Woreczki na karty Tarota
#45

a może faktycznie zapytam kart? Uśmiech :kiss3: , może coś podpowiedzą - dobre i to ze się wie...
Odpowiedz
#46

nadzieja_aa napisał(a):a może faktycznie zapytam kart? Uśmiech :kiss3: , może coś podpowiedzą - dobre i to ze się wie...
dokładnie, może przeoczyłaś coś albo szukałaś w zupełnie innym miejscu :kiss3:
Odpowiedz
#47

Gośka napisał(a):Piękne, jeśli powstanie jakiś aksamitny, to rezerwuję Uśmiech .
kupiłam dziś aksamit 100%... cena masakrycznie powalająca, ale wreszcie będą baaardziej magiczne woreczki :mrgreen:
Odpowiedz
#48

nadzieja_aa napisał(a):i wszyscy maja jakiś talent - tylko nie ja Uśmiech- oj co ja pisze - tez mam talent -- do leniuchowania Uśmiech
a ten woreczek dla Rani to jakby dla niej przeznaczony - bardzo mi pasuję Rani on z Twoja osoba...
talenty pokazuje pozycja 6 +5 w portrecie.
A co masz na mysli ze pasuje woreczek do mnie? ciekawa jestem..
Odpowiedz
#49

dorcia1564 napisał(a):Ja robie sama woreczki na karty na szydełku z pieknych nici lub z materiału haftowane złotymi lub srebrnymi nicmi, tylko ze sa to zawsze prezenty dla znajomych
Chętnie kupię taki woreczek Dorciu jeśli będziesz miała jakiś wolny Uśmiech
FairyWitch napisał(a):kupiłam dziś aksamit 100
Przypominam, że on jest mój (zarezerwowany) Uśmiech
Odpowiedz
#50

Jak najbardziej Gosiu :kiss3:
Mam czarny, zielony i fiolet- takie wzięłam magiczne odcienie. :mrgreen:
Odpowiedz
#51

Rezerwuję fioletowy i zielony.....i czarny :mrgreen:
Odpowiedz
#52

Wlasnie Gosiu dziergam na szydelku- masz do wyboru zielony czy biały a moze żółty wszystkie na czarnej podbitce. Podaj jakie chcesz wymiary i adres . Oczywiscie wysle jako prezent po tym długim wolnym.To taka reklama i promocja
Odpowiedz
#53

Dorcia pochwal się jak wydziergasz Rotfl ja też szydełkuję i robię na drutach, ale ostatnio szycie mnie wkręca. Z czego robisz woreczki? Z kordonka?
Odpowiedz
#54

Dorciu bardzo dziękuję. Wobec tego ja też wyślę Ci prezent Uśmiech Poproszę o biały. Wymiary takie, jakie są najwygodniejsze dla Ciebie. Uśmiech
Odpowiedz
#55

Tak z kordonka albo z jedwabnych nici, Ja tez szyje robie na drutach i szydełkuje haft tez lubie robic.Ostatnio zrobiłam córce gruby płaszcz na szydełku taki z podszewka. Teraz sa bardzo modne wszelkiego rodzaju robione koronki przy bluzkach i sukienkach , moja rada ciachnij kiecke u dołu i w to miejsce zrob koronke. Masz nowa kiecke jedyna niepowtarzalna
Odpowiedz
#56

http://1.bp.blogspot.com/-FUDcND__Pvg/Tb...amitne.jpg :roll: kolejne... tym razem "na życzenie" Gosi, woreczki z prawdziwego aksamitu... 100%.

Okupione są moją ciężką walką z maszyną i guzem na głowie, który mi sprezentowała.
Fotograf ze mnie jak nie wiem co... dlatego zdjęcia nie oddają nawet 1/10 uroku. :suicide:
Odpowiedz
#57

Ale nadal nie mam pomysłu na cennik... :fie: :help:
W sklepach ezo są średnio za 35 zł.
Te aksamitne muszę odpowiednio wycenić, bo aksamit kosztuje 4 razy więcej niż satyna.

Pomożecie?
Chce, aby cena była adekwatna do jakości, do tego, że to są pojedyncze egzemplarze [przynajmniej na razie], robione ręcznie według autorskiego pomysłu [lub pomysłu "klienta"]. Ale jednocześnie nie chcę brać za nie nie wiadomo ile. :help:
Odpowiedz
#58

+-50zł może
Odpowiedz
#59

Gosia to twoj - czeka na wysłanie
Odpowiedz
#60

FairyWitch napisał(a):Ale nadal nie mam pomysłu na cennik... :fie: :help:

Jak dla mnie to robisz prześliczne woreczki i myślę, że możesz śmiało brać między 40, a 50 zł, Twoje widać, że są wypracowane 8-)
Odpowiedz
#61

No i jak tam Fairy, gotowe ? Uśmiech
Odpowiedz
#62

Gosiu jakie chcesz Oczko mam aksamitne te 2 co pokazywałam [wiem na zdjęciu są słabe... :suicide: - ale to tylko zdjęcie]. Albo do wyboru do koloru- aksamit czarny, zielony i taki śliwkowy/fioletowy?
Podszewki mogą być każdym materiałem, które już pokazywałam- czarne, zielone, niebieskie itd. Rotfl
Odpowiedz
#63

Meluś piękny, dziękuję Rotfl . Fairy mogą być te dwa, plus fioletowy z czarną podszewką, podaj mi nr konta na Pw. I tak myślę, że mogłabyś jeszcze szyć coś w rodzaju szat rytualnych Uśmiech
Odpowiedz
#64

Ok, to jutro sie zabiorę to może uda się wysłać w tym tygodniu. Rotfl
Odpowiedz
#65

Kolejny, taki jednak oberżyna niż fiolet.  Oczko 

A szaty też mam w planach, w ogóle marzę o szyciu ubrań z epoki i strojów fantasy  :roll: ale na razie jestem na etapie woreczków, chusteczników, etui i spódnicy.  :sarcastic:

   
Odpowiedz
#66

Fairy, serdecznie dziękuję! :kiss3: Woreczki są piękne, moje karty będą bardzo zadowolone :yes:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości