Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;)
#51
Żarówka 

Magia ,,siedzi,, we mnie chyba od małego Rotfl.. Pamiętam jak w BRAVO GIRL było dołączone wahadełko.. Wróżyłam nim na tzw tak i nie..razem z młodszym kuzynem..ile odpowiedzi wpadło ..ile razy uratowało nas od konsekwencji łobuzowania ..pokazując jak wybrnąć z sytuacji Rotfl Niedawno dowiedziałam się,że moja babcia której nie zdążyłam poznać super rozkładałą karty a pare dni temu dowiedziałam się,że pra babcia była jeszcze lepsza..więc chyba geny. Tarota dostałam od syna chyba 3 lata temu..nie podchodziłam do kart..a one jakby na mnie patrzyły nie dając mi spokoju..Dziś juz całkiem dobrze czytam..mam sporo tali w tym swoją ulubioną.Karty wystrzeliwują mi w powietrze i ciągle je zbieram i szukam haha. Myśle że Tarot to moje przeznaczenie ,jestem zafascynowana i zakochana i szczesliwa że trafiłam na to forum.Mega dużo życzliwych ludzi z pasją jak moja i ogromna wiedza..<3 Powiem wam jeszcze tylko jedną historie..pare lat temu kiedy nie rozkładałam jeszcze kart..podczas zakupów w HM w Dusseldorfie..do sklepu weszły dwie cyganki..i jedna z nich strasznie mi się przyglądała.Troche sie wystraszyłam bo przeszło mi przez mysl że może chce mnie okraść czy coś..A ona podeszła do mnie dosc blisko i wyszeptała po niemiecku..TY..JESTES..MAGICZNA..DZIEWCZYNA..CZUJE TO Z DALEKA..i odeszła..I chyba miała racje Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez aisha - 14-08-2013, 01:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Artur - 18-04-2017, 12:24
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez Le Stelle - 18-04-2017, 16:18
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz... z Tarotem? ;) - przez tarot55557 - 02-01-2018, 14:29
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Intense - 24-04-2019, 14:55
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Szoko - 12-03-2024, 08:50
RE: Jaki był Wasz pierwszy raz?... ;) - przez Leszczyna - 27-03-2024, 14:37
Początki z Tarotem - przez Wiedźma88 - 28-11-2017, 14:54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości