Warsztat 27 - Książka
#1

Moje drogie nic innego nie przyszlo mi do glowy.
Ostatnio czytalam ksiazke.O jakiej tematyce:beletrystyka,romans,tarot,krymnal...itd? Uśmiech
Zapraszam do wziecia udzialu! Buźki
Odpowiedz
#2

Pz puchar /As palek /9 palek /9 monet / Gwiazda
romansidło o milosci nieszczęśliwej , ktoś tu kogos kochal i niemogl z ta osoba być... czy cos w ten desen
Odpowiedz
#3

Aliza b.dziekuje za wziecie udzialu w warsztatach Kwiatek
Perelko czytalam ksiazke Dariusza Cecudy "Tart mrdytacyjny".
Ciekawa moge polecic dalej!
Biorac pod uwage,ze tak duzo osob wzielo udzial w warsztatach
mimo iz odpwiedz nie do konca byla prawidlowa,mianuje
zwyciezca tych warsztatow ALIZE Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#4

Zebona kochana Buziak niemoge przyjąć wygranej gdyż nietrafilam kompletnie (brak wiedzy mojej się udzielil ...poszlam na latwizne Dobani teraz doczytalam ze archetyp Pz Puch ..to Kaplanka
no i raz jeszcze potwierdza sie jak ważne sa te warsztaty , aby szlifować arkana Tarota Paluszkiem
uważam ze Ty w dalszym ciągu powinnas zadawać zagadke
a tak na marginesie to co takie tlumy luda tu panuja - trochę nie ladnie tak się migac Paluszkiem
Odpowiedz
#5

Alizo bardzo ci dziekuje Buziak
Ciesze sie bardzo,ze doszlas do wlasciwego odczytu kart Uśmiech
Wiec tak czy inaczej karty wyciagniete twoja reka powiedziały prawdę tylko ty jak napisalas poszlas na skroty z interpretacja, ktora zweryfikowalas i jest okay!
W zwiazku wlasnie z tak tlumnym udzialem cwiczacych to zwycięstwo nalezy ci sie prawidlowo(samo to ,ze zadalas sobie pracy i jeszcze raz usiadlas do interpretacji powinno być wynagrodzone Hura Hura Buźki Kwiatek )
Jezeli sie myle niech roztrzygnie Krystyna albo Lila Buźki
Odpowiedz
#6

Zebona niema się co prosić o jakies tam roztrzyganie Szok ostatnio dalo się zauwazyc male zainteresowanie warsztatami , widocznie tylko my dwie jesteśmy adeptkami a cala reszta to miszczowie tarota
niewidze sensu cianiecia tego na sile :lezka: Rotfl
Odpowiedz
#7

Tarota się uczy całe życie, a i tak nie starcza na to czasu Uśmiech

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A.Einstein
Odpowiedz
#8

Aliza chyba masz racje Papa :lezka:
Usz ja tez tak uwazam Kwiatek
Odpowiedz
#9

Witajcie Kochane Uśmiech nie ma się o co obrażać. Ja bardzo nalegałam na warsztaty, a ostatecznie nie miałam nawet czasu tu zajrzeć. Zdarza się Smutny Aliza powinna je kontynuować, z czasem na pewno ludzie wrócą. Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#10

ja również jestem zainteresowana.
Odpowiedz
#11

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dla uczestników warsztatu... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#12

Krystyno za taki poczestunek to ide do was na piechote.
(pieszo nie wiem jak jest prawidlowo)Dziekuje za
slodzenie. Buźki
Sep...mysle,ze nikt tu sie nie obrazal,to tylko stwierdzenie
faktu,ze warsztaty w tym momecie ciesza sie malym zainteresowaniem. Bezradny
Pozdrowienia Kwiatek
Odpowiedz
#13

Mam nadzieję, że nie zaniechacie warsztatów po takim jednorazowym incydencie z frekwencją... Alizo, serdecznie gratuluję Buźki
Odpowiedz
#14

nio Paluszkiem leniuszki Rotfl
  • noto do roboty
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości