Warsztat 26 - Sen
#1

Ojej nie wiedzialam, ze przeze mnie takie zamieszanie  Szok
no to zadaje
Czasami mam pewien sen, a mowie o tym, bo wlasnie dzisiaj taki mialam, ten sen sie powtarza co jakis czas, ale nic nie wnosi do mojego zycia.
1. O czym jest owy sen
2. Jakie wywoluje we mnie reakcje

No to prosze walczcie, i jeszcze jezeli ktos mi podpowie, kiedy mam podac rozwiazanie Uśmiech
Odpowiedz
#2

Bardzo ciekawy warsztat Tak Tak a odpowiedz droga Suno podajesz w niedziele o godz.19 może być ?
Odpowiedz
#3

6 Kielichów,Król Kielichów ,2 Monet ,Rycerz Mieczy ,Słońce
Owy sen jest związany z mężczyzną który powraca co jakiś czas w tych snach , być może jest o podłożu
seksualnym .Czujesz się zawstydzona ,ale tez mocno adorowana Myśli Druga opcja to dokonujesz jakiegoś wyboru ,zostawiasz jednego pana i wyruszasz w podroż z drugim np.na koniu Rotfl ,jest milo i przyjemnie
a słońce ogrzewa wasze ciała ,może to dzieje się na plaży w jakimś romantycznym miejscu.

Sen ten wywołuje u Ciebie mieszane reakcje - mile a zarazem zaskakujące,ale tez i strach ,przerażenie Oczko

He he no to popłynęłam Uśmiech
Odpowiedz
#4

odpowiedz podam jak napisala lila Uśmiech w niedziele o 19 za tydzien Uśmiech
Odpowiedz
#5

To może ja spróbuje tak sobie ułożę historyjkę.
król den, sąd,krol kielichów 5 buław
dodatkowo diabeł, słońce.

Myślę, że ta cała akcja może się dziać tam gdzie jest bardzo gorąco , być może leje się alkohol.
Ten sen wywiera na ciebie pozytywne emocje.
A mianowicie myślę sobie tak ,że śni ci się że jesteś w związku z bardzo ustabilizowanym finansowo Panem , jednak w Twoje życie wkrada się koleiny mężczyzna bardziej emocjonalny, który musi toczyć/ walkę konkurencje z tym panem, z którym jesteś.
Ewentualnie wprowadza ostre zamieszanie w twoim życiuUśmiech
Odpowiedz
#6

Kaplanka /5 mieczy/ 6 monet/ Cesarz
  • podstępem wyludzilas od meszczyzny forse Rotfl no chyba ze seks uprawialas za kaske Rotfl
  • albo tratwa plynelas do meszczyzny Rotfl
jakies dziwne te karty
  • jakie odczucia 8 puch - ech smutne rozstaniowe
Odpowiedz
#7

aliza dzieki, ze zabralas glos, bo dzieki temu przypomnialam sobie o tym warsztacie Uśmiech
takie zainteresowanie, ze az zapomniec mozna Rotfl
a odpowiedz mam kiedy podac? o 19 chyba cos tam bylo, to jak nie zapomne, to odpale kompka, kurcze teraz zimno, nie chce sie podchodzic do biurka nawet Rotfl
Odpowiedz
#8

Suna Hejka a co ty z tym zimnem no chyba w namiocie nie mieszkasz Rotfl
Odpowiedz
#9

O czym sni Suna?
3 Kielichow --- 10 Pentalki --- IV Cesarz
Droga Suno w swoim snie przezywasz przepiekny zwiazek z mezczyzna,
ktory daje ci zadowolenie,radosc,milosc,bezpieczenstwo.Zycie rodzinne,
o ktorym marzy nie jedna kobieta. Uśmiech
Jakie reokcje i odczucia przezywasz w tym snie?
7 Bulaw --- 7 Kielichow ---IX Eremita
Kochana nawet w podswiadomosci odczuwasz jekies niewytlumaczone
przeczucie,zemozesz zostac opuszczona i dzielnie walczysz o swoja milosc.
Eremita pozwala ci odciac sie odmysli,ktore podpowiadaja ci inni.
Ty jednak czujesz sie tak,jakbys na ta milosc nie zasluzyla.
Zaraz przychodi mi namysl "Tredowata" Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#10

no u mnie cholernie zimno, jak to w skandynawii bywa

no i tak, gdybym zmieszala wasze odpowiedzi byloby "git" Uśmiech

i tak moj sen mowi o tym, ze jestem w Polsce w odwiedzinach, jednak nie u konkretnej osoby, a stoje gdzies na ulicy, i juz mam wracac do siebie, ale okazuje sie, ze nie mam pieniedzy na bilet, musze dokonac wyboru, jak zyc w kraju, dzisiaj juz dla mnie obcym
Polska napewno jest dla mnie krajem, ktory darze miloscia, i tez w tym kraju poznalam moja wielka milosc

moje emocje po tym snie sa tragiczne, budze sie przerazona i az sie otrzasam zeby sie pozbyc resztek snu, dla mnie niemozliwosc powrotu na skandynawie, gdzie mam dom, prace i uznanie, rowna sie z tragedia

trudno jest mi wytypowac zwyciezce, i postanowilam oprzec sie o wyciagniete przez was karty, dlatego jako zwyciezce typuje Zebone, i mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial do mnie pretensji o to, jednak jej karty byly najblizsze moim odczuciom i sytuacji

swoja droga dlaczego milosc musi byc zawsze zwiazana z mezczyzna Uśmiech ?

Zebona jestes zwyciezczynia Uśmiech
Odpowiedz
#11

Oklaski Oklaski Zebona gratulacje Buźki
Odpowiedz
#12

Gatulacje Zebona Kwiatek
  • Suna ..cos takiego Ty masz tak zwany sen wakacjusza , z tym ze emigranci takie sny maja tak po dwu latach pobytu na obczyźnie. Jak wspomnę to takie sny tez miałam w trudnych chwilach na obczyźnie ,kiedy człowiek ma wmiare ulozone zycie i boi się jakichkolwiek zmian -a taki powrot w danym momencie bylby niedoprzyjecia. Rotfl No ale Ja wrocilam na starsze lata Rotfl
Odpowiedz
#13

Suno bardzo dziekuje. Uśmiech
Naturalnie,ze milosc nie musi byc kojarzona wlacznie z mezczyzna,
nie mam zadnych problemow z miloscia do czegos czy tez kogos
i to obojetnie jakiej jest plci.Milosc jest miloscia. Buźki
I znowu musze potwierdzic,ze karty zawsze mowia prawde tylko
interpretator nie zawsze potrafi je dokladnie zrozumiec i zinterpretowac! Smutny
Suno bardzo ciekawy warsztat.Te dwie siodemki(z numerologicznego pkt.widzenia)
moga sugerowac wzrost intuicji,ponadnaturalne doswiadczenia,prorocze sny jak rowniez
mozliwosc zagranicznej podrozy. Uśmiech
Dziekuje wszystkim za udzial.
Odpowiedz
#14

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Zebona...Gratulacje...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#15

Krystyno!
Przesliczne te roze bardzo dziekuje. Buźki Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości