Kołtuny we włosach - czy to rzucony urok?
#1

Mam problem z kołtunami we włosach - stosowałam chyba wszystkiego, nawet wycięłam jednego ale zaraz stworzył się drugi. Byłam u fryzjera by obciąć zniszczoną część włosów ale kołtuny nadal są - już siedem miesięcy Smutny Nie wiem co mam robić - może ktoś kto mi źle życzy rzucił na mnie jakiś urok? Włosy kołtunią mi się od czasu gdy na świecie pojawił się mój synek. Jak sprawdzić czy to na pewno urok? Jak się go ewentualnie pozbyć. Pomocy chwytam się już wszystkiego
Odpowiedz
#2

oczyszczać zawsze się warto... aby sprawdzić czy rzucono na ciebie urok warto zrobić sobie kąpiel z zielem czarciego żebra, jeśli urok jest, na wodzie osadzi się skorupa... niby można też sprawdzić za pomocą zwykłego jajka kurzego... zacznij od czubka głowy i jeździj coraz niżej turlając jajko po ciele zataczając koła jakby nawijając na jajko nić... kiedy dojedziesz do stóp złe energie z całego ciała zamknięte zostaną wewnątrz jajka... jeśli było na tobie coś złego można to zauważyć! Wbij jajko do szklanki z wodą, jeśli jest mętnę, oznacza że była przy tobie zła energia, prawdopodobnie z urokuOczko

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3

JUż przeczytałam cały internet na temat dbania o włosy i nic nie pomaga Smutny Do lekarza myślę by się przejść ale patrząc na podejście teraz lekarzy to śmię wątpić, że on coś na to mi zaradzi. Dziękuję za wszystkie posty
Odpowiedz
#4

Słuchaj... mam nieodparte wrażenie, że wpadasz w lekką histerię, a co gorsza, łączysz swoje problemy z włosami z narodzinami synka. Przede wszystkim się ogarnij, bo jesteś matką, a Twoje dziecko potrzeuje spokojnej matki. Do tego Twoje włosy potrzebują porządnego nawilżenia, a wręcz odżywienia. Jakie preparaty stosowałaś, że mówisz, że nie pomagają? Wizyta u fryzjera celem podcięcia końcówek może nie wystarczyć. Potrzeba jest kilku zabiegów regeneracyjnych. Możesz je również zrobić sama w domu, nakładając odżywcze maski do włosów i owijając folią i ciepłym ręcznikiem. Na noc upinaj włosy w kucyk, bo może się rzucasz po łóżku i wycierasz włosy w poduszkę...?

Wszystko jest energią.
Odpowiedz
#5

mi sie zdaje ze to przez ciazeUśmiech
bo ja mam podobny problem tylko mi wlosy wypadaja garsciami...
teraz zaczelam uzywac roznych specyfikow domowych i troszke przeszlo...Uśmiech
wyprobuj sobie nafte do wlosow noo ja na to akurat dostalm uczulenia bo mnie cala glowa swedziala ale pomoglo..
moze tez pomoc Ci zoltko z jajka...
Odpowiedz
#6

jak po ciąży to sprawdz prolaktyne roxenUśmiech
Odpowiedz
#7

po ciąży to włosy mogą jeszcze długo wypadać. a jak się jeszcze karmi to w ogóle Beczy ale zdrowie Maluszka ważniejsze od włosów jak dla mnie Oczko
Odpowiedz
#8

Akante napisał(a):jak po ciąży to sprawdz prolaktyne roxenUśmiech
Na pewno sprawdze Kochana Buźki Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#9

Sofia napisał(a):po ciąży to włosy mogą jeszcze długo wypadać. a jak się jeszcze karmi to w ogóle Beczy ale zdrowie Maluszka ważniejsze od włosów jak dla mnie Oczko
a tak w ogole to ja karmilam tylko miesiac...
bo bylam w deprescji przez ojca dziecka...
wiec stres tez swoje robi niszczy czlowieka strasznie// Buziak Buźki
Odpowiedz
#10

dobrze, że udało Ci się chociaż tyle pokarmić Kwiatek Kwiatek Kwiatek
niestety depresja robi też swoje spustoszenie. ważne, że już jest lepiej u Ciebie Buźki Buźki
Odpowiedz
#11

Buźki noo lepiej lepiej Kochana Buźki
jakoś daje Radę!! Kwiatek Bo muszę chodź by nawet dla mojego Szkrabka Rotfl
Odpowiedz
#12

dla Dzieci góry można oddechem przesuwać Oczko tak na prawdę to one potrzebują naszej miłości i zainteresowania. reszta zawsze jakoś przyjdzie Uśmiech
Odpowiedz
#13

zgadzam sie w 100 % Rotfl
Odpowiedz
#14

aannaaa napisał(a):Mam problem z kołtunami we włosach - stosowałam chyba wszystkiego, nawet wycięłam jednego ale zaraz stworzył się drugi. Byłam u fryzjera by obciąć zniszczoną część włosów ale kołtuny nadal są - już siedem miesięcy Smutny Nie wiem co mam robić - może ktoś kto mi źle życzy rzucił na mnie jakiś urok? Włosy kołtunią mi się od czasu gdy na świecie pojawił się mój synek. Jak sprawdzić czy to na pewno urok? Jak się go ewentualnie pozbyć. Pomocy chwytam się już wszystkiego
Kołtunów nie można obcinać!. Należy je rozczesać, jeśli sama nie potrafisz sobie z nimi poradzić poproś kogoś bliskiego by pomógł Ci rozczesać włosy.
Dobre jest oczyszczenie jajem.
Cyganki na zauroczenie stosowały jeszcze taki sposób:
Po rozczesaniu włosów. Bierze się swoją bluzkę, żegna się, prosząc by ta choroba odeszła, a potem staje się na moście lub rzeką, rzuca tą koszulkę do wody i spluwa..
Odpowiedz
#15

Roxen z ta nafta to masz racje ja tez stosowalam:
1 lyzka nafty oczyszczonej
1 lyzka olejku rycynowego
1 lyzeczka soku z cytryny
1 zoltko
To wszystko wymieszac tak aby powstala maska,ta substancje wsmarowac we wlosy,awinac woreczkiem foliowym i recznikiem
na ok.30min. nasstepnie dobrze umyc wlosy.Stosowac 2 razy w tygodniu przez 1 miesiac.
Ponoc ten przepis stosowala Wiletta Willas Uśmiech
Odpowiedz
#16

ooo prosze a Wiolleta słyneła przedewszystkim z pieknych wlosów i głosu Buźki
Odpowiedz
#17

No wlasnie Uśmiech
Odpowiedz
#18

Metodą na urok, czy klątwę jest błogosławieństwo. Zmienia ono jakby polaryzację uroku na pozytywną. Jeśli podejrzewasz, że ktoś przeklął Cię, czy rzucił urok, to ułóż pozytywne zdanie na temat dziedziny życia i osoby, której mogą dotyczyć. Sprawa zatoczy koło, a pozytywna energia podwoi się. Przykład: "Obym cieszyła się ja i moja rodzina doskonałym zdrowiem"
Odpowiedz
#19

Dziękuję wszystkim za rady. Naftę spróbuję choć pamiętam że jak byłam młodsza to mama mi raz nałożyła na włosy nafte i powstało uczulenie i miałam strasznego strupa w głowie. Ale to było lata temu więc wypróbuję. A może to i racja, że ciąża oraz karmienie mojego synka spowodowały te kołtuny. Karmiłam małego do szóstego miesiąca non stop teraz już sporadycznie kiedy mały chce potulić się do cycuchów Uśmiech
Odpowiedz
#20

no to jeszcze jeszcze może zająć nim włosy dojdą do siebie Oczko karmiłam i teraz znowu karmię i wiem jak to się na włosach odbija :uoee:
jeśli masz uczulenie na naftę to nałóż sobie same żółtka na 15 minut Uśmiech
Odpowiedz
#21

dobre jest również żółtko + oliwa z oliwek i nałożyć na włosy
owinąć folią + ręcznik i posiedzieć tak z 30 min
osobiście taki turban na głowie podgrzewałam sobie jeszcze suszarką do włosów Oczko

a co do uroku - obstawiam tak jak sławek_88 i zrób sobie kąpiel z zielem czarciego żebra
jak okaże się że nie masz rzuconego uroku , to sama kąpiel na pewno nie zaszkodzi a pomoże choćby na ładniejszą skórę Uśmiech
Odpowiedz
#22

aannaaa napisał(a):Karmiłam małego do szóstego miesiąca non stop teraz już sporadycznie kiedy mały chce potulić się do cycuchów Uśmiech
Ja tam lubię się przytulać do tej pory Rotfl
Myślę, że to kwestia hormonów po ciąży....a tak przy okazji podobno kobiety pięknieją/młodnieją po urodzeniu syna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości