Etyka w tarocie

Mój temat ( tekst ) jest nieco wyjątkowy, dlatego, nie wiedziałem gdzie go dodać...  ( w jakim temacie... ?).
Wybrałem ten ...
Rzecz rozchodzi się w następującym problemie :

Chodzi o osoby wróżące - udzielające bezpłatnych wróżb ( porad ) użytkownikom forum  proszących o wróżby z Kart  Tarota.

Ostatnio mam ( ja jako Mikesz ) pewne problemy z osobami, które prosząc o wróżbę - robią sobie kpiny ( jaja )  z wróżb Tarota, np. podając nieprawdziwe swoje dane i   drwią z osób, które gratis wróżą dla innych ... (np.  ezotop.pl.  i  wrozbytarota.pun.pl ) -  

Nie będę się rozpisywał ( kto i dlaczego ... itp ... itp ...np. merkelowyklakier - Arkadiusz - 8. 10. 1984 r. ), ale pozwolę sobie w tym wątku napisać swoje zdanie - opinię ,   co na ten temat myślę i  co napisałem na forum ezotop.pl -  w tej kwestii :

Każdy kto podaje nieprawdziwe i fałszywe swoje dane, każdy kto podchodzi lekceważąco do ezoteryki jako całości ( także do wróżenia z Kart Tarota ) - naraża się na w coś rodzaju rewanżu - odwetu ze strony "losu" czy sfer duchowych ( wcześniej czy później ).
Tarot bardzo nie lubi fałszu, kpin czy zabawy z Nim.
Karty wtedy w najlżejszym wypadku - pokażą nieprawdę. W innych przypadkach -  taka osoba może być po pewnym czasie w jakiś sposób "ukarana" ( narażona ) przez los czy przypadek na różne przykre możliwości.
Zatem ostrzegam.
Wiele osób nie docenia osób , które na forum wróżą za darmo - od paru lat - gratis dla innych .

Podając nieprawdziwe dane czy zmyślone pytania - krzywdy nam wróżbitom   - nie zrobicie, najwyżej stracimy pół godziny pracy z Kartami, a zaszkodzicie samemu sobie.


Myślę, że to, co napisałem -  jest ważne.
Nic w życiu nie dzieje się przypadkowo.
Wszystko zawsze ma jakiś swój cel i  sens.
I konsekwencje ... - Tak 

Amen.

Mikesz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Etyka w tarocie - przez goya - 27-01-2011, 10:04
RE: Etyka w tarocie - przez Barbara - 07-05-2018, 21:00
Etyka w tarocie - przez Mikesz - 19-04-2017, 17:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości