Thelema Dream Tarot
#45

dziękuję Uśmiech)
Odpowiedz
#46

Witajcie moje drogie ! Uśmiech w piątek doszły do mnie upragnione,wyczekane karty.Co prawda dopiero dzisiaj wzięlam je do dłoni bo byłam poza domem,ale mogę powiedzieć moje wrazenia,odczucia na ich temat.
Kolorystyka w moim guście ,piękne stonowane kolory jak najbardziej mi odpowiadają,postacie na kartach wyglądają jak prawdziwe...piękne, rogi kart są zaokrąglone .Jak dla mnie to karty w dotyku są śliskie-w ogole przypominają mi bardzo,ale to bardzo Illuminatti Tarot.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#47

Udanej pracy z talią! Wczoraj przeglądałam bookdepository i cena w ósemce znacznie bardziej zachęcająca Oczko Na korzyść dla naszego sklepu Uśmiech
Odpowiedz
#48

Karty są dostepne w sklepie Osiem=sklep ezoteryczny Uśmiech Uśmiech udanych zakupow

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#49

Od dawna bardzo mi sie podobaja...klimatyczne
Odpowiedz
#50

Chciałam zapytać o Wasze odczucia po kilku miesiącach używania tej talii.
Zastanawiam się nad zakupem, ale oglądając w Internecie ta talia wydaje mi się jakaś taka nijaka, bez głębi, charakteru, nie wiem jak to opisać; taka poprawna i nic ponadto.
Poza tym kilka rzeczy mi przeszkadza, np. 4, 5 i 6 mało zróżnicowane względem siebie.
Tak więc - jak Wam się współżyje z tą talią?
Odpowiedz
#51

Obejrzałam całą talię, jest bardzo ładna, czytelna, kobieca, myślę, że zachwyci niejedną właścicielkę. Dobra dla nowicjusza. W swojej stylizacji jest dość pospolita, podobna do kilku wydanych w ostatnich latach kart, tworzy to przede wszystkim komputerowa oprawa graficzna. Lubię rękodzieło, brakuje talii, które pokazują charakter i technikę artysty.
Odpowiedz
#52

Bo to jest kolejna talia z DeviantArt stąd podobieństwa.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości