Ślub
#1

Dzisiaj snil mi sie moj slub. Mialam piekna biala suknie i wysokie obcasy, pamietam bo szlam dosyc szybko i zdziwila sie ze wygdnie chodzi mi sie w nich. Pamietam duzo gosci i szlismy kolo cmentarza ale nie widzialam tego cmentarza, tylko wim ze tam byl bo kolo niego jest najkrotsza droga kolo kosciola. Szlam z mezem na koncu ale powiedzialam mu ze para mloda powinna isc na poczatku wiec wyminelismy gosci i przez chwile szlam sama bo moj maz gdzies sie zgubil. Stanelam zeby go odszukac i nagle widze jednego chlopaka i poswiadomie mi cos mowi ze to nie ten i potem zaraz pojawil sie moj maz, objal mnie i tak szlismy sami. Pametam ze potem ogladalismy nasze dlonie z obraczkami. Czulam sie dobrze z nim ale caly czas martwilam sie czy dobrze robie, czy to ten jedyny. Poza tym to i tak nie widzialam jego twarzy. Jak myslicie co ten sen moze znaczyc?
Odpowiedz
#2

Hmm może masz jakieś rozterki właśnie dotyczące tego, czy dobrze wybrałaś chodzi o ukochanego ( jeśli nie masz drugiej połówki, to może wtedy oznaczać jakąś inną osobe lub sytuację ) a być może ( to wydaje mi się bardziej prawdopodobne) wcześniej miałaś takie średnie relacje z mężczyznami i boisz się o to, że może się okazać że to nie było prawdziwe uczucie lub że boisz się że Wasze relacje ulegną pogorszeniu. Warto nie dopuszczać do siebie takich myśli Uśmiech pozdrawiam cieplutko może ktoś sie wypowie jeszcze Uśmiech?
Odpowiedz
#3

Nie nie mam narazie ukochanego ale masz racje miałam takie srednie relacje z facetami i zawsze bałam sie czy podejmuje dobra decyzje co do nich, no ale ja mysle pozytywnie wiec mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i staram sie nie przejmowaćOczko dziękuje za interpretacjeUśmiech
Odpowiedz
#4

Slub oznacza czesto umowe, nowe zobowiazanie . Moze dotyczyc kazdej strony zycia. W Twoim snie dotyczyl zmiany statusu na wyzszy(wysoki obcasy. cos sie zadzieje ze podejmiesz nowe wyzwanie. Zostawiasz przeszlosc za soba (przejscie obok cmentarzy)Moze stoisz przed podpisaniem jakiejs waznej dla Ciebie umowy?
Odpowiedz
#5

Miło, że się potwierdziło Uśmiech Najważniejsze to otworzyć się na uczucie i być myśli pozytywnej Oczko pozdrawiam cieplutko Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości