Woreczki na karty Tarota
#23

Woreczki są piękne, mi się podoba ten ostatni. Język

Co do ceny, jeżeli będziesz miała droższe niż w sklepach, to obawiam się, ze nie będziesz miała zbyt dużo klientów, pomimo tego, ze są oryginalne.
Tak już jest, ze ludzie patrzą na cenę.
Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że jak będziesz prezentować je na zdjęciach to pokaż też, że są ładnie wykończone w środku, bo z tymi chińskimi różnie bywa, a tu będziesz miała atut.
Odpowiedz
#24

Amoniak napisał(a):Woreczki są piękne, mi się podoba ten ostatni. Język

Co do ceny, jeżeli będziesz miała droższe niż w sklepach, to obawiam się, ze nie będziesz miała zbyt dużo klientów, pomimo tego, ze są oryginalne.
Tak już jest, ze ludzie patrzą na cenę.
Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że jak będziesz prezentować je na zdjęciach to pokaż też, że są ładnie wykończone w środku, bo z tymi chińskimi różnie bywa, a tu będziesz miała atut.
Też tak myślałam, dlatego pytam o zdanie Oczko
Często ludzie wolą mieć tandetę made in china za 3 zł niż coś ręcznego.
Ale co kto lubi Oczko

Ja swoje mam własne, pierwsze pierwsze, prototypy w ogóle- to te które mają w środku karty, używam ich 3 pomimo tego.
Z tych sklepowych mi się żadne nie podobały, co mnie tylko zmotywowało do nauki szycia. Uśmiech
Odpowiedz
#25

ps. zamierzam tworzyć woreczki w 3 rozmiarach- na talie standardowe, talie small i te duże.
Jakie mają miej więcej wymiary? Oczko
Odpowiedz
#26

FairyWitch napisał(a):ps. zamierzam tworzyć woreczki w 3 rozmiarach- na talie standardowe, talie small i te duże.
Jakie mają miej więcej wymiary? Oczko
8x4 cm,6x12 cm,9x13 cm
Odpowiedz
#27

Dziękuję.

Rani z miłą chęcią. Powiedz może tylko jakie to wymiary i jakie motywy ewentualnie lubisz, styl, dodatki.
Odpowiedz
#28

[quote="tarot.marsylski"]
FairyWitch napisał(a):ps. zamierzam tworzyć woreczki w 3 rozmiarach- na talie standardowe, talie small i te duże.
Jakie mają miej więcej wymiary? Oczko
8x4 cm,6x12 cm,9x13 cm[/quote]


Mysle , ze 8x4 sa zdecydowanie za male....
Odpowiedz
#29

rudalila napisał(a):[quote="tarot.marsylski"]
FairyWitch napisał(a):ps. zamierzam tworzyć woreczki w 3 rozmiarach- na talie standardowe, talie small i te duże.
Jakie mają miej więcej wymiary? Oczko
8x4 cm,6x12 cm,9x13 cm


Mysle , ze 8x4 sa zdecydowanie za male....[/quote][/quote]
Lila spokojnie, chodziło o same karty. Woreczki oczywiście robię większe, nawet na tyle, żeby sobie tam swobodnie mogły latać. Oczko Lol
Odpowiedz
#30

A masz material w tym kolorze co rekawy wrozki z mojego avatara?ten kolor to sie chyba fuksja nazywa...taki wsciekly indyjski roz.I taki bym chciala kolor woreczka Rotfl
Ale na razie nie ma pospiechu...
Odpowiedz
#31

Rani napisał(a):A masz material w tym kolorze co rekawy wrozki z mojego avatara?ten kolor to sie chyba fuksja nazywa...taki wsciekly indyjski roz.I taki bym chciala kolor woreczka Rotfl
Ale na razie nie ma pospiechu...
Jeszcze nie, ale to się da załatwić Rotfl
Odpowiedz
#32

Kolejne 2 woreczki. Lol
   

   
zaległy mniejszy czerwony, widać mniej więcej środek.

Tym razem udało mi się uszyć woreczek z podszewką, coby od środka też lepiej wyglądało  :roll:  :ugeek: 
z pięknego materiału... musiałam go kupić. Nieco kosztował, ale w sumie w dotyku mocno przypomina jedwab. :roll:
Odpowiedz
#33

Ten pstrokacz bardzo ładny. Oczko
Odpowiedz
#34

Dziękuję Uśmiech
Zakochałam się w tym materiale, musiałam go mieć.
Teraz w planach woreczki tylko z podszewkami, bo jednak to już porządniej i ładniej i zawsze kolejna warstwa to większe zabezpieczenie.
Odpowiedz
#35

Dzisiaj stworzyłam kolejny woreczek  :dance3:
   
Na specjalne życzenie Rani, w [tak naprawdę] fuksjowym kolorze.
Dodatkowo dołączyłam kuleczki z górskiego kryształu w konkretnych kolorach, tak aby pasowało to idei talii, która w nim zamieszka- Wheel of The Year Taror.[wiosna, lato, jesień, zima]
Odpowiedz
#36

piękny Uśmiech masz talent w rękach Uśmiech
Odpowiedz
#37

prawda ze sliczny? dokladnie taki jak chcialam... :dance3:
Odpowiedz
#38

:kiss3:   :oops: Dziękuję pięknie, niezmiernie mi miło...

Stworzyłam kolejne 3:

   

   
   
Odpowiedz
#39

Piękne, jeśli powstanie jakiś aksamitny, to rezerwuję Uśmiech .
Odpowiedz
#40

:kiss3: jak zdobędę materiał i czas to wyczaruję taki :mrgreen:

Ale mam kłopot z wyceną...
Odpowiedz
#41

Ja robie sama woreczki na karty na szydełku z pieknych nici lub z materiału haftowane złotymi lub srebrnymi nicmi, tylko ze sa to zawsze prezenty dla znajomych
Odpowiedz
#42

i wszyscy maja jakiś talent - tylko nie ja Uśmiech- oj co ja pisze - tez mam talent -- do leniuchowania Uśmiech
a ten woreczek dla Rani to jakby dla niej przeznaczony - bardzo mi pasuję Rani on z Twoja osoba...
Odpowiedz
#43

Bo na specjalne zamówienie i projektowany dla konkretnej talii :mrgreen:

Masz, masz, tylko odnajdź go w sobie :kiss3: może kart spytaj gdzie go szukać?
Odpowiedz
#44

Fairy - już nie te latka by szukać w sobie talentu - jak się nie objawił to przepadło Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości