Wróżenie z fusów
#1

Najpopularniejsza spośród wszystkich wróżb Oczko Wszyscy mówimy o herbacianych wróżbach a jednak tak rzadko sobie w ten sposób wróżymy :p
Przy okazji andrzejkowych wróżb postanowiliśmy sobie w domu rozpocząć wieczór od herbatyOczko Jest kilka tradycyjnych zasad dotyczących herbacianych wróżb - potem wystarczy tylko przyjrzeć się powstającym na dnie kształtom.

1. Zaparz liściastą herbatę w porcelanowej, najlepiej białej (przynajmniej wewnątrz) filiżance.
2. Osoba której dotyczy wróżba musi ją wypić i pozostawić tyle wody by napar zakrywał jeszcze fusy.
3. Należy się skupić i pomyśleć o pytaniu, po czym obrócić filiżankę 3x odwrotnie do ruchy wskazówek zegara.
4. odwrócić i wylać pozostałość na talerzyk.
5. odnaleźć kształty powstałe z przyklejonych do filiżanki resztek i zinterpretować.

Uwaga:
- im bliżej brzegu tym bliższa przyszłość, im głębiej na dnie tym dalsza przyszłość
- kształt po stronie uszka filiżanki oznacza iż sprawa dotyczy bezpośrednio osoby zainteresowanej lub jej domu i rodziny, natomiast po przeciwnej stronie oznacza miejsca, sprawy i osoby dalsze...

Potem wystarczy znaleźć kształt i odczytaćOczko

oto co mi wczoraj wyszło:
[ATTACHMENT NOT FOUND]

wg mnie to trochę jakby fragment mapy - widzę Europę, Afrykę, Anglię hehhee - może przede mną podróże tego roku Rotfl

wklejajcie wasze wróżby - może bd interpretować nasze herbaciane kreacje Język
Odpowiedz
#2

Wiesz moje pierwsze wrazenie to tez Afryka ale jak popatrzylam
jeszcze raz to moze byc rowniez dorodna kisc winogron Uśmiech
co moglo by sugerowan slodkie zycie Oczko puchar np.eliksiru mlodosci,
niesmiertelnosci...itd.albo po prostu zakupy w winiarni. Mniam
Odpowiedz
#3

Zgadzam się, albo drzewo jako symbol mądrości, twórczości, harmoni i nadziei Uśmiech
Odpowiedz
#4

a wy nie napijecie się herbatki? Pointerpretowalibyśmy wspólnie herbaciane fusyOczko

kto pierwszy? Rotfl

zadajcie pytanko i heja;P
Odpowiedz
#5

ojej też od razu pomyślałam,że mapa Ci wyszła ,fajnie trzeba spróbować
Ale pytanie można zadać dowolne ?
Odpowiedz
#6

Zeszłoroczna wróżba się sprawdziła. Zacząłem prace w dziale zagranicznym, poleciałem na wspaniałe wakacje na Majorkę (miedzy Europą a Afryką) jak wskazały fusy hehehhee.... Jutro wieczór andrzejkowy, więc parzcie herbe Język
Odpowiedz
#7

a mi to przypomina trochę twarz św. Mikołaja Oczko broda,oczy,nos Oczko
ale,co z tego wywnioskować Rotfl Może Mikołaj hojny w tym roku będzie Uśmiech Pozdrawiam! Uśmiech

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości