Kaphe kasita non kapheta....
#1

Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis

Czy ktoś z Was stosował to zaklęcie? Czy trzeba je powiedzieć w twarz ukochanej osobie, kiedy nawiązujemy z nią kontakt wzrokowy? Czy może wystarczy mieć jej zdjęcie i powtarzać to w myśli?
Odpowiedz
#2

atham gabor leolam adonai Język Mnisi 3 krotnie wymawiali to w obliczu zagrożenia ze strony niskich bytów, energii , czy jak tam zwał Demonów.

Starlight wg. mnie popełniasz błąd ! narzucasz wolę wg. własnego widzi mi się - ma się we mnie zakochać i koniec ! - nie wyobrażasz sobie jakie konsekwencje niesie taka zabawa z energiami. Odwrotność trafienia szczęścia równa się nieszczęściu które może spotkać kogoś tobie cholernie bliskiego - Śmiercią !!! wiem to z doświadczenia że nic w tym świecie i świecie energii nie pozostaje bezkarne bez względu jak piękne i dobre by to nie było kiedy chodzi o wpływanie na czyjąś wolę bez jego Zgody !!! .. zanim rzucasz Zaklęcie używasz Magii miłosnej wpierw radzę poznać Zaklęcie odwracające ! a jest takie jednak je usunąłem z Pamięci ponieważ Miłość ma być Milością a nie jej wykorzystaniem wzbudzając ją w kimś by wykorzystać ją do swego Ego - Celu ech. UWAŻAJ !!! by potem nie płakać .. hm. wiesz najsilniejsze na Miłość a podam tobie na tacy co tam chyba że znasz :

w trakcie miesiączki upuść 3 krople krwi do ampułki ... i upatrzonemu dodaj do kawy lub innego płynu 3 krotnie palcem wskazującym zataczając pełne kręgi. Żadne formułki słowne nie są potrzebne - ustrzelisz na 1000% Faceta jednak kiedy będziesz w Życiu chciała innego bo jego Miłość się tobie znudzi to licz że się powiesi lub inaczej popełni samobójstwo.

PS. On sam ma się w Tobie Zakochać a jeśli cię nie Kocha to znak że nie jest wart twojej Miłości względem niego.
Odpowiedz
#3

Ten znowu straszy :scared-ghostface:
Odpowiedz
#4

Ten ciągle się czepia :uoee:
Odpowiedz
#5

Koledzy i koleżanki, panie i panowie. Spytałam o to ponieważ często spotykam się z tym na kafeterii bodajże. Pytam czy to jest skuteczne i czy ktoś z was miał z tym do czynienia. Od tyle, a może i aż tyle.

krystyna źródłem może być wujek google, ale nie wiem czy coś takiego miałaś na myśli. A z tego co zdążyłam się zorientować jest to łacina, a po polsku brzmi to tak:
Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis
Myślący kochając nie rozumie, że by wspólnie kochać przyjmuje cierpienie
Odpowiedz
#6

nic na siłę. nikogo nie można zmusić do miłości.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości