Wątek zamknięty

Czy obawiac sie 9-tego roku numerologicznego ?
#1

Witam Uśmiech
Jestem laikiem w dziedzinie numerologii. Niedawno dowiedzialam sie, ze rozpoczal sie moj 9 rok numerologiczny. Poczytalam troche na ten temat i nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona do tej wiadomosci Boi się Tym bardziej , ze zaczynaja sie sypac moje plany....No coz, raz na wozie , raz pod wozem. Czy moglby ktos znajacy sie na rzeczy, w wolnej chwili zerknac na moja date urodzenia i powiedziec kilka slow na temat mojego nowego roku numerologicznego ? Mam w planach zalozenie wlasnej dzialalnosci. Lecz moje plany troche sie pokrzyzowaly, szczegolnie w sferze finansowej, do tego dochodzi 9 rok...hmmm, raczej musze wstrzymac sie z ta decyzja.
Dziekuje bardzo Buziak
17.07.1976
#2

Z rozpoczęciem działalności raczej się wstrzymaj .Ani 9 rok numerologiczny , ani 4 osobisty nie są dobre na rozpoczęcie czegokolwiek.
Wyczyść i zakończ wszystko , to co jest Ci już niepotrzebne i zbędne .Masz na to dobry rok żeby uporządkować swoje sprawy , które się ciągną , a są już dla ciebie zbędne ,a w następnym roku wchodząc z czystym bagażem możesz rozpocząć nową działalność , wszystko co zaczniesz powinno się udać.
Trzeba by jeszcze spojrzeć w karty jak się sprawy przedstawiają.
#3

Dziekuje bardzo, Kumczo Buziak
Chyba masz racje, najpierw poukladam wszystkie sprawy, bo musze przyznac , ze troszeczke w moim zyciu zawodowym panuje chaos.
Gdybys w wolnej chwili mogla zerknac w karty lub moja date urodzenia i odpowiedziec na pytanie, czy ta moja dzialalnosc w ogole wypali, bo mam lekkie obawy Uśmiech
Czy na innym watku mam zadac to pytanie ?
#4

Na razie nie stawiam na forum kart.
#5

Dziekuje, to tez jest odpowiedz Kotek
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości