego wróciłaś,czy nowy-Moc-coś nowego ,co ci się podoba
jak to się stało ,że zaczęłaś uprawiać tę dyscyplinę sportową-2 mieczy-czułaś że zamykasz się w sobie,masz dosyć wszystkiego,a może w trakciespaceru możesz wszystko sobie logicznie przemyśleć Uśmiech
Odpowiedz
#7

Dziękuje Seph i ayla Buźki
Zapraszam kolejne osoby Oczko
Odpowiedz
#8

Od dwóch tygodni -jaka dyscyplinę sportowa uprawiam?- 5 Pucharow Swiat(-)
Uprawiasz dyscypline wodna, byc moze nurkujesz, lub plywasz na czyms, aerobik w wodzie,
Czy to sport do którego po latach wróciłam ,czy zupełnie nowy ?- 3 Mieczy 7 Monet
Wrocilas do tego sportu po latach.
Jak to się stało ,ze zaczęłam uprawiać te dyscyplinę sportowa?-Zaczelas cwiczyc ze wzgledu na problemy zdrowotne, lekarz Ci polecil te dyscypline w ramach rehabilitacji.
Odpowiedz
#9

Dziękuje Lady Buźki

Zapraszam do udziału osoby początkujące jak i osoby dłużej zajmujące się tarotem Oczko Hura
Odpowiedz
#10

taniec, badz siatkowka, cos co sie rusza na stojaca i raczej w grupie
jest to sport ktory kiedys odlozylas, i powrocilas do niego, i jeszcze mam tu jakies problemy z kregoslupem
i jeszcze po tym sporcie bardzo chce ci sie pic Uśmiech

to moja wersja
Odpowiedz
#11

Uśmiech Suna, kart zapomnialas wstawic. Uśmiech
Hmmm ciekawa jestem co Cie tak rozkojarzylo? Oczko Oczko
Odpowiedz
#12

1. Karta Śmierć, jak dla mnie trudna do interpretacji zwłaszcza dyscypliny sportowej, ale pojadę po bandzie, więc tak albo jazda konna albo sztuki walki (bardziej potrzebne do obrony).
2. Trójka kielichów, kurcze albo wróciłaś do tego sportu i bardzo się z tego cieszysz, albo cieszysz się z tego, że próbujesz czegoś nowego Głupek
3. Siódemka buław, myślę, że namówił Cię do tego jakiś mężczyzna albo zaczęłaś to robić z konieczności.
Kwiatek
Odpowiedz
#13

Lady of Dreams napisał(a):Uśmiech Suna, kart zapomnialas wstawic. Uśmiech
Hmmm ciekawa jestem co Cie tak rozkojarzylo? Oczko Oczko

5 pucharow, Wieza, 9 pucharow
Odpowiedz
#14

Dziękuje Suna ,Sylla Buźki

Zapraszam kolejne osoby Oczko
Odpowiedz
#15

Kochani ,może ktoś jeszcze się skusi ?do 21 .00 zostało sporo czasu -zapraszam Oczko
Odpowiedz
#16

Hej Oczko

jaka dyscyplina - król mieczy , cesarzowa, 9 kielichów - szermierka albo jazda konna
wróciłaś do tego po latach i z nowym zapałem - koło fortuny , 9 kielichów As kielichów
dlaczego - Gwiazda, 6 monet, 4 kielichy - dla poprawy atrakcyjności i troche zdrowia , może jakas impreza charytatywna Oczko)

Dokucza
Odpowiedz
#17

Dziękuje 3-maja Buźki
Odpowiedz
#18

Kochani przede wszystkim dziękuje wszystkim ,którzy wzięli udział i ogromne Oklaski Oklaski Oklaski dla Was
Jeżeli chodzi o dyscyplinę sportowa,do której wróciłam po długich latach,za namowa brata to nikt nie odgadł-jest to Tenis Ziemny ,jednak najbliższa była Suna której Gratuluje Oklaski Oklaski Oklaski Siatka trochę niższa i piłka mniejsza,a gramy w czwórkę .
Odpowiedz
#19

Haleluja Uśmiech
Odpowiedz
#20

Oklaski Suna
Odpowiedz
#21

Suna, gratulacje Buźki
Odpowiedz
#22

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Suna..gratulacje...wybacz, że z opóżnieniem...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości