Wątek zamknięty

proszę o interpretacje numerologiczną
#1

Moja data urodzenia to 24.06.1986. Chciała bym wiedziec co kryją te liczby. moje zycie to ciągłe zmiany, zaczynanie od zera, ktos mi kiedys powiedzial ze mam w sobie haos i zakonczy sie to dopiero po 30...ile z tego prawdy, co mowi przyszly rok?
Z góry dziękuję za poświęcony czas i pomoc Kwiatek
imie Justyna
Buźki Buźki Buźki
#2

W Twojej piramidzie są prawie same trójki i szóstki.
To wskazuje , ze możesz mieć kłopoty z przystosowaniem się do otoczenia, jesteś wiecznie niezadowolona i nie akceptujesz rzeczywistości takiej jaka jest.
Nie umiesz słuchać ,a marnujesz swoją energie na darmo np. gadasz byle co , aby gadać. Możesz być chaotyczna, nieodpowiedzialna , robisz po łepkach i wszystko jest u ciebie sztuczne , wymuszone .
Wyobraźnię masz wybujałą i lubisz się czepiać drobiazgów i błahostek. Humorzastość, brak racjionalnego myślenia i ugruntowania , a bujanie w obłokach i jak się za cos weźmiesz , to potem nie możesz temu zaradzić.
#3

Kumczo, kochana, bardzo dziekuję że poświęcilas mi swój czas. Tym bardziej jestem wdzięczna ze nie owijasz w bawelne i jasno piszesz jaka niedobra jestemOczko
jeśli chodzi o kłopoty z przystosowaniem się do otoczenia, nie bardzo mogę się z Tobą zgodzić wrecz przeciwnie ja mam wrażenie ze umiem sie wszedzie odnalezc...
jesteś wiecznie niezadowolona i nie akceptujesz rzeczywistości takiej jaka jest-faktycznie kiedyś tak bylo.. ale po tym co przeszlam, zycie dalo mi na tyle w kosc ze teraz codziennie dziekuje Bogu za to co mam.
Nie umiesz słuchać ,a marnujesz swoją energie na darmo np. gadasz byle co , aby gadać- no to prawda i przez to czsto ludzie mnie zle odbierają...
chaotyczna jestem bardzo, jednak wszystko jest u ciebie sztuczne , wymuszone to nie prawda.
Wyobraźnię masz wybujałą i lubisz się czepiać drobiazgów i błahostek. Humorzastość, brak racjionalnego myślenia i ugruntowania , a bujanie w obłokach i jak się za cos weźmiesz , to potem nie możesz temu zaradzić-Tu kochana masz 100% racjii, niestety...staram się nad soba pracowac, ale to cieżkie zadanieUśmiech
A mam jakieś zaetyUśmiech? Nie spodziewałam sie ze aż taka okropna jestemUśmiech
A czy kiedys dojde do ladu i wewnetrznego spokoju? A co mówią liczby o przyszłym roku?
Dziękuję kochana, czasami dobrze jest usłyszeć smutną prawde na swoj temat. pozdrawiam cieplutkoUśmiech
#4

Cytat:Uśmiech? Nie spodziewałam sie ze aż taka okropna jestemUśmiech
Nie jesteś okropna , to są cechy , które posiadasz ze względu na przewagę trójek i szóstek.
Cytat:A mam jakieś zaety
Oczywiście , ze masz , możesz posiadać zdolności artystyczne, , ciepło , radość życia, którą chciałabyś zarazić innych , dlatego twoje gadanie .Lubisz piękno, przyrodę, opiekować się innymi ,dom i rodzina powinna być ważna dla ciebie.
Cytat:A czy kiedys dojde do ladu i wewnetrznego spokoju
Nad tym powinnas pracować , bo spokój wewnętrzny jest dla ciebie ważny , ale całeżycie nieraz się staramy i w pewnym momęcie te nasze negatywne cechy dają znac o sobie.
Cytat:A co mówią liczby o przyszłym roku?
jesteś w 1 roku osobistym i 7 numerologicznym.Być może będziesz chciała rozpocząć coś nowego ,może zmienić coś w sobie , lub wokół siebie.Nuczyć się asertywności i dyscypliny wewnętrznej , bardziej jasno i przejrzyście myśleć .7 rok dobry jest na naukę , rozwój duchowy , podróże , dobry dla interesów , ale nie sprzyja uczuciom.To może być rok pełen ruchu i dynamiki.
#5

Jesteś wspaniałaUśmiech Dziękuję za poświecenie mi takiej ilości czasu i energii. O naszych zaletach jest nam łatwiej mówić niż wadachUśmiech i jeśli chodzi o zdolności artystyczne to nieraz to słyszałam, ale niestety jakoś nie moge ich w sobie odnalezc... kiedys pisalam wiersze, i to nawet calkiem dobre, ale życie tak mi sie poukladalo ze potem juz nie znalazlam na to weny.
ciepło , radość życia, którą chciałabyś zarazić innych , dlatego twoje gadanie .Lubisz piękno, przyrodę, opiekować się innymi ,dom i rodzina powinna być ważna dla ciebie. I tu masz racje w każdej kwesti. dom i rodzina to moje pryirytety, jestem sama z synkiem, moi rodzice mają tylko mnie i czuje sie za całą tą trujkę odpowiedzialna. kocham ich nad życie.
Kumczo kochana szukam w sobie tego spokoju, naprawde staram sie nad sobą pracować, myśleć co robie by naprawić błedy z przeszlosci i chc czesciowo odzyskac stracony czas. Jednak to trudne, i caly czas mam w sercu strach ze znowu pójde nie tą drogą i wszystkie moje starania runą jak domek z kart...
A co do przyszlego roku to faktycznie czuje w sobie potrzebę zmian...czas leci, a ja tkwie w miejscu...mieszkam z rodzicami i z synkiem, zyję z dnia na dzien obowiazkami, domem i pracą. mały wyrośnie rodzice odejda a ja zostane sama nikomu nie potrzebnaSmutny
Nuczyć się asertywności i dyscypliny wewnętrznej- chciała bym, tyle ze boje sie mojej naprawde slabej woli...
dobrze ze to dobry rok na nauke, jestem w trakcie zdawania na prawo jazdy i cieszy mnie ze to dobry czas.
ale nie sprzyja uczuciom- mi chyba zaden nie sprzyjaOczko z zazdrością patrze na pary ktore po za sobą świata nie widzą. niby jestem atrakcyjna a jednak kazdy mezczyzna trzyma mnie na dystans-poflirtowac, i uciekac gdzie pieprz rośnieSmutny chciala bym zeby kiedys ktos mnie tak naprawde mocno pokochal...
Dziękuję serdecznie, pomoglas mi i dalas kilka cennych wskazowek. Mogła byś mi jeszcze tylko powiedziec ktory rok jest dobry i sprzyjajacy uczuciom? bede robiła kreski na scianie i odliczalaUśmiech)
Pozdrawiam serdecznie
#6

Cytat: i jeśli chodzi o zdolności artystyczne to nieraz to słyszałam, ale niestety jakoś nie moge ich w sobie odnalezc... kiedys pisalam wiersze, i to nawet calkiem dobre, ale życie tak mi sie poukladalo ze potem juz nie znalazlam na to weny.
Zdolności artystyczne w różnym wieku mogą się objawić , to nie tylko pisanie wierszy , ale może być szycie , gotowanie, malowanie, upiększanie , fryzjerstwo , kosmetyczne sprawy -poszukaj w sobie , a na pewno takie zdolności posiadasz.
Cytat:Kumczo kochana szukam w sobie tego spokoju, naprawde staram sie nad sobą pracować, myśleć co robie by naprawić błedy z przeszlosci i chc czesciowo odzyskac stracony czas. Jednak to trudne, i caly czas mam w sercu strach ze znowu pójde nie tą drogą i wszystkie moje starania runą jak domek z kart...
]
ano właśnie jeżeli się nie pzbędziesz w sobie lęków i strachu , to ciężko będzie zacząć od nowa i uwierzyć nie tylko w siebie , ale i innym.
To wszystko co masz w sobie trzeba oczyścić.
Jesteś sympatyczną dziewczyną , ale doświadczenie życia wpisałaś sobie w swoja głowę i lęk przed porażką jest u ciebie większy niż chęć przeżycia czegoś nowego.Życie , to nie tylko droga usłna rózami , ale i różne doświadczenia przezycia , wzloty i upadki , które trzeba doświadczyć i pokonać.Nie trzeba się bać , to i nie będziesz przyciągała tego czego nie chcesz.
Cytat: to dobry rok na nauke, jestem w trakcie zdawania na prawo jazdy i cieszy mnie ze to dobry czas.
- tak na naukę i na prawo jazdy dobry rok , a także na kupno samochodu.
Cytat: Mogła byś mi jeszcze tylko powiedziec ktory rok jest dobry i sprzyjajacy uczuciom? bede robiła kreski na scianie i odliczalaUśmiech)
Tu kreski nic nie pomogą, samo nie przyjdzie i nie blokuj się na to, ze już ma być tylko ten na całe zycie.Spotykamy po to partnerów , aby zobaczyć cechy charakteru jakie mają i jakiego tak właściwie byśmy chcieli mieć.Na wszystko przyjdzie czas , jak na razie , to niezbyt jesteś gotowa , bo żyjesz lękiem z przeszłości.
#7

Kochaniutka właśnie dlatego tak bardzo interesuje sie ezoteryką i sprawami z nia związanymi tzn. np numerologią...Dziewczyny Wy bardziej pomagacie mi niż jakikolwiek psychologUśmiech To jest nie do pojecia jak ktoś znajac tylko Twoją date urodzenia, nie widząc Cie na oczy może tyle o Tobie powiedziec...
Znasz sie na tym co robisz i nie wiem jak Ci dziękować. zajżalas w srodek mnie a Twoje rady są dla mnie cenne i nieraz pewnie bede do nich powracała...
Czyli nadal praca, praca i jeszcze raz pracaUśmiech Kumczo te leki są we mnie ciezko mi nad nimi zapanować a przeszlosc taką jak moja trudno zapomniec... Szukam zapewnienia ze najgorsze juz za mną ale tego pewnie nikt mi nie powie...
doświadczenie życia wpisałaś sobie w swoja głowę i lęk przed porażką jest u ciebie większy niż chęć przeżycia czegoś nowego.-yhm niestety, z jednej strony wiem ze czs to uleczy z drugiej zas nie chce go tracic a nakazac mojej glowie zeby sie nie bala sie nie daUśmiech
Oj gleboko pomyśle nad tym co mi napisalas...
Jeśli chodzi o sprawy sercowe to masz duzo racji ale kolejne rozstanie wiaze sie z kolejnym bolem w serduch dlatego chciala bym juz tak jednego i na stale, ale moze i racja trzeba najpierw zamknac przeszlosc zeby otworzyc sie na przyszlosc...
mam nad czym myslec.
Dziękuje, nie umiem wyrazic slowami jak bardzo jestem Ci wdzieczna. To jest wspaniale ze są na swiecie jeszcze ludzie ktorzy pomagaja innym, nieznajomym ot tak by pomoc. duzo zdrowka i szczesciaBuźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości