Etyka w tarocie

No bardzo ładne zdjecie

Janku ja napisałam zartem ale chyba nie zroumiałes tego a sytaucja autentyczna , nie umiesz zartowac?
Odpowiedz

Umiem wszystko....zaczaruje Twój świat .....jestem czarrrodziejem......zaczaruje twój świat.....
Jasne że wierzę Ci....po prostu odniosłem się do swoje sytuacji.
Odpowiedz

SeedCake napisał(a):Wychodzę z prostego założenia - wszystko zgodnie z własnym sumieniem.

Pod warunkiem, że ma się sumienie Tak
MUśmiech
Odpowiedz

Janek napisał(a):Umiem wszystko....zaczaruje Twój świat .....jestem czarrrodziejem......zaczaruje twój świat.....
Jasne że wierzę Ci....po prostu odniosłem się do swoje sytuacji.

Janku jesli o mnie chodzi to ja dziekuje nie potrzebuje rytuałow ani czarów Rotfl , Harego Pottera ogladałąm, czytałam ale jakos nie ciagnie mnie to Rotfl
Odpowiedz

Ma_Ewa racja.
tarot to straszliwe narzędzie w rękach niegodziwca.

Mamo Muminka

wpisz w YT Play & Mix "czarodzieje" i zrozumiesz aluzję Język
Odpowiedz

Janek ja sie boje a jak przyjdzie mi samej spac ??? Bo moj chłop ma nadal foch Rotfl
Odpowiedz

Słuchaj obok mnie jest wolne łózko......słowo dżentelmena......nie kurcze przecież ja nie jestem dżentelmenem .....wystarczy że obiecam.
Mogę chrapać i zgrzytać zębami .....o ile się położę spać.....
Odpowiedz

Mama_Muminka napisał(a):Janek ja sie boje a jak przyjdzie mi samej spac ??? Bo moj chłop ma nadal foch Rotfl
Muminkowa, świat stanął na głowie- chłopy fochy strzelają - nie chcą do łóżka Rotfl
MUśmiech
Odpowiedz

Przez Was czyszczę monitor ......
Odpowiedz

Janek Ty lepiej tak nie zapraszaj bo jeszcze kilka dni focha i bede zmuszona skorzytsac z zaproszenia Rotfl

Ma-ewo ...no tak ....foch trwa tak długo ile jest w stanie wytrzymac (on nie ja ) Rotfl jak to mało ode mnie zalezy ,
oczywiscie uczynie wszystko aby wytrzymac nie mogł Luzik
Odpowiedz

Spoko
do środy wieczorem jestem w Brovary, Kijovska Oblast.
Odpowiedz

Janek to zdecydowanie za daleko - nawet helikopterem na sygnale Rotfl
Odpowiedz

Ty sobie jaj nie rób.....ja w tym roku mogę być we Władywostoku......ale się rymuje Hura
Odpowiedz

witam.moim zdaniem jeśli ktoś pyta o osobę trzecią,to czyni to z czystej troski.może to nie jest do końca w porządku,ale lepiej dać nadzieję,niż nie robić nic.ludzie martwią się o osoby,o które pytają.tak samo mogłabym się spytać,czy wypada się chcwalić dokonaniami w kwestii wróżb innym osobom?poza tym najczęściej to samo wychodzi potem w kartach,nawet,jeśli pytanie dotyczy czegoś innego.pozdrawiam
Odpowiedz

No tak, ciekawe, jakbyś się czuła, jakby Twoja np mama z czystej troskliwości pytała kart, co też ta moja córka robi z tym miłym młodzieńcem, gdy nie ma ich dłużej niż godzinka w zasięgu mojego wzroku. Albo czy już śpią ze sobą czy jeszcze nie, albo jak moja córka zachowuje się w łóżku... Tak z czystej troskliwości, żeby w razie czego pomóc... Krzyk
MUśmiech
Odpowiedz

nie no,to już by była przesada Rotfl ale nawet w tv ludzie głównie pytają o stan zdrowia kogoś bliskiego,o sprawy emocjonalne,a nie o to,czy idą do łóżka
Odpowiedz

Więc widzisz, Kochana, co dla jednego troskliwość, to dla drugiego wścibstwo i włażenie z buciorami. Granica jest bardzo cienka...Więc... może jednak nie warto podpytywać kart na temat innych. A jeśli ktoś ciekawy, to po prostu zapytać u źródła...
W każdym razie szlag by mnie jasny trafił, gdybym dowiedziała się, że ktoś z czystej życzliwości zagląda bez mojej wiedzy i zgody w karty, przeglądając moje sprawy.... A jak Ty byś się czuła. pewnie też nie byłabyś zachwycona, pomimo, że to z troski o Ciebie...
MUśmiech
Odpowiedz

bardzo dobry przykład kochana Ok

Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

no nie byłabym zachwycona.tylko niestety,czasami taka troskliwość jest niezbędna by odzyskać spokój.bo na pocieszenie może być i za późno i za mało.ale jak napisałam,bez względu na wszystko,sprawa osoby 3-ej może się sama pojawić w rozkładzie.
Odpowiedz

ale nie trzeba odrazu jej prześwietalać z kim sypia, ile ma na konicie i gdzie bywa

to że tarocista może to zobaczyc to jedno ale czy powinien posuwac sie tak daleko ... to niby jego własny wybór

więc jeśli wszystkim się wydaje, że mozna wszystko nie ma ograniczeń ... no to można byłoby powiedzieć, że grunt jest śliski
Odpowiedz

nie no,tu się zgadzam.sama tez bym nie ingerowałą w życie seksualne osoby trzeciej.to tak,jakby osoba pytająca kładła się z parą w jednym łóżku

wszystko ma swoje granice,nawet wróżby.
myślę,że o ile pytanie o zdrowie jakiejś osoby jest dopuszczalne,to pytanie o te sprawy jest niemoralne i w ogóle rozumiem.tak samo z sytuacją zawodową osoby trzeciej,pod warunkiem,że to nie jakaś tam znajoma/-y czy sąsiadka.
Odpowiedz

z sypianiem to był tylko przykład z kapelusza ... prześwietlanie na każdą okolicznośc jest niestosowne
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości