Astrologiczne odnosniki Malych Arkanow
#1

Odnosniki do astrologicznego przyporzadkowania Malych Arkan do Zodiaku (system Golden Dawn - karty tarot Thoth Crowleya):

Podzial 360 stopni Zodiaku na 12 sektorow , znakow zodiaku (kazdy ma 30 stopni szerokosci katowej), potem nastepuje podzial zodiaku na 3 x 10 stopni (dekanaty).Wladztwa znakow podane sa w formie klasycznej.
Planety wladajace dekanatami ustawione w porzadku Chaldejskim od najwolniejszej do najszybszej:

Saturn - Jowisz - Mars - Slonce - Wenus - Merkury - Ksiezyc

Zaczynamy od Marsa w 1-szym dekanacie Barana i dalej co 10 stopni wg. porzadku Chaldejskiego przesuwamy sie po kole Zodiaku i co 10 stopni nastepuje zmiana paleczki w sztafecie, idac w prawo, po Ksiezycu ponownie nastepuje Saturn , itd.Nalezy pamietac o kolejnosci znakow zodiaku czyli :

Baran - Byk - Bliznieta - Rak - Lew - Panna - Waga - Skorpion - Strzelec - Koziorozec - Wodnik - Ryby

Asy:
As Bulaw - kondensuje w sobie wszystke znaki zywiolu ognia - Barana,Lwa i Strzelca
As Kielichow - kondensuje w sobie wszystke znaki zywiolu wody - Raka, Skorpiona i Ryb
As Mieczy - kondensuje w sobie wszystke znaki zywiolu powietrza - Wagi, Wodnika i Blizniat
As Denarow - kondensuje w sobie wszystke znaki zywiolu ziemi - Koziorozca, Byka i Panny

Zywiol Ognia:

2-ka: 1-szy dekanat Barana - wladca dekanatu Mars i zarazem wladca znaku Barana
3-ka: 2-gi dekanat Barana - wladca dekanatu Slonce, a zarazem wladca znaku Lwa
4-ka: 3-ci dekanat Barana - wladca dekanatu Wenus
5-ka: 1-szy dekanat Lwa - wladca dekanatu - Saturn
6-tka: 2-gi dekanat Lwa - wladca dekanatu - Jowisz, a zarazem wladca znaku Strzelca
7-ka: 3-ci dekanat Lwa - wladca dekanatu - Mars
8-ka: 1-szy dekanat Strzelca - wladca dekanatu - Merkury
9-ka: 2-gi dekanat Strzelca - wladca dekanatu - Ksiezyc
10-ka 3-ci dekanat Strzelca - wladca dekanatu - Saturn

Zywiol Wody:

2-ka: 1-szy dekanat Raka - wladca dekanatu - Wenus
3-ka: 2-gi dekanat Raka - wladca dekanatu - Merkury
4-ka: 3-ci dekanat Raka - wladca dekanatu - Ksiezyc , a zarazem wladca znaku Raka
5-ka: 1-szy dekanat Skorpiona - wladca dekanatu - Mars, a zarazem wladca znaku Skorpiona
6-tka: 2-gi dekanat Skorpiona - wladca dekanatu - Slonce
7-ka: 3-ci dekanat Skorpiona - wladca dekanatu - Wenus
8-ka: 1-szy dekanat Ryb - wladca dekanatu - Saturn
9-ka: 2-gi dekanat Ryb - wladca dekanatu - Jowisz, a zarazem wladca znaku Ryb
10-ka 3-ci dekanat Ryb - wladca dekanatu - Mars

Zywiol Powietrza:

2-ka: 1-szy dekanat Wagi - wladca dekanatu - Ksiezyc
3-ka: 2-gi dekanat Wagi - wladca dekanatu - Saturn, a zarazem wladca Wodnika
4-ka: 3-ci dekanat Wagi - wladca dekanatu - Jowisz
5-ka: 1-szy dekanat Wodnika - wladca dekanatu - Wenus a zarazem wladca znaku Wagi
6-tka: 2-gi dekanat Wodnika - wladca dekanatu - Merkury, a zarazem wladca Blizniat
7-ka: 3-ci dekanat Wodnika - wladca dekanatu - Ksiezyc
8-ka: 1-szy dekanat Blizniat - wladca dekanatu - Jowisz
9-ka: 2-gi dekanat Blizniat - wladca dekanatu - Mars
10-ka 3-ci dekanat Blizniat - wladca dekanatu - Slonce

Zywiol Ziemi:

2-ka: 1-szy dekanat Koziorozca - wladca dekanatu - Jowisz
3-ka: 2-gi dekanat Koziorozca - wladca dekanatu - Mars
4-ka: 3-ci dekanat Koziorozca - wladca dekanatu - Slonce
5-ka: 1-szy dekanat Byka - wladca dekanatu - Merkury, z zarazem wladca Panny
6-tka: 2-gi dekanat Byka - wladca dekanatu - Ksiezyc
7-ka: 3-ci dekanat Byka - wladca dekanatu - Saturn, a zarazem wladca Koziorozca
8-ka: 1-szy dekanat Panny - wladca dekanatu - Slonce
9-ka: 2-gi dekanat Panny - wladca dekanatu - Wenus, a zarazem wladca Byka
10-ka 3-ci dekanat Panny - wladca dekanatu - Merkury

Karty Krolow,Krolowych,Rycerzy i Paziow opisze w nastepnym poscie - (jesli moderatorzy beda chcieli je skleic w jedna calosc wtedy bedzie wszystko razem).Jesli sie gdzies pomylilem prosze o korekte... Zmęczony

Ciekawostka: Znajdzcie wg. daty swojego urodzenia dekanat w ktorym przypada wasza data urodzenia. Karta przypisana temu dekanatowi karta ma szczegolne znaczenie w Waszym zyciu i zawsze sie manifestuje przez cale Wasze zycie ...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Pazie personifikuja zywioly tak jak Asy , ale wszystkie Karty Dworskie polaczenie z AW maja poprzez lacznik Paziow i Glupca. Natomiast zywioly lacza Asy poprzez Maga.

Paz Bulaw - zywiol ognia - dzieci urodzone w znakach Barana, Lwa lub Strzelca
Paz Kielichow - zywiol wody - dzieci urodzone w znakach Raka, Skorpiona lub Ryb
Paz Mieczy - zywiol powietrza - dzieci urodzone w znakach Wagi, Wodnika lub Blizniat
Paz Denarow - zywiol ziemi - dzieci urodzone w znakach Koziorozca, Byka lub Panny

W kolo zodiaku przypisane sa Krolowe, Krole i Rycerze. system ten jest jednak troche inny i wyglada tak ze :

Krolowe przypisane sa znakom kardynalnym dla 1-szego i drugiego dekanatu oraz wladaja trzecim dekanatem poprzedniego znaku rozproszenia
Krolowie przypisani sa znakom stalym dla 1-szego i drugiego dekanatu oraz wladaja trzecim dekanatem znaku poprzedniego kardynalnego
Rycerze przypisani sa znakom rozproszenia dla 1 - szego i drugiego dekanatu oraz wladaja trzecim dekanatem poprzedniego znaku stalego.

Idac po kolei Zodiakiem mamy:

Krolowa Bulaw: przypisana jest do 1-go i 2-go dekanatu Barana oraz 3-go dekanatu Ryb
Krol Denarow: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Byka oraz 3-go dekanatu Barana
Rycerz Mieczy: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Blizniat oraz 3-go dekanatu Byka
Krolowa Kielichow: przypisana jest do 1-go i 2-go dekanatu Raka oraz 3-go dekanatu Blizniat
Krol Bulaw: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Lwa oraz 3-go dekanatu Raka
Rycerz Denarow: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Panny oraz 3-go dekanatu Lwa
Krolowa Mieczy: przypisana jest do 1-go i 2-go dekanatu Wagi oraz 3-go dekanatu Panny
Krol Kielichow: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Skorpiona oraz 3-go dekanatu Wagi
Rycerz Bulaw: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Strzelca oraz 3-go dekanatu Skorpiona
Krolowa Denarow: przypisana jest do 1-go i 2-go dekanatu Koziorozca oraz 3-go dekanatu Strzelca
Krol Mieczy: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Wodnika oraz 3-go dekanatu Koziorozca
Rycerz Kielichow: przypisany jest do 1-go i 2-go dekanatu Ryb oraz 3-go dekanatu Wodnika

Hura No to udalo sie mi to dokonczyc...ufff Hura

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

To bardzo interesujące, ale jak sprawdzić swój dekanat?

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz
#4

pomarańczka napisał(a):To bardzo interesujące, ale jak sprawdzić swój dekanat?

1. Podaj date urodzenia lub sprawdz tu: http://astrolog.pl/jaki-jest-twoj-znak-zodiaku/

2. Znajac date urodzenia znamy swoj znak Zodiaku, wtedy nalezy sporzadzic horoskop i sprawdzic gdzie lezy Slonce - tzn w ktorym stopniu danego znaku zodiaku jest polozone. Jesli Slonce lezy w 1-10 stopniu to jest to pierwszy dekanat, jesli Slonce lezy w 11-20 st to jest to drugi dekanat, a jesli Slonce lezy w 21-30 stopniu to jest to 3-ci dekanat.

3. Bez sporzadzania horoskopu pewna wskazowka moze byc to, ile dni ubylo od momentu wejscia Slonca w dany znak do momentu urodzin. Tzn. ile dni uplynelo od daty wejscia Slonca w dany znak. Np. ktos jest urodzony 27 marca 2000 roku. Z tabeli na podanej stronie wynika ze znak Barana w tym roku trwal nastepujaco : 20.03.2000 08:35 do 19.04.2000 20:39 . Zatem osoba ta urodzila sie w 7-dmym dniu znaku Barana. Slonce porusza sie z predkoscia ok 1 stopnia na 1 dzien (365 dni w roku / 360 stopni Zodiaku).Bedzie wiec to osmy stopien znaku Barana czyli dekanat pierwszy, a przypisana karta to 2-ka Bulaw.

4. Jesli Slonce urodzeniowe lezy na granicy 2-ch znakow lub 2-ch dekanatow , wtedy nalezy znac dokladna godzine urodzenia , aby okreslic do ktorego znaku nalezysz, tak jak podane jest na ww. adresie. Jesli nadal nie ma pewnosci wtedy nalezy porownac znaczenie kart 2-ch sasiednich dekanatow i sprawdzic , ktora z nich lepiej do Ciebie pasuje.Jest to rowniez bardzo przyblizona metoda tzw. rektyfikacji horoskopu czyli ustalania godziny urodzenia kwerenta.



Jesli nadal nie wiesz jak to zrobic wtedy moge pomoc... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

A dziękuję za 10 mieczy :uoee:
Hyacynt napisał(a):10-ka 3-ci dekanat Blizniat - wladca dekanatu - Slonce
Odpowiedz
#6

Czyli ja skoro urodzilam sie 7/4/1977 jak obliczylam 19 stopien w znaku barana, slonce w znqku lwa czyli 3 bulaw.czy tak?
Odpowiedz
#7

joanna7477 napisał(a):Czyli ja skoro urodzilam sie 7/4/1977 jak obliczylam 19 stopien w znaku barana, slonce w znqku lwa czyli 3 bulaw.czy tak?

Wkleilem horoskop , ktory w pewnym przyblizeniu odzwierciedla dzien Twoich urodzin...Ale....Jest on tylko przyblizeniem bo nie znam godziny Twoich urodzin , ani miejscowosci. Jak widzisz w horoskopie jest Slonce jest w 18-tym stopniu Barana, z Twoich obliczen wyszedl 19-ty, zatem nawet ze sporym bledem mozna zalozyc ze Twoja karta jest 3-ka Bulaw...Niestety , sam horoskop ma wartosc prawie zadna, zas dla Tarota okreslenie dekanatu jest wystarczajace....dodam tez , ze karta charakterystyczna dla Ciebie z kart dworskich bedzie Krolowa Bulaw... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#8

Tarofides napisał(a):A dziękuję za 10 mieczy
:uoee:

Nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo...Lepiej wiedziec niz nie wiedziec, tak mysle...A kartke z zyczeniami prosze przeslac do Londynu , na adres Pana Crowleya...To takie klasyczne w stylu mieczy... Figielek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#9

Bardzo dziekuje,ze zechciales dla nas to wszystko tak ladnie w jednym miejscu umiescic. Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#10

Nie umiem sama obliczyć dekanatu, ale gdzieś w internecie znalazłam, że moja data urodzenia przypada na drugi dekanat - urodziłam się 05.10.1988

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz
#11

Hyacynt napisał(a):Nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo...Lepiej wiedziec niz nie wiedziec, tak mysle...A kartke z zyczeniami prosze przeslac do Londynu , na adres Pana Crowleya...To takie klasyczne w stylu mieczy... Figielek
Bardzo dobry pomysł, tylko czy listonosz odważy się zajść na cmentarz Myśli
Odpowiedz
#12

pomarańczka napisał(a):Nie umiem sama obliczyć dekanatu, ale gdzieś w internecie znalazłam, że moja data urodzenia przypada na drugi dekanat - urodziłam się 05.10.1988

A wiec jestes Waga , faktycznie jest to drugi dekanat, ale karta jej przypisana to 3 - mieczy, oj nielekka karta... Kotek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#13

Zebona napisał(a):Bardzo dziekuje,ze zechciales dla nas to wszystko tak ladnie w jednym miejscu umiescic. Uśmiech Buźki

Nie ma za co. Po to jest to forum , aby wymieniac sie informacjami...Ale przede wszystkim pomoze ulatwic zrozumienie samego horoskopu dla tarocisty, ktory wie co to jest 8 kielichow, ale nie wie co to jest Saturn w Rybach. A owe pojecia sa bardzo do siebie zblizone, aczkolwiek nie tozsame.
Znaczeniowosc astrologiczna , aspekty i powiazania horoskopowe sa tym samym co rozklad z wszystkich kart tarota , taka mapa mandali zycia czlowieka. Nasze pytania do Tarota z reguly zawezaja sie do obszru 1-dnego lub dwoch domow horoskopowych , ale nie ogarniaja wiekszego planu tak jak to robi horoskop.W horoskopie mamy widoczne wszystkie planety, domy i znaki zodiaku oraz powiazania miedzy nimi zawsze i w jednym miejscu - na samym horoskopie.Istnieje wiele technik astrologicznych , ktore pozwalaja obracac horoskopem i "ekstrapolowac" ruch planet w przyszlosci (dzieki efemerydom) - zatem umozliwia to nam zajrzenie "w przyszlosc" - tzn. jaki bedzie uklad planet w naszym horoskopie za powiedzmy 2 - lata i jak sie beda mialy sprawy kazdego domu horoskopowego w tym czasie.Porownujac to z "wypalonym horoskopem dnia urodzenia" wlasciciela mozemy probowac odgadnac jakie potencjalne zdarzenia moga zajsc w zyciu czlowieka - tak samo jak rozklad tarota, ktory pokazuje "potencjal" , ale nie determinuje zdarzen.Proponuje sporzadzic horoskop na dzien urodzenia i rozlozyc karty odpowiadajace polozeniom planet w domach i na zodiaku i sprawdzic jak sie maja moje ososbiste sprawy w zyciu "wypalone" w horoskopie w dniu mojego narodzenia - bo to one wskaza nam historie naszego zycia w telegraficznym skrocie.
Znaczenie interpretacyjne karty tarota zmienia sie w zaleznosci od tego , ktorego domu horoskopowego nasze pytanie dotyczy, poniewaz jest to opis specyficznego rodzaju energii aplikowanej w pewnej dziedzinie zycia....Zaleta Tarota jest to , ze uwypukla on tylko te energie , ktore sa wazne w danym momencie dla tego konkretnego czlowieka w tym konkretnym czasie i miejscu, zas astrolog musi oddzielac ziarno od plew poniewaz ilosc informacji w horoskopie jest po prostu przytlaczajaca...Porownujac moge stwierdzic ze, tarocista ma do dyspozycji mikroskop, zas astrolog teleskop i tylko specjalne techniki astrologiczne sa w stanie problem zawezic czasowo...Lub inaczej , astrologia bada "to co na gorze" aby sprawdzic to "co na dole" zas Tarot odpowiada "za to co na dole" aby zrozumiec "to co na gorze"... Rotfl

Tarocista powinien znac podstawy astrologii po to aby umiec powiazac ze soba fragmenty zycia w jedna calosc.Najwiekszym problemem w tarocie jest okreslenie czasu horyzontu zdarzen podczas gdy astrologia radzi sobie z tym problemem bardzo sprawnie poniewaz sama nazwa z greckiego HOROSCOPOS oznacza "patrze na czas".

Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#14

Tarofides napisał(a):Bardzo dobry pomysł, tylko czy listonosz odważy się zajść na cmentarz Myśli

Tego juz nie wiem, ale po tym co nawywijal za zycia , to jestem prawie pewien , ze jego duch sie tam gdzies peta pokutujac chociazby za role "czarnoksieznika" XX wieku... :x

Zas co do 10-ki mieczy mysle ze ma wymowe pozytywna, bo "odcina" wszystko co nam nie jest potrzebne (taka troche Smierc w Malych Arkanach bo jednak to zawsze reprezentuje Slonce). No zawsze przy amputacji boli, ale po znieczuleniu da sie przezyc...Dla mnie osobiscie jakos ta karta nie ma wymowy kompletnie negatywnej bo znam bardzo bliska mi osobe urodzona w tym znaku i dekanacie i musze przyznac , ze jak na razie manifestuje sie ona u niej zawsze w pozytywny sposob - ale sa to sprawy wazne i dlugofalowe...takie znaczace w zyciu...A jak to wyglada u Ciebie ? Myśli

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#15

Hyacynt napisał(a):
pomarańczka napisał(a):Nie umiem sama obliczyć dekanatu, ale gdzieś w internecie znalazłam, że moja data urodzenia przypada na drugi dekanat - urodziłam się 05.10.1988

A wiec jestes Waga , faktycznie jest to drugi dekanat, ale karta jej przypisana to 3 - mieczy, oj nielekka karta... Kotek

Jejku... Nieszczęśliwa karta Smutny
Jak ją interpretować? Ta karta przyświeca mi przez całe życie?

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz
#16

pomarańczka napisał(a):Jejku... Nieszczęśliwa karta Smutny
Jak ją interpretować? Ta karta przyświeca mi przez całe życie?

Po pierwsze: Nie ma kart nieszczesliwych!! - to ludzie tylko je tak odbieraja, bo wymagaja od nich czasami zrozumienia rzeczy trudnych dla nich do pojecia w zamysle "boskiego planu"...

Po drugie: Karty nie "przyswiecaja" caly czas, ale moga manifestowac sie w sposob szczegolnie osobisty dla delikwenta, tzn. ze beda bardzo wyczuleni na wibracje tej karty...Innymi slowy bedziesz wyczulona na jej przejawy w calym zyciu i otoczeniu, a to nie oznacza ze musza koniecznie dotyczyc tylko Ciebie...(Jestes Waga, wiec dlatego karty odpowiadajace "niesprawiedliwosci" beda dla Ciebie wazne).

Po trzecie: Karty Tarota to nie fatum determinujace cos "z gory" , ale przejaw energii , ktora manifestuje sie za kazdym razem , gdy nasze "wibracje" zyciowe akceptuja fizycznie ich potencjal - cos jakby "aby slowo stalo sie cialem"...W fizyce kwantowej Albert Einstein ujal to dosadnie E=mc2...Rzecz w tym , ze to my sami musimy czegos chciec lub nie , aby "cos" sie stalo, lub nie...Slonce emituje swiatlo i energie bo "ktos" chce aby tak bylo...
Zobacz ze odczuwasz goraco promieni slonecznych, a przeciez one podrozuja w prozni na Ziemie i docieraja do nas manifestujac sie w postaci "zyciowej energii" bez ktorej na Ziemi nie byloby Nas i wszystkiego co zyje... Kotek

Po czwarte: Daleki jestem od straszenia kogokolwiek czymkolwiek, ale zapoznaj sie z Tarotem jak z Twoim przyjacielem, on zawsze dobrze radzi...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#17

Pomarańczko, 3 Mieczy ma wiele znaczeń. Jednym z nich jest lekkość pióra. To świetna karta dla dziennikarzy, ludzi mediów. Uśmiech
Odpowiedz
#18

Hyacynt napisał(a):A jak to wyglada u Ciebie ?
A ja też jestem ogólnie pozytywnie nastawiony do świata. A mówisz że długofalowa sprawa, chyba coś w tym jest, bo im więcej mam lat, tym młodziej się czuję i częściej się uśmiecham Uśmiech Hura
Odpowiedz
#19

Tarofides napisał(a):A ja też jestem ogólnie pozytywnie nastawiony do świata. A mówisz że długofalowa sprawa, chyba coś w tym jest, bo im więcej mam lat, tym młodziej się czuję i częściej się uśmiecham Uśmiech Hura

No wlasnie...o to mi szlo...wiec chyba ta dycha to jednak nie taka do konca :uoee: ...Jak sie jest z 10-tka mieczy za pan brat w dniu urodzin to potem juz tylko z wiekiem coraz lepiej moze byc Ok a ja mam 3-ke bulaw i nadaje z USA, a tak wogole to mam ja juz serdecznie dosyc bo gna mnie po calym swiecie bez wytchnienia..., ta to dopiero daje czadu...bo ja mam jeszcze Merkurego w 9-tym domu i Jowisza na MC...- Ci to dopiero potrafia...dluuuuuuuga historia , moze kiedys sobie jeszcze jedna bajke o tym napisze...autopsyjna... Rotfl

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#20

Tarocistka Aneta napisał(a):Pomarańczko, 3 Mieczy ma wiele znaczeń. Jednym z nich jest lekkość pióra. To świetna karta dla dziennikarzy, ludzi mediów. Uśmiech

No wlasnie, bardzo dziekuje Anetce za poszerzenie watku. Lekkie pioro bogini Maat w Egipcie sluzylo przede wszystkim do wazenia na wadze ludzkich serc kiedy przechodzili "na tamta strone swiata" ...Bo Waga , a scislej jej 2-gi dekanat , ktorym zarzadza Saturn to jest tez ojciec Twojej karmy (w ujeciu zachodniej kultury astrologicznej) -stad tez i serce w talii RW, przebite 3-ma mieczami uczynkow innych ludzi...
"Lekkosc piora" ma tez wieloznaczeniowosc, a przypisanie jej tylko skrybom to tez jedno z wielu znaczen owego piora...Niezapominajmy ze Crowley budowal swoja talie o bardzo liczne ezoteryczne konotacje , ktore pozniej upakowal na kartach talii Thoth...
Waga , a scislej jej wladczyni Wenus ma wiec proste powiazanie z karta Sprawiedliwosci i tu kolo sie zamyka w obszarze znaczen Saturna w Wadze nie zapominajac o tym ze w Wadze Saturn jest wywyzszony, czyli jego obecnosc zawsze jest bardzo w tym znaku podkreslana. Kaliber karty 3-ki mieczy nawiazuje tez do uczynkow karmicznych, poniewaz to domena Saturna...To bardzo wazny dekanat i chyle czola wszystkim , ktorzy maja taki szacunek Saturna , aby moc urodzic sie w tym dekanacie, jest to tez wielka odpowiedzialnosc, bo ludzie z ta karta maja w sercu zawsze dobro uczynkow innych ludzi...To karta wielkiej odpowiedzialnosci, ktora powierza Saturn ludziom tu urodzonym...Zastanow sie czy przypadkiem nie pociaga Cie sluzba w jurysdykcji , sadach lub co najmniej radcostwo prawne... Ok

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#21

Lekkość pióra mogłaby się zgadzać - kiedyś byłam bardzo zainteresowana dziennikarstwem, wiązałam swoją przyszłość z mediami. Aktualnie trochę zboczyłam z drogi; pracuję w reklamie, ale czasem wykorzystuję umiejętności pisarskie. Prawo zaś jest mi dalekie.

"Nawet jeśli to nie to
Usiłuję uwierzyć w coś"
Odpowiedz
#22

Jesli chodzi o astrologie to leze i kwicze Oczko ale urodzilam sie 07/04/1977 o godz mniej wiecej 13,00 w koninie czyl polska centralna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości