Prośba o interpretacje
#1

Bardzo proszę o interpretacje Uśmiech
Dziękuję
Już poprawiam
Ja:
pozycja 1 - V Kapłan
2- VII Sprawiedliwość
3- III Cesarzowa
4 - XIII Śmierć
5 - XI Siła
6- II Kapłanka

On:
1- V Kapłan
2- IX Pustelnik
3- XII Głupiec
4- XIV Umiarkowanie
5- IX Pustelnik
6- I Mag

Razem:
1- X Koło fortuny
2- XVII Księżyc
3- III Cesarzowa
4- V Kapłan
5- XX Sąd
6- III Cesarzowa
Myśle, że teraz jest dobrze.
Proszę o ewentualne uwagi i pomoc w interpretacji. Wiem, że jest to związek karmiczny, ale jak to się odnosi w stosunku do pozostałych kart?
Odpowiedz
#2

Już nie wiem jak to rozpisać
Hmm może tak:

ja:
V.....VIII.....III
....XIII....XI.....
.......II..........

on:
V.....IX....XXII
...XIV....IX....
......I..........

Obliczając portret partnerski dodałam do siebie każda z pozycji 1+1, 2+2 itd. po czym wyszło:

X....XVII.....III
....V.....XX....
......III.........

Tak jak pisałam wyżej wiem, że to karmiczny związek ale nie potrafię do końca tego zinterpretować w zestawieniu z innymi kartami.


korzystałam z tego: <!-- m --><a class="postlink" href="http://as2.pl/sposob-obliczania-interpretacji-indywidualnego-tpp-n-167.html?newsPath=13">http://as2.pl/sposob-obliczania-interpr ... ewsPath=13</a><!-- m -->
Odpowiedz
#3

Bbo- są tam pozycje opisane:

cytuję ze strony:
"– pozycje 1., 2, 3. – Droga życia, czyli najważniejsze wydarzenia w życiu jednostki, gdzie:
pozycja 1. – dzieciństwo i młodość;
pozycja 2. – wiek dojrzały;
pozycja 3. – jesień życia;
– pozycja 4. – podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane;
– pozycja 5. – świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji;
– pozycja 6. – nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie;
– pozycja 7. – misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat;
– pozycja 8. – „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji;
– pozycja 12. – Karta Harmonii Psychicznej;
– pozycja 13. – to, jak człowiek postrzega siebie;
– pozycja 14. – to jak człowieka postrzegają inni"

Jakby co będzie Wam łatwiej interpretować.

A skąd wiesz, że to karmiczny związek?
Dla mnie ten rozkład póki co jest trudny, więc nie pomogę niestety. To robota raczej dla znających się na portretach.
Odpowiedz
#4

Wyczytałam ze "X Koło fortuny" na pierwszym miejscu w partnerskim portrecie wskazuje na związek karmiczny, ale niestety jak dalej go zinterpretować to nie wiem
Na swoje. Przeglądałam wiele wątków i ciężko jest mi coś dopasować. generalnie chciałabym wiedzieć czy ta znajomość ma sens? Czy nasze relacje się kiedyś poprawią.
Odpowiedz
#5

Jużem jest. I poprawiam co nieco w portrecie.

portert wygląda tak

X Koła Fortuny ------XVII Gwiazda (a nie księżyc!!!!) -------III Cesarzowa (o)

V Kapłan------------XX Sąd

III Cesarzowa (o)

Po pierwsze to jest tylko moja interpretacja, mogę się mylić.
Początek - Poznaliście się tak jakoś z woli przypadku bo macie podobne systemy wartości (V+V!!!)
Środek -Cieszycie się swoim związkiem, seksualnością.
Koniec - Nie jest dobrze a wiąże się to z pozycją nr 4!. Związek z osobą agresywną, zachłanną (brutal albo dz*wka/ku*wiarz).
Przede wszystkim słabością związku związana z tym, że partner/Ty zachowuje się jak ojciec ewentualnie zaburzenia w sferze etyki i moralności (na zewnątrz ultra katolik wewnątrz diabeł wcielony).
Staracie kochać się nawzajem wybaczać, zrozumieć ale nie wiecznie.
Moim zdaniem koniec będzie bardzo brzydki

Czemu uważasz, ze związek jest karmiczny...w książce Alli Ch. nic takiego nie znalazłem.....czyżby czegoś nie doczytał Myśli
Jakby ktoś mnie "wyprostował", dodał coś od siebie.....będę "dźwięczny"
Odpowiedz
#6

Koniec właśnie nastąpił, dlatego chciałam się tylko upewnić i faktycznie jest bardzo brzydki.
miałam krótkie spotkanie w wróżką, zrobiła portret i wyszło jej, że to związek karmiczny...a stwierdziła to po - X Kole fortuny.
Janek dziękuję Ci za pomoc w interpretacji portretu, ja chyba jednak dalej mam nadzieję
Odpowiedz
#7

skoro się skończyło to może lepiej posłużyć się kołem fortuny....raz na wozie - raz pod wozem.
A jak się skończyło brzydko, to lepiej zapomnij i daj sobie ...tak moja rada.
Odpowiedz
#8

rozstaliśmy się bez słowa, czekam na jakieś wyjaśnienia więc może jest jeszcze jakaś szansa ?
Odpowiedz
#9

bboo napisał(a):może jest jeszcze jakaś szansa ?

Twój wybór, Twoje życie....
Odpowiedz
#10

Dziękuję
Odpowiedz
#11

X Koła Fortuny ------XVII Gwiazda-------III Cesarzowa (o)

V Kapłan------------XX Sąd

III Cesarzowa (o)
Misja: Sprawiedliwość
środki: Sąd
wnętrze: Ksieżyc
zewnątrz: Wieża
Po pierwsze powinno podawać się daty urodzenia, żeby mieć pewność, że doniczka jest dobrze policzona.
To co u Was jest w problemie czyli na poz.4 to Kapłan - wg mnie jest to nieuczciwość i zakłamanie, brak zasad moralnych w tej relacji, podwójna Cesarzowa hmm czy ten pan nie ma żony przypadkiem bądź innej kobiety? Odwrócona Cesarzowa mówi o tym, że mężczyzna z tej relacji będzie zmierzał do poznania innej kobiety. Jakieś gierki i manipulacje ze strony tego pana tutaj widać, wnętrze relacji to Księżyc - wzajemne rozczarowania, iluzje, zewnątrz Wieża - najprawdopodobniej rozpad. Misja Sprawiedliwość podejrzewam, że w tym przypadku oznacza po prostu osąd.
Odpowiedz
#12

mili chyba jest w tym dużo racji. Dziękuję.
Odpowiedz
#13

Jeżeli na pierwszej i trzeciej pozycji jest cesarzowa to wyczytałam, że w związku może szkodzić druga kobieta, falszywa przyjaciolka a czy można to interpretować jako mężczyzne, przyjaciela? który może szkodzić ?
Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć specjalizujący/doświadczony się w rozkładach partnerskich ?
Odpowiedz
#14

A gdzie wyczytałaś te informacje?
Odpowiedz
#15

Przeczytałam to w zanczeniu kart tutaj na forum

Cesarzowa w rozkładach
====================================

partnerski
------------------------------

-- w układzie partnerskim „co wnosi’ jeśli pokazuje się kobieta,
karta Cesarzowej np.
- to najprawdopodobniej jest to inna kobieta.
--------------------------------------------------
Odpowiedz
#16

Szkoda, że nie podałaś adresu wątku.
Ale z tego co napisałaś wynika, że dopasowałaś znaczenie Cesarzowej, w rozkładach kart dla związku, do portretu.
A Tarotowy Portret Psychologiczny, to całkiem inna bajka Tak
Odpowiedz
#17

Żubrówka a czy Ty potrafisz interpretować portret? Ja szukam pomocy i jak widać błądzę... dopasowując znaczenie nie tego co trzeba Uśmiech
Odpowiedz
#18

Potrafię wyliczyć i zinterpretować niektóre ważniejsze pozycje.
Potrzebne są daty urodzenia obojga.
Ale nie jestem w tym ekspertem.
Odpowiedz
#19

Wyliczyć główne pozycje mniej więcej też umiem, gorzej z interpretacją Uśmiech
Odpowiedz
#20

Wasz partnerski portret psychologiczny wygląda tak:

-------------------(1)------------------------(2)----------------------(3)
------------VI Kochankowie-----------XVIII Księżyc-----------III Cesarzowa
---------------------------------(4)-----------------------(5)---------------------------(7)
---------------------------II Kapłanka-----------------XXI Świat-------------------V Kapłan
----------------------------------------------(6)
--------------------------------------------I Mag

----------------------------------------------(8)
-----------------------------------------XIX Słońce

Poz.1 to początek związku
Kochankowie oznaczają, ze połączyło was prawdziwe uczucie

Poz.2 to rozwój związku
Księżyc może tu oznaczać dużo marzeń i wyobrażeń, jak ten wasz związek powinien wyglądać, a także chęć założenia rodziny, zwłaszcza ze strony kobiety

Poz.3 to końcowy etap związku
i tu mamy Cesarzową. Ponieważ występuje ona na tej samej pozycji w portrecie indywidualnym kobiety, ona jest osobą z silniejszą osobowością w tym związku i ona będzie dominować pod koniec, ale stworzy ciepły i piękny dom

Poz.4 to ewentualne trudności i zaburzenia w związku.
Mamy tu Kapłankę, a to oznaczać może kilka spraw:
------nadmierny wpływ matki lub innej starszej kobiety z rodziny
------partnerka zachowuje się jak matka
------brak zaufania, wiara w plotki i oszczerstwa
Tego rodzaju sprawy mogą przyczyniać się do nieporozumień w związku (tu już sama wiesz, co jest grane)

Poz.5 to wspólne świadome plany i dążenia.
Mamy tu Świat, który występuje też w portrecie indywidualnym partnera, lecz na innej pozycji, czyli przejawia się tu raczej w negatywie, co może oznaczać, że partner jest osobą, która boi się, że nie da sobie rady w życiu, nie lubi wyjazdów, zwłaszcza zagranicznych

Poz. 6 to informacja o tym jak związek będzie się rozwijał, a także w jaki sposób można pokonać problemy z poz.4
Mag sugeruje tu, że trzeba po prostu ze sobą rozmawiać o wszystkim

Poz. 7 mówi o tym, po co ludzie się spotkali, co jest zadaniem związku
Mamy tu Kapłana i ja to widzę tak, że oboje macie się od siebie nawzajem wiele nauczyć, być dla siebie wzorem i autorytetem

Poz.8 informuje jak to zadanie wypełnić
Słońce - oboje jesteście osobami obdarzonymi charyzmą, umiejącymi precyzyjnie wyrażać swoje racje i argumenty, więc rozmowy i dyskusje posłużą wam do wypełnienia zadania.

Tak to widzę na podstawie Tarotowego Portretu Partnerskiego Alicji Chrzanowskiej.
Dobrze by było, żeby ktoś jeszcze na to spojrzał, bo jak powiedziałam, ekspertem nie jestem.
Odpowiedz
#21

Żubróweczko bardzo Ci dziękuję, nie wiem jakim cudem mi na pierwszej pozycji wyszła Cesarzowa - przeliczyłam to jeszcze raz - faktycznie masz racje Uśmiech

Odnosząc się do rzeczywistości faktycznie wiele się zgadza np.:
poz.1 - wydaje mi się że tak było bynajmniej ze strony kobiety - aktualnie partner twierdzi, że się oddala i chyba nic nie czuje
poz.2, poz.3 - tutaj chyba faktycznie kobieta do wszystkiego dąży, przytłaczając przy tym partnera, dązy żeby było dobrze nie widząc zaangażowania mężczyzny
poz.4 - Nigdy nie było problemów ze starszymi kobietami, bynajmniej nic do mnie nie doszło, boję się że może tutaj chodzić o plotki i przyjaciela partnera którego nie zdążyłam jeszcze poznac- nie wiem jaki on ma wpływ...ale po ostatnim spotkaniu z przyjacielem naszły go właśnie wątpliwości
poz.5 - wyjazdy to jego pasja
poz. 6- ja staram się o wszystkim rozmawiać, czasem chyba za wiele mówię, parntera trzeba ciągnąc za język
poz.7. - hmm
poz. 8 - ja doskonale umiem, partner trochę mniej - tak mi się wydaje

Generalnie od tygodnia wystepuja problemy, brak zainteresowanie ze strony mężczyzny, strasznie się oddala twierdząc , że nic nie czuje gdzie wcześniej było wszystko idealne, zero kłotni...

Czy ktoś jeszcze może spojrzeć na rozkład ?
Odpowiedz
#22

Dzięki, że zweryfikowałaś Uśmiech
Dla mnie to bardzo ważne.
Mówisz, że wyjazdy to jego pasja - tak wygląda w jego indywidualnym, więc w takim razie wasze wspólne może mu nie leżą.
A co do przyjaciela, hm, może rzeczywiście coś nagadał, koniecznie trzeba to wyjaśnić, dowiedzieć się, o co chodzi.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości