Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#49

Koleżanka zaciągnęła mnie do wróżki, bo nie chciała iść sama (w końcu i tak nie poszła tylko czekała na mnie). Karty mnie zafascynowały, fakt, że czytała ze mnie jak z książki i mojej obecnej pokomplikowanej związkowej historii, tak jakby wszystkie pozory nie mogły jej zmylić Od razu czułam, że karty mówią też do mnie i np. część przepowiedni z kart z Monetami wcale nie cieszyła mnie tak jak wg Wróżki powinna. Nie podobała mi się część tego co ma się stać a między innymi Wróżka powiedziała też, że jest dla mnie dobry rok by się uczyć czegoś nowego i postanowiłam, że będzie to właśnie Tarot. Ciągle czułam niedosyt w poszukiwaniu odpowiedzi jak skierować los by była szansa zmienić tą jedną przepowiednię która mnie nie cieszy.

Poszłam do sklepu ezoterycznego w poszukiwaniu talii i podręczników dla siebie. Trafiłam na profesjonalną obsługę  - podobało mi się podejście do tego zamiaru wróżenia jak do czegoś codziennego, idąc tam bałam się trochę że będę się czuć głupio. Po obejrzeniu kilku talii szybko zdecydowałam się na tą, którą mi wróżono -Tarot snów. Uwielbiam jej intuicyjność i powoli uczę się znaczeń, ale bardziej w celu tworzenia w przyszłości rozkładów. Na razie opierając się na trzech kartach potrafię odpowiedzieć na proste pytania które mnie interesują zdając się tylko na intuicję. Tarot wciąż mnie trochę przeraża ale przede wszystkim fascynuje. Jeszcze nigdy się nie pomylił
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości