Portret Balladyny
#1

10.11.1988
X XI IV
XXI XV
XIV
1,2,3 droga zycia.dzieciństwo,mlodosc,dojrzałość.
4 -podswiadomość leki ,kompleksy ,blokady.
5-świadomość,aspiracje,dążenia ,moralność,sfera samorealizacji.
6,nadswiadomość ukryte talenty ,zdolności ,
Karta harmonii psychicznej -6
Misja czyli zadania do wykonania z jaka człowiek przyszedł na świat -3
Dary czyli potencjał umozliwiający i ułatwiający wykonanie misji -3
Jak postrzegasz siebie - I
Jak postrzegają Ciebie inni -XI

Mysle ,ze ,ze różnie bywało w Twoim domu rodzinnym .Wydawać by się mogło ,ze dom solidny i bezpieczny ,ze rodzice lub opiekunowie ,bardzo silni ,stateczni z zasadami potrafili pokazac ,otworzyć Cie na "swiat ",,ale chyba nie do końca ,gdyż brak ich fizycznie przy Tobie..Ty jako dziecko raczej spokojnie znosiłaś tę zmiennosc i szybko potrafiłaś przystosowac się do nowych sytuacji .Chyba nie mialas wyjścia .Młodosc Twoja upłynie Ci na zawieraniu wspaniałych przyjaźni ,które będa miały na Ciebie pozytywny wpływ..Ty masz w sobie tyle siły wewnętrznej i taka siłę przebicia ,ze wszystko osiągnąć to co bedziesz chciała i to w każdej dziedzinie życia, w miłości również..Zycie dojrzałe to duża aktywność i realizacja Twoich ambicji zawodowych. W tym wieku osiągniesz znacząca pozycje społeczną.Będziesz ,tez potrafiła rozwiązać najtrudniejsze dla Ciebie sprawy .
Karta na pozycji 4 informuje o Twoich różnych lękach i fobiach.Możesz byc nadpobudliwa ,nerwowa .Może masz lęk przed lataniem jak i z tym co jest związane z zagranica .Łącznie z kontaktami z obcokrajowcami.To także lęki przed wszystkimi nowinkami technicznymi.Ale wcale tak nie musi byc. Świadoma jestes swojej urody ,sexualności i chyba to potrafisz wykorzystać w kontaktach z mężczyznami.Pieniądze i kariera sa w Twoim życiu bardzo ważne ,ale tez możesz dochodzić do tego za wszelka cenę.Potrafisz" czarować"jestes mistrzem w okrecaniu ludzi dookoła palca.Mozliwe, że czesto dążysz do uzależnia ich od siebie.Jednak Twoim ukrytym talentem jest umiejetnosc zachowania równowagi wewnętrznej i zewnętrznej, jak równiez umiejętnośc w równym stopniu brania i dawania. .Jesteś tez dobrym mediatorem.Masz talent do godzenia zwaśnionych stron.Umiesz wprowadzić spokojna atmosferę.Ty harmonie psychiczną osiągniesz Tylko przez zgodne partnerstwo i ofiarowanie miłości na równych poziomach,poprzez tolerancje i zrozumienie innych ludzi .Masz kochac wszystko co żyje i to taka miłoscia bezwarunkową.Przyszłaś na świat, by dbac o piękno i estetykę w swoim otoczeniu .Masz troszczyć się o swój byt i byt swoich najbliższych.Ty powinnas byc kobieta ,która interesuje się sztuka literatura. Dba o swój wygląd i otoczenie ,w którym przebywa,ale nie możesz koncentrowac sie tylko na swojej zewnętrznosci i sprawach materialnych .Powinnaś ,tez rozwijać sie duchowo .Dary które dostałas to doskonały gust ,poczucie piękna i estetyki.Potrafisz z niczego zrobić arcydzieło.Wiesz jak się ubrać ,by wygląda oszałamiajaco.Ty siebie postrzegasz jako osobę komunikatywną ,ktora łatwo nawiązuje kontakty ,otwarta na ludzi .Osobę ,ktora potrafi pięknie się wypowiadać .Czasami jednak myślisz ,ze zbyt łatwo i szybko ufasz ludziom i za duzo mówisz .Ciebie inni widza jako bardzo silna osobowość zawsze walczycą o swoje ,ktora nie marnuje zadnej sprzyjającej sytuacji .Czasami moga cie odbieraj jako zbyt pewna siebie ,pyskata i bojowo nastawiona. Mozesz swoim zachowaniem niepokoić.
Tak to widze Balladyno .Jeśli Cie w jakis sposob uraziłam sory.
Odpowiedz
#2

Tak, w mym domu rodzinnym tak było , rodzice niby byli a tak jak by ich nie było... i nie są mi tak bliscy sercu jak moja babcia która mnie "wychowała" Jak wracam do swego rodzinnego miasta nie sypiam w domu a u babci .. Kiedy zniszczyli mi pokój aby powiększyć swój zrobiło mi się bardzo przykro , nie uzgodnili tego z mą osobą stwierdzili "i tak tu nie sypiasz / mieszkasz" . Przyjaźnie tak, mam ich wiele i dbam o nie bardzo , są to osoby na które mogę liczyć zawsze nawet o 1 w nocy !Jestem silna bo wczesne dzieciństwo mnie tak ukształtowało . Co do dorosłości to zobaczymy ale wiem że mam swoje cele . Posiadam wiele fobie np. brzydzą się myszy . Jestem nerwowa i nadpobudliwa .Co do lęku przed lataniem nie mam takiego co do wyjazdów zagranicę też nie ... wyjechałam 2 lata temu do Holandii aby sobie udowodnić że sobie poradzę w pracy , pracowałam przy różach , pojechałam tam sama bez nikogo znajomego i odnalazłam się w tym świecie .Fakt nowinki techniczne to nie moja mocna strona . Tak, jestem bardzo świadoma swej urody i seksualności. Kariera i pieniądze są ważne .Wiesz ja ludzi przyciągam jak magnes ... i wielokrotnie to słyszałam. Sztuka jest mi bliska, wiele razy slyszlam że mam dobry gust do ubierania się i powinnam zająć się stylizacją
Łatwo i szybko ufam ludziom ... A ludzie mnie tak odbierają jako silną kobietę a w życiu jestem mediatorem .

JESTEŚ WSPANIAŁA !! Buźki Buźki DZIĘKUJĘ CI BARDZO !!!!
Odpowiedz
#3

Balladyna napisał(a):Posiadam wiele fobie np. brzydzą się myszy . !

A ty wiesz ,ze chciałam napisać o tych myszach ,zobaczyłam je oczyma wyobraźni Lol Język
Dzięki za miłe słowa .Zycze Ci wszystkiego co najlepsze.Wytrwałości ,no i najważniejsze ,bys potrafiła poznać miłość swojego życia i umiała pokochac ,tak naprawdę jak tego pragniesz ,oczywiście z wzajemnością. Rotfl Powodzenia.
Odpowiedz
#4

Boże jakie ja literówki robię "kali jeść kali pić " <lol2> ale to z wrażenia ! szoku! Rotfl
Dziękuje Ci jesteś kochana Buźki
Odpowiedz
#5

Balladyna napisał(a):Boże jakie ja literówki robię "kali jeść kali pić " <lol2> ale to z wrażenia ! szoku! Rotfl
Dziękuje Ci jesteś kochana Buźki
Lol Lol Lol Ty lepiej nie wspominaj ,to co ja robię to cuda wianki i nikt mnie nie przebije. Lol Lol Lol
Odpowiedz
#6

Miruś, pięknie to wszystko opisałaś, ale w ramach nauki chciałabym trochę podpytać, jak to odczytujecie.
Weźmy ten fragment. Na podstawie jakich kart wysnuwa się takie wnioski?

Mysle ,ze ,ze różnie bywało w Twoim domu rodzinnym - tu, jak sądzę zaznacza się działanie Koła Fortuny
Wydawać by się mogło ,ze dom solidny i bezpieczny - tu nie wiem, z której karty
ze rodzice lub opiekunowie ,bardzo silni ,stateczni z zasadami - tu nie wiem
potrafili pokazac ,otworzyć Cie na "swiat ",,ale chyba nie do końca - tu nie wiem
gdyż brak ich fizycznie przy Tobie - tu nie wiem
Ty jako dziecko raczej spokojnie znosiłaś tę zmiennosc i szybko potrafiłaś przystosowac się do nowych sytuacji .Chyba nie mialas wyjścia - Koło Fortuny
Odpowiedz
#7

Zagadka napisał(a):Miruś, pięknie to wszystko opisałaś, ale w ramach nauki chciałabym trochę podpytać, jak to odczytujecie.
Weźmy ten fragment. Na podstawie jakich kart wysnuwa się takie wnioski?

Mysle ,ze ,ze różnie bywało w Twoim domu rodzinnym - tu, jak sądzę zaznacza się działanie Koła Fortuny
Wydawać by się mogło ,ze dom solidny i bezpieczny - tu nie wiem, z której karty
ze rodzice lub opiekunowie ,bardzo silni ,stateczni z zasadami - tu nie wiem
potrafili pokazac ,otworzyć Cie na "swiat ",,ale chyba nie do końca - tu nie wiem
gdyż brak ich fizycznie przy Tobie - tu nie wiem
Ty jako dziecko raczej spokojnie znosiłaś tę zmiennosc i szybko potrafiłaś przystosowac się do nowych sytuacji .Chyba nie mialas wyjścia - Koło Fortuny

Zagadko!
Strasznie trudno mi jest to wytłumaczyć .Patrze na portret i mam takie skojarzenia ,To jest taki błysk.Tak jak z ta mysza.Zobaczyłam ja fizycznie i to biała Lol ,ale nie napisałam o tym.Jeśli znamy znaczenie kart to juz sobie radzimy.Ja się dopiero uczę .Nie znam tych połączeń .Alicja na zajęciach powiedziała ,ze należy patrzeć na karty, ktore stoją obok ,ze trzeba kombinować .To kombinuję .Lol
X XI IV
XXI XV
XIV
Skąd wiemy ,ze nie ma przy niej rodziców ,otoz brak ich na 1 i 2 pozycji .Nie ma tam II III IV ,Na pierwszych jest X XI.Pierwsza pozycja to dzieciństwo i młodość,Na trzeciej jest IV Obok sa karty XXI XV XI X stąd moje skojarzenia ,że silni XI,stateczni ,z zasadami ,bezpieczny IV potrafili otworzyć na Swiat XXI ,ale nie do konca XV
Zapewne Rani i Gosia wytłumaczyły by to lepiej one sa specjalistami od portretu.Ja jestem początkującą wiedźmą i się dopiero uczę , ciesze się ,że mogę robić portrety ,bo w ten sposób nabieram doświadczeni.Nie ukrywam,ze sprawia mi ogromnął radość trafność mojej interpretacji. Rotfl Rotfl Lol
Odpowiedz
#8

Miriamku, jesteś genialna! Teraz rozumiem Twój tok myślenia Uśmiech Dzięki Uśmiech
Mam jednocześnie ogromną prośbę (jeśli to możliwe i wtedy, gdy to możliwe).
Bardzo proszę Uśmiech umieszczajcie w nawiasach informacje, które karty odpowiadają za poszczególne wnioski Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości