Zmarłe babcie
#1

Mam do Was Kochani pytanie bo tu w senniku nie odnalazłam tego co mnie nurtuje,otóż śniła mi się babka,która już nie żyje-ojca matka,ze snu pamiętam tylko tyle,że byłyśmy w starym mieszkaniu,tym co umarła,że odwiedziła nas jakaś kobieta,wydaje mi się,że to była moja katechetka z podstawówki i w tym śnie czegoś szukałam i pakowałam jakieś rzeczy a noc później śniła mi się też zmarła babcia-mama mojej mamy,że byłyśmy u niej w domu,wyglądał jak za dawnych czasów przed remontem co zrobił wujek i babcia coś do mnie mówiła ale nie mogę sobie przypomnieć co.Czy orientujecie się o co może chodzić? szukałam w internecie i piszą,że to może zwiastować coś niedobrego,że powinnam przypomnieć sobie co babcia do mnie mówiła bo to ważne ale ja caly dzień próbowałam sobie przypomnieć i nic a bardzo mnie to nurtuje,może macie jakieś pomysły,przeczucia?Dodam,że matki ojca nie trawiłam,zresztą z wzajemnością natomiast z matką mojej matki byłam zżyta.Obydwie babcie też niezbyt się lubiły. Bardzo będę wdzięczna za każdy odzew z Waszej strony Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#2

Jeśli śni się zmarły z rodziny, to jest to ostrzeżenie przed czymś lub informacja, że coś złego się wydarzy. Wielokrotnie spraktykowane. Bardzo mnie zastanawia fakt, że śniły Ci się obie babcie, dzień po dniu. Podejrzewam, że to jest spotęgowany sygnał i wydarzy się coś bardzo poważnego. Oczywisnie nie martw się na zapas. Obserwuj wydarzenia. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3

Ewo zmarli snia nam sie aby nas przed czyms ostrzec, chronic nas oraz wtedy , gdy musimy rozliczyc sie z przeszloscia, krotka mowiąc jakas sprawa z przeszlosci wroci. Postawilam Ci karty na ten sen o jaka sprawe moze chodzic i karty jakie wylosowalam to:

1. Sedno snu- 9 Bulaw(-)- sen mowi , o sytuacji , ktora sprawia ze jestes bezbronna i nie wiesz jak z niej wybrnac . O problemie, ktory Cie teraz trapi. Masz juz dosc scierania sie z przeszloscia, czujesz sie wypruta po tym jak musialas ciagle odpierac kogos ataki.

2.Z jakimi wydarzeniami z przeszlosci sen jest zwiazany- Swiat- z kims z zewnatrz, z kims z kim jestes w kontakcie ale nie mieszka ta osoba z Toba.

3.Do jakiego aspektu przyszlosci sen sie odnosi- 6 Mieczy- odnosi sie do podrozy, przeprowadzki, zmiany miejsca zamieszkania, moze ktos wyjedzie lub przyjedzie bo bedzie do tego poniekad zmuszony okolicznosciami zewnetrznymi (to moze dotyczyc tez Ciebie i Twojej rodziny). W przyszlosci uwolnisz sie od tego co sie nie udalo, pozbedziesz sie ciezaru, ktory masz na te chwile, dokonasz zyciowego ciecia. To karta brama, ktora pokazuje nowy rozdzial w zyciu w nowym miejscu.

4.Ukryte znaczenie- 2 Mieczy(-)- dla Ciebie to moze oznaczac brak kontaktu z kims, blokada. Niedopowiedzenie i niejasnosc jakiejs sytuacji moze teraz zebrac swoj plon. Cos nie bylo dopietego do konca. Ktos nie bedzie odpowiadal na Twoje tel i emaile. Moze zniknac z Twojego pola widzenia zabierajac ze soba cos co bylo dla Ciebie wartosciowe(informacje, pieniadze)

5. Przestroga-6 Monet(-)- sen przestrzega przed stratami, przed kradzieza, byciem wykorzystana.
Odpowiedz
#4

Zmarli zwiastują też czasem dobre wiadomości, nie tylko te złe.
Brat mojej Mamy śni się jej zawsze przed czymś dobrym Oczko
Odpowiedz
#5

A mnie zmarły dziadek śni się bardzo, bardzo często i nie zauważyłam jakiejś zależności. Może śnie się tak często po prostu dlatego, że bardzo mi go brakuje?
Odpowiedz
#6

Czarodziejka napisał(a):A mnie zmarły dziadek śni się bardzo, bardzo często i nie zauważyłam jakiejś zależności. Może śnie się tak często po prostu dlatego, że bardzo mi go brakuje?
Zmarli tez snia sie nam wtedy, gdy chca nas poblogoslawic Czarodziejko Uśmiech Mam tak ze zmarlym tatą. W seansie Theta Healing powiedzial mi, ze bedzie przychodzic tylko wtedy gdy bedzie mnie blogoslawil.
Odpowiedz
#7

Lady of Dreams napisał(a):Zmarli tez snia sie nam wtedy, gdy chca nas poblogoslawic Czarodziejko Uśmiech

To by było do niego podobne Uśmiech Dziękuję, Lady Kwiatek
Odpowiedz
#8

Nie ma za co Czarodziejko Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziękuję za odpowiedzi,super ,ze się odezwałyście,czuje ,że coś się wydarzy waznego jednak nie wiem co,rzeczywście muszę cierpliwe patrzeć na wydarzenia. Lady of Dreams dziękuje Ci ślicznie za karty,idealnie trafiłaś Oczko ad 1 wydaje mi się,że chodzi o moją matke,cały czas mi wyrzuca przeszłość,obwinia za wszystko złe co się dzieje
Ad 2 myślę,że chodzi o mojego byłego kochanka
Ad 3 wystawilam mieszkanie na sprzedaż jednak prawie nikt się nim nie interesuje,ale po sprzedaży będę mieszkać sama
Ad 4 też raczej o byłego kochanka chodzi,nagle urwał kontakt,był to intensywny ale krótki w sumie romans,z uczuciami po mojej stronie natomiast z jego nie wiem,wydawało mi się,że też

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#10

Po tym co napisalas wydaje mi sie, ze sen ten mowi o Twoich problemach ze sprzedaza mieszkania, nie masz na te sytuacje wiekszego wplywu bo sytuacja mieszkaniowa jest jaka jest (9 Bulaw-) Musisz nastawic sie na to, ze dlugo go nie sprzedaz bo nie bedzie zainteresowania (2 Mieczy-) lub sprzedaz w cenie nie odpowiadajacej Twoim wymogom (6 Monet-) jednak w przyszlosci pozbedziesz sie tego problemu, przeprowadzisz sie. W tej sytuacji karta Swiat w przeszlosci moze pokazywac ze dawalas ogloszenia w sprawie sprzedazy swego mieszkania na rynku.
Odpowiedz
#11

W sumie masz rację,nie mam na to wpływu a bardzo bym chciała by to już się sfinalizowało Oczko niestety muszę uzbroić się w cierpliowość. Oczko

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#12

ewa839 napisał(a):W sumie masz rację,nie mam na to wpływu a bardzo bym chciała by to już się sfinalizowało Oczko niestety muszę uzbroić się w cierpliowość. Oczko

Uwazaj zebys nie byla stratna na tej sprzedazy. Powodzenia!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości