Wątek zamknięty

Piramida Życia - ewa839
#1

witam,
czy mogłabym prosić o zrobienie dla mnie piramidy? 21.10.1983
próbuje ją sama zrobić ale mi nie wychodzi,będę wdzięczna

ewentualnie jakąś podpowiedź gdzie w internecie mogę znaleźć dokładne wytłumaczenie takie wiecie jak chłop krowie heheh
czytam ,czytam i zgłupiałam heh widocznie dziś ciężko z moim myśleniem heh,poczytam raz jeszcze najwyżej zostawię to na jutro,dzięki Oczko

czy mogę prosić o weryfikację czy dobrze obliczyłam moja piramidę 21.10.1983 a także o weryfikację interpretacji?

4PZ------------------------- 4 -----------------------4PZ
3PZ------------------------- 1/10 ----------------------3PZ
1PZ--------- 4 ------------------ 6 ----------------2PZ
C-------- 1 ----------------- 3 -------------- 3 -------C
1WW------------ 2 -------------------- 0 ------------2WW
WG------------------------- 2 --------------------------WG


wg mnie wyszło,że 1PZ trwa do 29rż
2PZ trwa do 38 rż
3 PZ trwa do 47rż

Wyzwanie Glówne 2 mówi,że muszę nauczyc się współpracować,słuchać,rozpoznawać własne potrzeby emocjonalne i mam słuchac własnej inuicji?
1WW mam byc przedsiębiorcza i odkrywać własną indywidualność?
2WW tutaj nie wiem
pierwszy C 1-muszę nauczyć się niezależności,liczyć na samą siebie,nie patrzeć na rodzinę?
drugi C 2-czeka mnie jakaś działalnośc z komunikacją wszelkiego rodzaju,sukces materialny ale też będę bardzo łatwo wydawać pieniadze,nie ingerować w czyjeś życie?
trzeci C 3-odkryje w sobie jakiś talent,brac się za działalność twórczą,artystyczną np,pisanie opowiadań albo stylizacja paznokci,nie lekceważyć zdrowia?
1PZ twarda szkoła życia,warunki ciężkie,uczenie się realizmu w ocenie sytuacji.
2PZ czas życia rodzinnego,twórczości,miłości,harmoni-czyli dzieję sie teraz a przynajmniej powinien Oczko
3PZ ponowne odkrycie siebie,nowy styl życia
4PZ polegac na swojej pracy z konieczności lub potzreby,albo będę miała bezpieczną egzystencję albo walkę o zachowanie równowagi materialnej.

przede wszystkim opierałam sie na tej stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://szark.info/main.html">http://szark.info/main.html</a><!-- m -->

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
#2

21.10.1983
DŻ=7/25/52

4PZ-----------------------4/31-------------------4PZ
3PZ--------------------1/10/73------------------3PZ
1PZ-------------4/31----------6/42-------------2PZ
CF-----1/10------------3/21---------3/21------CZ
1W-------------2/11-----------0-----------------2W
WG---------------------2/11---------------------WG
WD---------------------2/11----------------------WD

u Ciebie widać wyraźnie skłonność do stanów depresyjnych, zaniżonego poczucia własnej wartości, nadwrażliwości, przewrażliwienia, łatwo Cię dotknąć, urazić, analizujesz zachowania ludzkie wg swoich własnych odczuć, mało się zwierzasz innym, wolisz wszystkie emocje w sobie tłumić, możesz mieć kiepskie relacje z kobietami szczególnie z własnej rodziny i to już od małego dziecka, a także problemy z relacjami partnerskimi to wszystko powoduje wibracja 2/11, która występuje u Ciebie w tkz. czarnych szczytach czyli wyzwaniach, żeby to przepracować powinnaś nauczyć się nie brać wszystkiego do siebie, patrzeć na innych z dystansem, mając 1PZ o wibracji 4/31 na pewno jesteś osobą zamkniętą nieco w sobie, nieumiejącą powiedzieć co Ciebie boli, więc tutaj na tym powinnaś się skupić, żeby bardziej się otworzyć, na pewno praca sprawia Tobie przyjemność i to jest coś co lubisz, i na tym powinnaś się skupić. Jesteś towarzyską osobą, która dobrze czuje się w otoczeniu innych ludzi, rodzinę u Ciebie również widać, więc spokojnie... wszystko będzie dobrze Uśmiech Wg mnie dobrze czujesz się na wyjazdach zagranicznych
#3

dziękuję milii 255 za interpretację
poza tłumieniem emocji prawie wszystko się zgadza(dosyc często wybucham Oczko ),rzeczywiście problem mam największy z matką straszne kłótnie,uwielbiam obserwować i analizować ludzi no z płcią przeciwną też niezbyt się układa,wiem,że zbyt dużo biorę do siebie,że powinnam niektóre rzeczy puścić mimo uszu ,pracuję cały czas nad tym choć nie łatwo,aaaaaaaaaa na wyjazdach zagranicznych nigdy nie byłam bo zawsze sie jakoś ich bałam ale jeździć autkiem to tu to tam kocham Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
#4

Cytat:Wg mnie dobrze czujesz się na wyjazdach zagranicznych
Na wyjazdy zagraniczne dobre są liczby 9 i 7
w tej piramidzie nie ma tych liczb , pomimo że ma z Drogi Życia -7 -więc powinna dobrze jeździć samochodem.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości