Powrót miłości
#1

Witam,
może w skrócie przedstawię sytuacjeOczko parę lat temu moja znajoma poznała tak zwaną "miłość swojego życia", wszystko pięknie, jak w bajce i nagle smutne zakończenie, on stwierdza po 2 latach związku, że już jej nie kocha. Ok, tak czasem bywa, bardzo wiele czasu (prawie 3 lata!!!) zajęło Jej zapomnienie o tym, nie będę opisywać stanu w jakim była po tym rozstaniu, bo to oczywiste, że bardzo cierpiała.

Od tamtej pory mineły ponad 4 lata. Ania od jakiegoś 1,5 roku ma nowego chłopaka, bardzo udana para, tylko do pozazdroszczenia jak się dogadują. Cieszyłam się już na weselicho, bo to ostatnia panna w gronie moich najbliższych przyjaciół aż tu pewnego dnia zjawia się Jej dawna miłość i wszystkie uczucia wracają (oczywiście nie miłosne uniesienie i radość tylko ból i rozpacz). chodzi roztargniona, zapłakana, bardzo się o nią martwie.

Niestety najskuteczniejsza metoda "czas goi rany" w Jej przypadku nie podziałała. próbowałyśmy jakiś poradników, nawet doradzała się psychologa, ale nic Jej nie pomaga. Może znacie jakieś zaklęcie na odkochanie się? Bo jak na Nią patrzę to wydaje mi się, że w Jej przypadku to już tylko magia może pomóc.

Pozdrawiam serdecznieOczko
Odpowiedz
#2

Ania jeśli ma problem sama może poszukać porady obojętnie na którym forum i na naszym również...
To że się martwisz, jak piszesz, nie jest powodem decydowania za nią, poza jej plecami...obojętnie po ile macie lat...
Nie wtrącamy się w życie osób trzecich...to jest zasada naszego forum ...również w tym dziale

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Nie jest to ingerencja w Jej życie za Jej plecami tylko na Jej wyraźną prośbę. Chciała, żebym napisała, bo tak jak mówiłam wcześniej już próbowałyśmy różnych (nie magicznych) metod. Mogę się przynajmniej zapytać, czy istnieje takowe zaklęcie na odkochanie się?
Odpowiedz
#4

Najlepszym kumplem w takich chwilach jest wujek Google. Rytuałów jest tak od groma. Pytanie, w który tak naprawdę uwierzy, skoro w tradycyjny sposób nie potrafi skumulować swoich myśli, by o nim zapomnieć. A magia to przecież myśl, a nie świeczki, kadzidełka i inne bardziej radykalne przedmioty i płyny.
Odpowiedz
#5

W googlach jest wszystko, włącznie z bzdurami. Chciałam jakiegoś sprawdzonego zaklęcia z jakiegoś wiarygodnego źródłaOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości