Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#47

Moi drodzy

nie wiem czy w dobrym dzale zakladam watek ale ryzyk fzyk jak to mowia ,kto nie ryzykuje nie pije szampana;
Z racji, ze jako nowicjusz tutaj jestem ciekawa pewnych kwestii

Ja wygladaly wasze poczatki z tarotem?
czy zawsze sie sprawdza? komus lub samemuu sobie?
slyszalam ze nie powinno sie stawiac kart samemu sobie i pytac o smierc?
oczywiscie taka jak ja zlamala obie zasady i zapytalam...

Opowiem jak ja zaczynalam kilkanascie (16) lat temu.
w pracy moich marzen(tak mi sie wydawalo) poznalam dosyc szybko kolezanke przyjaciolke w tej chwili
zlaczyl nas sekret i prawo przyciągania 
z czasem poznalam jej siostre i ogolnie zaczela stawiac mi tarota
wtedy  mnie przebudzily... zakupilam wlasna talie.. i pozniej samo poszlo..zaczelam w zyciu codziennym poznawac ludzi..

przypadek z sasiadem ... moja mama scepycznie do tego podchodzila.. wahadelka i karty dziwna rzecz... mialysmy sasiada chorego  wiedzelismy ze odejdzie jak nadejdzie czas... zapytalam czy umrze w pazdzierniku... karty jasno odpowiedzialy ze tak.. okolo tydzien pozniej go pochowali... mamie nie bylo do smiechu.. i w ogole nie bylo...  przekaz byl bardzo jasny i koniec.
zbieg okolicznosci? nie ma czegos takiego... nie wierze w zbiegi okolicznosci...

ciekawa jestem waszych opini na ten temat waszych doswiadczen i wrazen poczatkowych.. oraz jak dlugo jestescie z tarotem... 
dziekuje za uwage Uśmiech Buźki

Oczy są odzwierciedleniem duszy...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości