Warsztat 30 - Zakup
#1

Mam zagadke na tyle kart ile chcecie.

Co dzisiaj rano kupilam i w zasadzie dlaczego to kupilam?

Rozwiazanie bedzie w niedziele.

Zachęcam do cwiczen Buźki
Odpowiedz
#2

Kupiłaś sobie sukienkę lub jakiś inny ciuch,żeby poczuć się piękniej ...może jakiś spadek wagi pociągną cię w te stronę-cena również Cię zachęciła.Uważam że może być to ciuch w kolorze żółtymUśmiechz elementami białegoUśmiechlub błękit.Tutaj jakby szykowało się jakieś spotkanie z mężczyzną...czyżby to dla niego Oczko
Druga rzecz jaka mi się nasuwa to może karnet na odnowę biologiczną,upiększenie ...aby się zrelaksować ale też wspomóc swój organizm oraz ciało. Buźki ....może jakieś solarium,ćwiczenia wzmacniające-upiększające...itp
Cesarzowa,2 kielichy,Słońce,4 miecze,Paź buław,5 monet
Odpowiedz
#3

Dzieki Sarenko. Jutro dam odpowiedz Buziak
Odpowiedz
#4

Co kupiłaś - V Kapłan, 6 buław, VIII Moc - Książki, akcesoria ezoteryczne, artykuły pielęgnacyjne, ozdoby do mieszkania, coś do aromaterapii, akcesoria np. do fitnessu, jogi etc., jakieś narzędzie lub orientalne gadżety.
Dlaczego - XIX Słońce, 2 mieczy, IV Cesarz - Dla poprawy samopoczucia, na prezent dla bliskiej osoby lub było Ci to do czegoś potrzebne.
Odpowiedz
#5

Dziekuje Seph Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#6

Co kupilas?
Paz Kielichow ----3 Mieczy(o)---- IV Cesarz
na przekor cesarzowi kupilas cos zwiazanego z malarstwem,dobra literatura lub muzyka a moze los na loterii?
Dlaczego?
Q.Kielichow----IX Eremita(o)----Rycerz Monet
kupilas (ten obraz,album,ksiazke,CD,karnet do teatru,opery....)na prezent,moze nawet sobie samej.
Odpowiedz
#7

Dziekuje Zebonko.

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#8

Dziewczynki kupiłam wiazanke kwiatow bo kolezanka miala imieniny. Zgadlyscie ze to cos dla bliskiej osoby i ze jest to prezent.
Gratuluje serdecznie i dziekuje za wziecie udzialu w cwiczeniach z kartami Kwiatek
Odpowiedz
#9

Dziękuję za warsztat Lady;*
Odpowiedz
#10

Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości