Samodzielnie wydrukowane karty Tarota
#23

Daria poruszyła mnie Twoja szczerość i jeżeli się zgodzisz mogę przesłać Ci talie kart które nie były używane a przeglądane Tarot Deck Rider Waite Mi nie podoba się kolorystyka tych kart i z przyjemnością mogę Ci je podarować.
Odpowiedz
#24

A czy takie karty zrobione przez samego siebie nie są "gorsze" od tych ze sklepu ?
Odpowiedz
#25

jesli chodzi o jakosc kartonika, to mozna je przeciez najpierw narysowac, a potem wydrukowac na dobrym papierze do zdjec...

jesli zas chodzi Ci o zawartosc, przeslanie...
zanim narysuje sie karte, warto najpierw postudiowac na jej temat, na temat kolorystki, symboli - jest to wiec zarazem i uczenie sie, czyli podwojna korzysc, choc dluzej to trwa zanim ukonczy sie cala talie - w porownaniu do szybkiego zakupu w sklepie...

mnie sie zawsze czesc kart nie podoba w danej talii, ale jestem za leniwa (a mzoe i za malo zdolna tez, nie wiem), zeby dopracowac wlasna
Odpowiedz
#26

Nie zapominajmy o takich ofertach:
http://osiem.com.pl/stworz-wlasna-talie-...p-644.html
-- przeznaczenie 'kartoników' jest jedno Oczko
Odpowiedz
#27

Kiedyś kusiła mnie, ale nie odważyłam się jej kupić. Może ktoś ją posiada?
Odpowiedz
#28

Do kiosków RUCH trafiła właśnie talia:

http://allegro.pl/tarot-karty-tarota-opr...33913.html

Cena: 9,99 zł Uśmiech

Wariacja na temat: Tarot Marsylki z uwzględnieniem zmian w RWS.

Wykonanie: Dobre.

Na początek wystarczy, a cena jest bardziej niż przystępna.
Odpowiedz
#29

Arturze - hmm mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tej talii po 9,99, to jakaś promocja w RUCH-u, czy trafiłeś okazyjnie?

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz
#30

Regularna promocja. Karty są dodatkiem do mikroskopijnego opracowania Suligi na temat MA.
Odpowiedz
#31

ooo, muszę tego poszukać w malusieńkim RUCH-u obok mnie ;q Damn, nie wiem czemu, ale zawsze się stresuję, gdy pytam ludzi/sprzedawców etc. o czysto ezoteryczne rzeczy o.O

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz
#32

Wiesz, pomyślałem, że taki zakup to dobra oferta dla osób, które dysponują ograniczonymi środkami finansowymi.
Odpowiedz
#33

Artur napisał(a):Cena: 9,99 zł

Są jeszcze w kioskach, widziałam w tym tygodniu............po 5,99 zł nawet już.

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#34

Haha Artur - jesteś bardzo uczynny. Publikujesz swoją intensywną pracę za darmo, nawet podczas zakupów myślisz o innych. Brawo Oczko

We are the nobodies
Wanna be somebodies
When we're dead
They'll know just who we are
Odpowiedz
#35

Wróci mu się po trzykroć Uśmiech))
Odpowiedz
#36

pewnie nabroil w poprzednim zyciu i teraz musi odpracowac Oczko
Odpowiedz
#37

Rozrabianie w poprzednich wcieleniach jest nudne Uśmiech O wiele przyjemniej jest rozrabiać w obecnym Uśmiech

Ps. A poważnie pisząc - wątek mnie poruszył, pozostał w pamięci; do tego stopnia, iż widząc możliwość zaspokojenia cudzej potrzeby odpowiedziałem na nią.
Odpowiedz
#38

Witam! Chciałbym zapytać czy jest różnica w tym czy kupimy nowe karty tarota czy też samodzielnie je sobie wydrukujemy, zalaminujemy i zrobimy aby wyglądały jak oryginalne. Jak by nie patrzeć same karty to tylko kawałki papieru. Jak się ustosunkujecie do mojego pytania? Uśmiech
Odpowiedz
#39

Jeśli chodzi Ci o "moc" kart, to nie ma żadnej różnicy. Czy kupimy, czy wydrukujemy, i tak będą nam tzw. dobrze służyć.

Ja też sobie drukuję niektóre talie (ale tylko drukuję i wycinam, nic więcej) i są one o wiele trwalsze. Kilka takich mam już ponad dwa lata i nic się z nimi nie dzieje (a "szastam nimi na lewo i prawo", że tak to określę), jak karta się zagnie, to łatwo można ją wygładzić i nie ma śladu po zagięciu, można bez problemu dorobić, jak się zniszczy lub zgubi.
Odpowiedz
#40

Różnicy w tym jak mówią karty nie ma Uśmiech
Laminuje i drukuję sobie talie których już nie można dostać, ale gdyby były dostępne to bym je zakupiła,
jest różnica w jakości kart, laminowane są grubsze, więc ich się robi dużo w dłoni.
Talie Tarota są tanie , można kupić już za ok 30zł podstawową, tyle wyniesie cię koszt drukowania, tusz, papier, laminowanie.
Odpowiedz
#41

30zł to tylko za te dwie podstawowe talie, a one wcale nie są takie dobre, jak się niby mówi, że powinno się od nich zacząć.

Problem zaczyna się z taliami, szczególnie tymi drogimi, że mogą wydawać nam się cudowne, piękne i czytelne, po czym rozkładamy karty i nagle nic nie widzimy, dlatego moim zdaniem przynajmniej te droższe warto byłoby jakoś przetestować przed kupnem.
Odpowiedz
#42

Ok, dzięki serdeczne za odpowiedzi Uśmiech
Zależy mi na kartach "Tarot of Dreams" - po prostu przepiękne! Uśmiech
Gruszek: mam jeszcze pytanie odnośnie tarota (aby nie zakładać zbędnego kolejnego postu). Czy aby wróżyć z kart trzeba mieć "to coś" czy można się tego nauczyć? Powiem Ci, że ostatnio strasznie zainteresowała mnie sprawa tarota Uśmiech
Odpowiedz
#43

Z całym szacunkiem, ale one są w mojej opinii okropne i strasznie nieczytelne, ale ogrom ludzi je wprost wielbi. Ja miałem w rękach wielkie karty z tej talii, średnio to poręczne było.
Każdy może, ale nie każdy będzie miał "lekkość" odczytu. Ponoć da się to wytrenować, czasami zależy to właśnie od talii. Jakbym nie trafił na talię Gądkowej miałbym spory kłopot z odkryciem znaczeń kart.
Odpowiedz
#44

Talia do kupienia tutaj, na allegro widziałam ją w zeszłym tygodniu za ok 20zł
do talii dołączony jest opis , książeczka ze znaczeniami kart
http://www.gryplanszowe.pl/index.php?d=szczegoly&tw=959
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości