Jakich mężczyzn unikać?
#45

Sophia napisał(a):z Twoich wypowiedzi nie wynika łatwość obsługi Język

No bo akurat jestem oryginał Pociesza
Odpowiedz
#46

to akurat daje się zauwazyć Figielek
Odpowiedz
#47

1. Skrytych w sobie- mówią co innego, czują co innego i zrobią też zupełnie co innego. Nigdy od niech nie poznasz prawdy, bo boją się twojej reakcji.

3. Zazdrośni- tutaj chyba nie trzeba dużo mówić. Zrujnują ci całe życie. Będą zakazywać ci wszystkiego oraz szantażować. Jeżeli już się zakochasz, to trudno będzie nie robić tego co mówi.

5. Nie spędzaj czasu z mężczyzną, którego masz ochotę zmienić. Nie ma takiej możliwości, żebyś na niego wpłynęła. Możesz to zrobić tylko ze sobą. Zmień obiekt zainteresowania.

Ja bym to jeszcze podkreśliła grubą czerwoną krechą!
Odpowiedz
#48

Sophia napisał(a):to akurat daje się zauwazyć Figielek

ale kobiety chcą mnie Wyśmiewacz Dokucza
Odpowiedz
#49

malgoska2377.... Bezradny
Odpowiedz
#50

3n20... no cóż Bezradny
Odpowiedz
#51

malgoska2377 , będzie dobrze tylko uwierz w to i daj sobie trochę czasu Pociesza Uśmiech
Odpowiedz
#52

Kwiatek Uśmiech dziękuje
Odpowiedz
#53

Mystic napisał(a):ale kobiety chcą mnie Wyśmiewacz Dokucza

desperatki... Język

malgoska nie wierz w te dziwne poradniki. robią one tak na prawdę wodę z mózgu. co w tym złego, że mężczyzna jest skryty? to nie oznacza, że będzie co innego mówić a co innego robić bo to się nazywa dwulicowość a takich to nawet kobiet nie chcesz mieć w swoim otoczeniu Język i co złego w tym, że Twój facet jest o Ciebie zazdrosny? znaczy, że mu zależy a argument, że zrujnuje Ci życie, będzie szantażować itp odnosi się do jednostek destrukcyjnych i dominujących. a przecież to nie jest to samo co zazdrość. jeśli Ty jesteś zazdrosna o partnera to szantażujesz go i rujnujesz mu życie? wątpię Oczko Kwiatek
a złe związki się zdarzają, to normalne Pociesza głowa do góry, pierś do przodu i wyruszaj w miasto Muza Muza Muza Muza
Odpowiedz
#54

Sophia tylko widzisz mój właśnie taki był skryty, nie dało się porozmawiać i co innego mówił, a co innego robił w sensie, ze jak ja mówiłam, że coś jest różowe to i on zraz mówił, że jest różowe, a wystarczyło żeby ktos inny powiedział, ze jest białe to zaraz zmieniał zdanie - a więc nie miał swojego zdania albo nie chciał pokazać, że ma swoje zdanie, które jest inne od mojego. Ciężko z takim człowiekiem dojść do porozumienia. Łatwiej jest dogadać się z kimś kto nie mota, nie kręci tylko mówi szczerze co mu na sercu leży. A jeśli chodzi o zazdrość to, owszem jeśli ma ona pewne granice to może być oznaką, że komuś na Tobie zależy ale jeśli nie ma żadnych granic to potrafi zniszczyć wszystko. O tym też się przekonałam. Nie znaczy to, że ślepo wierzę wszystkim babskim poradnikom ale jest w tym niestety ziarno prawdy. Tylko, że jak już zacznie nam na kimś zależeć choćby wszystkie wady były podane jak na dłoni, nie dostrzegamy ich. Uśmiech
Odpowiedz
#55

Sophia napisał(a):
Mystic napisał(a):ale kobiety chcą mnie Wyśmiewacz Dokucza

desperatki... Język
to się nazywa siła przyciągania Wyśmiewacz
Odpowiedz
#56

malgoska2377 napisał(a):Sophia tylko widzisz mój właśnie taki był skryty, nie dało się porozmawiać i co innego mówił, a co innego robił w sensie, ze jak ja mówiłam, że coś jest różowe to i on zraz mówił, że jest różowe, a wystarczyło żeby ktos inny powiedział, ze jest białe to zaraz zmieniał zdanie - a więc nie miał swojego zdania albo nie chciał pokazać, że ma swoje zdanie, które jest inne od mojego. Ciężko z takim człowiekiem dojść do porozumienia. Łatwiej jest dogadać się z kimś kto nie mota, nie kręci tylko mówi szczerze co mu na sercu leży. A jeśli chodzi o zazdrość to, owszem jeśli ma ona pewne granice to może być oznaką, że komuś na Tobie zależy ale jeśli nie ma żadnych granic to potrafi zniszczyć wszystko. O tym też się przekonałam. Nie znaczy to, że ślepo wierzę wszystkim babskim poradnikom ale jest w tym niestety ziarno prawdy. Tylko, że jak już zacznie nam na kimś zależeć choćby wszystkie wady były podane jak na dłoni, nie dostrzegamy ich. Uśmiech

owszem, zgadzam się, że te wady są okropnymi, ale są źle nazywane i przez to wszyscy mężczyźni są wrzucani do jednego wora.
no i te cholerne różowe okulary... czasem ktoś powinien mieć moc oduraczania Plask
Odpowiedz
#57

Mystic napisał(a):to się nazywa siła przyciągania Wyśmiewacz

desperatek Dokucza biedne kobiety nie wiedzą co czynią Bezradny Zmęczony
Odpowiedz
#58

dokładnie, przydałaby się taka moc na te różowe okulary Tak
Odpowiedz
#59

Sophia napisał(a):desperatek Dokucza biedne kobiety nie wiedzą co czynią Bezradny Zmęczony

Wiec sugerujesz żeby mnie unikać ? Paluszkiem
Odpowiedz
#60

malgoska będzie dobrze Kwiatek Buźki Buźki

Mystic niczego takiego nie powiedziałam, zwracam tylko uwagę na Twoją skromność i to wątpliwe przyciąganie Język
Odpowiedz
#61

Sophia dziękuję Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#62

Sophia napisał(a):malgoska będzie dobrze Kwiatek Buźki Buźki

Mystic niczego takiego nie powiedziałam,
:happy-partydance: :happy-partydance: :happy-partydance:

Biednie , desperatki i dobre Potrzebujecie nas Cwaniak

i jaki by nie byłem Wyśmiewacz
Odpowiedz
#63

taka już głupia ta babska natura Bezradny
Odpowiedz
#64

prawda jest taka, że nawzajem siebie potrzebujemy cwaniaku Język Język
Odpowiedz
#65

Sophia napisał(a):prawda jest taka, że nawzajem siebie potrzebujemy cwaniaku Język Język

ja tak w ogóle pisze , do temu Dokucza
bo rozmawiamy , pomagamy , wam zrozumieć nas Cwaniak
Odpowiedz
#66

my was lepiej rozumiemy, niż wy nas Dokucza
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości