#1

No i stało się! Postanowiłem wydać swoją talię Tarota. Pewne pomysły już mam, ale chciałbym prosić Was o konsultacje, uwagi, podpowiedzi, ba! również krytykę :!: Tak, bez ceregieli, jak mój pomysł wyda ci się durny, napisz to! Nie potrzebuję wyważonych opinii, chcę Twojej opinii, co myślisz o pomysłach Eremity.
Talia w założeniu ma być syntezą klasycznych wersji Tarota z pewnymi zmianami, to ma być Tarot wróżebny, więc bez natłoku symboliki i czytelny w odbiorze.
Nazwy kart nie ujawniam, bo jest naprawdę fajna i nie będzie to Tarot Eremity Język

To zaczynamy!
Odpowiedz
#2

tarot abstrakszyn? Lol
a na serio, gdzie moge obejrzec probke? Rotfl
Odpowiedz
#3

Nie ma próbek jeszcze.
Odpowiedz
#4

Eremit napisał(a):Nie ma próbek jeszcze.
Bardzo chętnie! Gratuluję!

A kiedy więc będziemy mogli to zobaczyć i ocenić?
Odpowiedz
#5

A kto ci bedzie malowal obrazki?....jesli to nie tajemnica....
Odpowiedz
#6

jest już tyle odmian talii że jak jeszcze jedna dojdzie to nie zaszkodzi.
Jezeli masz taki pomysł i uwazasz ze Ci sie uda to w czym problem?
Żeby ocenić trzeba zobaczyć .
Odpowiedz
#7

Eremit napisał(a):.... chciałbym prosić Was o konsultacje, uwagi, podpowiedzi, ba! również krytykę :!: ...
Dobrze trafiłeś Eremit. Tutaj wiedźmy mają cięte języki i dostaniesz wszystkie możliwe uwagi i napewno krytykę. Rzecz w tym, że nie ma jeszcze podmiotu krytykanctwa. Powiedz więcej o swoich zamysłach, chyba że boisz się, że ktoś Cię ubiegnie z publikacją korzystając z Twojego pomysłu.
To jednego sukcesu Ci mało z Abstrakszyt i idziesz za ciosem. Gratuluję.
Odpowiedz
#8

rudalila napisał(a):A kto ci bedzie malowal obrazki?....jesli to nie tajemnica....
Jeszcze nie wiem.
Odpowiedz
#9

Zib napisał(a):Powiedz więcej o swoich zamysłach, chyba że boisz się, że ktoś Cię ubiegnie z publikacją korzystając z Twojego pomysłu.
Mam pewne obawy o kradzież pomysłu, ale nie przedstawię pełnych wersji kart, ani grafiki, tylko opis jak ma wyglądać każda karta.
Odpowiedz
#10

Cytat:Powiedz więcej o swoich zamysłach, chyba że boisz się, że ktoś Cię ubiegnie z publikacją korzystając z Twojego pomysłu.

Chyba nie ma strachu Oczko W USA, przed publikacją, wielu twórców nowych decków zamieszcza je na DeviantArt - czekając na uwagi, krytykę, podpowiedzi... I jakoś sie sprawdza.... Rotfl
Odpowiedz
#11

Tak Eremit. Goya ma racje. Tutaj masz link http://browse.deviantart.com/?qh=&sectio...=1&q=tarot
Odpowiedz
#12

Eremit napisał(a):...ciach....Mam pewne obawy o kradzież pomysłu, ale nie przedstawię pełnych wersji kart, ani grafiki, tylko opis jak ma wyglądać każda karta.
W takim wypadku dostaniesz od nas mgliste i bardzo ogólne uwagi a reszta dojdzie do ciebie po opublikowaniu kart Lol Powodzenia i odwagi.
Odpowiedz
#13

Ale nie mam grafiki jeszcze, ba! nawet grafika nie mam :roll:

Głównie chodzi mi o takie dyskusje jak o Głupcu, są bardzo pouczające dla wszystkich, a dla mnie cenne spostrzeżenia i uwagi, o które własnie mi chodzi.

Jak juz będą jakieś grafiki, to chyba zapodam parę kart pod krytykę Uśmiech
Odpowiedz
#14

A czemu nikt nie chce mi pomóc dalej z moim Tarotem :?
Odpowiedz
#15

bo ja chce zobaczec projekt choc jedenej twojej karty. chociaz szkic.
Odpowiedz
#16

Sluze moim avatarem jako karta ksiezyc Uśmiech
Co, nie ladna?
Odpowiedz
#17

Dość dokładnie opisuję jak ma wyglądać, szkice to za miesiąc może bedą.

Twój księżyc ładny, ale zbytnio odbiega od klasyki, jak już pisałem, Tarot X jest kompilacją tradycyjnych talii: marsylskiego, Wirth'a i Waite'a, do tego dojdzie nietypowa ramka, ale później o tym.
Odpowiedz
#18

Do mnie strasznie przemawiają te karty http://www.czarymary.pl/p_3274_harmoniou...ches_tarot
Odpowiedz
#19

No ,piekne Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#20

A mi te sie podobaja. Choc wrozyc z nich chyba sie nie da http://www.czarymary.pl/p_48035_favole_t...=alp_purch
Odpowiedz
#21

Rani napisał(a):A mi te sie podobaja. Choc wrozyc z nich chyba sie nie da http://www.czarymary.pl/p_48035_favole_t...=alp_purch

Ze wszystkiego praktycznie można wróżyć, jeśli zechcecie zamieszczę znaleziony słownik wróżb z krótkim opisem ich od "zarania dziejów" Oczko

Co do talii Eremita, to zapewne będzie bardzo ciekawa, a co najważniejsze, własna, bardziej skuteczna moim zdaniem, ponieważ jakby osobista.
Czekam niecierpliwie by je zobaczyć  Uśmiech
Odpowiedz
#22

Nie myślcie sobie że zaprzestałem pracować nad kartami, miałem ostatnio nieciekawy okres, ale jedziemy dalej. Zakupilem 5 książek, do wróżenia nie są mi potrzebne, ale muszę nadrobić teorię, a jeszcze z 5 kupię Rotfl

Każda uwaga jest dla mnie cenna, a szczególnie te krytyczne, więc marsylski masz pole do popisu! Czepiaj się moich kart Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości