Jakich mężczyzn unikać?
#89

Sephinroth napisał(a):Tak po najmniejszej linii oporu... http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith dalej możesz szukać w pismach Uśmiech
a czytałaś opis ? demon- piekło - zabija nas  Boi się to podstęp  Boi się
Odpowiedz
#90

Z Lilith jak z Lucyferem, który się zbuntował. Podstępu nie widzę Uśmiech
Odpowiedz
#91

Ale nie zmienia to faktu ze EWA nie została stworzona tak jak my Uśmiech i to był podstęp .
Bo jak by Bóg tworzył to by nic nie pobierał tylko ulepił i tyle i tą Ewe Myśli
Odpowiedz
#92

zażalenia do tego u góry Język
Odpowiedz
#93

Mystic napisał(a):Ale nie zmienia to faktu ze EWA nie została stworzona tak jak my Uśmiech i to był podstęp .
Bo jak by Bóg tworzył to by nic nie pobierał tylko ulepił i tyle i tą Ewe Myśli
To Adam poprosił o towarzystwo... czyli to był jego podstęp Uśmiech
Odpowiedz
#94

Sephinroth napisał(a):Re: Jaich męzczyzn unikac?

Post autor: Sephinroth » piątek 24 sty 2014, 19:15
Sophia napisał(a):zażalenia do tego u góry Język

Ale zgodzicie się ze coś nie gra z tą Ewą Ok Bardziej powinie był Adam unikać Ewy Myśli Cwaniak

i był by szczęśliwy Muza a wiec Adam był dziwny Krzyk i wiedziała Ewa co brała Uśmiech
Odpowiedz
#95

Ewa stworzona została z żebra Adama, więc unikając jej, unikałby części siebie. Dokucza
Myślę, że łatwo ją było zmanipulować, ponieważ została stworzona do posłuszeństwa.
Odpowiedz
#96

Sephinroth napisał(a):Ewa stworzona została z żebra Adama, więc unikając jej, unikałby części siebie. Dokucza
Myślę, że łatwo ją było zmanipulować, ponieważ została stworzona do posłuszeństwa.

Mogła iść do piekła za Lilith Papa Papa Papa
Odpowiedz
#97

Przecież Lilith do żadnego piekła nie poszła! Dobani skąd Ty to wziąłeś? Poczytaj o niej więcej Oczko
Odpowiedz
#98

Sephinroth napisał(a):Tak po najmniejszej linii oporu... <!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith">http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith</a><!-- m --> :


Jej pierwotne akadyjskie imię brzmiało "Lilitu", a tłumaczenie z hebrajskiego, "לילית" brzmi "Lilith", "Lillith" lub "Lilit". Lilitu był to żeński demon w mitologii babilońsko-asyryjskiej[3].

Zagroziły one zabijaniem setnej części dzieci Lilith każdego dnia, póki ta nie powróci do Raju. Lilith w odpowiedzi obiecała, że będzie składać ofiary z potomków Adama i Ewy (będą jedynie ocaleni ci, który noszą amulet z imionami trzech wspomnianych aniołów). Do Raju nigdy nie powróciła. Wstąpiła do piekieł, Cwaniak gdzie została kochanką najwyższego szatana w hierarchii piekła.
Odpowiedz
#99

tu jest poprzekręcane, ponieważ po opuszczeniu Raju udała się nad Morze Czerwone. poczytaj w innych źródłach a nie posiłkujesz się tylko jednym
Odpowiedz

Ale to nie ważnie Lilith, wasza to Ewa Ok jaka została dziwnie stworzona , a wiec stwórca nie miał mocy Boga , potrzebował podkład , źródło , matryce . Rotfl
Bóg pewnie nie wiedział ze ktoś stworzył Ewe tylko myślał ze to Lilith . A Lilith zabrali do piekła Krzyk
i biedną zmusili tam zostać Beczy
To tylko rozmyślenia nie posiadam dowodów Bezradny Myśli
Odpowiedz

takich jak ja , zdecydowanie niezdecydowanych  Rotfl
Odpowiedz

Nie lubię facetów którzy podkreślaja w rozmowie ..cytuję ..Jestem gentelmenem... Rotfl  Rotfl Zawsze z niego póżniej czy wcześniej wychodzi gentelmen jak diabli Rotfl
Odpowiedz

My dziewczyny jesteśmy czasami "głupiutkie", ślepo zapatrzone z miłości i dopiero po czasie zdajemy sobie sprawę, że dany mężczyzna nie był nas wart.
Odpowiedz

Jeśli byli Adam i Ewa, to Adam z Ewą uprawiali seks mieli dzieci, a potem kazirodztwo? Uśmiech Adam uprawiał seks z córką, czy siostra z bratem? Uśmiech
Odpowiedz

(30-06-2018, 19:19)Kuna Mona napisał(a):  My dziewczyny jesteśmy czasami "głupiutkie", ślepo zapatrzone z miłości i dopiero po czasie zdajemy sobie sprawę, że dany mężczyzna nie był nas wart.

Oj tak! Lata temu byłam zakochana w facecie, który nie był mnie wart, wykorzystywał mnie, pożyczał pieniądze. Jak mnie zostawił płakałam wiele nocy- oficjalnie bo nie chciał mieć chorej dziewczyny (mam celiakię). A tymczasem po pół roku brał ślub, bo jego dziewczyna w zaawansowanej ciąży????
Ale ja byłam głupia. Potem nigdy więcej nie dałam się tak wykorzystywać
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości