Pułapki duchowości

Seed, dar, to dar, to całość. Znam jedną fantastyczną tarocistkę, autorkę wielu książek o tarocie, runach, itp. Ale ta osoba jest masakryczna, nie do przyjęcia, o brzydkiej zimnej aurze. I ona, pomimo swojej wiedzy, umiejętności nie ma daru, w moim pojęciu. Bo dar, to nie tylko umiejętność czytania kart... Ale to jest moje zdanie, Ty możesz mieć oczywiście własne, zupełnie inne,
MUśmiech
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):Seed, dar, to dar, to całość. Znam jedną fantastyczną tarocistkę, autorkę wielu książek o tarocie, runach, itp. Ale ta osoba jest masakryczna, nie do przyjęcia, o brzydkiej zimnej aurze. I ona, pomimo swojej wiedzy, umiejętności nie ma daru, w moim pojęciu. Bo dar, to nie tylko umiejętność czytania kart... Ale to jest moje zdanie, Ty możesz mieć oczywiście własne, zupełnie inne,
MUśmiech

Oklaski Oklaski Oklaski
Odpowiedz

Obie z Lady ją znamy Boi się
Rotfl
MUśmiech
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):Obie z Lady ją znamy Boi się
Rotfl
MUśmiech

Niestety tak, znamy te pania i na mysl o niej do tej pory mam dreszcze...
Odpowiedz

Lady Pociesza
MUśmiech
Odpowiedz

ma_ewa01 napisał(a):Seed, dar, to dar, to całość. Znam jedną fantastyczną tarocistkę, autorkę wielu książek o tarocie, runach, itp. Ale ta osoba jest masakryczna, nie do przyjęcia, o brzydkiej zimnej aurze. I ona, pomimo swojej wiedzy, umiejętności nie ma daru, w moim pojęciu. Bo dar, to nie tylko umiejętność czytania kart... Ale to jest moje zdanie, Ty możesz mieć oczywiście własne, zupełnie inne,
MUśmiech

Wszystko kwestia definicji, i dokładnie o to mi chodziło, tylko nie jest ujęte w słowie "dar" Uśmiech
Odpowiedz

Dla mnie DAR to "rentgen" w oczach lub rękach i moc uzdrawiania przez dotyk lub na odległość ... reszta czyli inne umiejetności to talenty i zdolności

tarota, czytania z kart, fusów, kamieni, "mieszanie" w energii, widzenie aury a nawet innych rzeczy , malowanie aury i inne czynności - nie uważam za DAR
nad tym wszystkim trzeba popracować ... można mieć predyspozycje większe lub mniejsze ale jednak tego czy owego trzeba się nauczyć i ćwiczyć Luzik
Odpowiedz

A ja mam pytanie do przemyślenie tyle jest Bogów , czy ktoś z tych mądrych ludzi zostawi coś bardzo cennego ze ten Bóg na nie go czeka lub tam trafi Oczko
i czy to ten Bóg jakiego wszyscy szukają Myśli
np. tu podam link bo http://www.youtube.com/watch?v=BowDlNWzY4w
Odpowiedz

Mystic napisał(a):A ja mam pytanie do przemyślenie tyle jest Bogów , czy ktoś z tych mądrych ludzi zostawi coś bardzo cennego ze ten Bóg na nie go czeka lub tam trafi Oczko
i czy to ten Bóg jakiego wszyscy szukają Myśli
np. tu podam link bo http://www.youtube.com/watch?v=BowDlNWzY4w

Nie jestem chrześcijanką, a już sporo takich filmików oglądałam, tego jest pełno - praktycznie każdy oprócz Jezusa jest w piekle. Gautama Budda, Muhammad, rożni duchowni, pewnie Gandhi także. Nie znoszę, gdy personifikuję się Absolut (wstawić sobie inną nazwę, w zależności od wierzenia). Jak można przypisywać takie cechy czemuś, czego nie rozumiemy i może dopiero dojdziemy po śmierci? No ale jak już Święty Piotr będzie czekał na mnie, no to mam przechlapane xD
Odpowiedz

SeedCake napisał(a):- praktycznie każdy oprócz Jezusa jest w piekle.

my sami stworzyli piekło ,Raj , i inne wymiary` Uśmiech

i zasady kiedy tam trafimy i gdzie Bezradny wiec co ja im na to poradzie mogę tylko Papa

I teraz każde z tych miejsc próbuje kogoś wyrwać do siebie Oczko
Odpowiedz

bo ludzie potworzyli sobie różne egregory, które żyją teraz własnym życiem a energii jednak potrzebują do funkcjonowania...
Odpowiedz

Sophia napisał(a):bo ludzie potworzyli sobie różne egregory, które żyją teraz własnym życiem a energii jednak potrzebują do funkcjonowania...

Możesz trochę jaśniej jeśli chodzi o kwestię egregorów? Czy jest coś ponad nimi? Czy to tylko i wyłącznie "ludzki" wytwór?
Odpowiedz

dla mnie jest jeden Bóg. ten co stoi ponad wszystkim i każdym. Nazwij go sobie jak uważasz. Źródło, Absolut, Moc.
Religie, które dziś funkcjonują oraz ich piekła, są dla mnie egregorami
Odpowiedz

Sophia napisał(a):dla mnie jest jeden Bóg. ten co stoi ponad wszystkim i każdym. Nazwij go sobie jak uważasz. Źródło, Absolut, Moc.
Religie, które dziś funkcjonują oraz ich piekła, są dla mnie egregorami


Dobrze gadasz Ok

SeedCake napisał(a):Czy jest coś ponad nimi? Czy to tylko i wyłącznie "ludzki" wytwór?
trzeba było by w to się zglebić się , ale jest ryzyko ze cię tam wciągnie Dobani
Odpowiedz

Każdy ma prawo wierzyć w co chce, a właściwie to co dla niego/niej jest słuszne i pasuje do potrzeb Uśmiech
Odpowiedz

Tak , każdy wierzy w co chce i robi co chce , ogólny cel nie został osiągnięty Uśmiech
Odpowiedz

Mystic napisał(a):Tak , każdy wierzy w co chce i robi co chce , ogólny cel nie został osiągnięty Uśmiech

A czym jest ogólny cel?
Odpowiedz

SeedCake napisał(a):A czym jest ogólny cel?

To chyba było by za łatwe i bez sensu jak by była odpowiedz Uśmiech
Odpowiedz

Ogolny cel...Uśmiech to isc swoja droga przed siebie, omijac przeszkody ktore napotykamy po to zeby moc spokojnie dojsc do swoich dazen z glowa podniesiona do gory i powiedziec pozniej sobie.... Tak tego wlasnie chcialam!!!Uśmiech
Odpowiedz

Ja jak sobie coś ułożyłem , mój mózg daje mi trochę czasu na dumnie myślenie ze ok , i w 1 sekundę obala ten mit .
Krzyk
jednym słowem jestem na piaskach Hura lub zmierzam na plaże :happy-smileyflower: :happy-sunny:

tez myślę o Słowianach , jak oni zmienili wiarę tyle ludzi Myśli a tez mieli Bogów i jeden był główny Bezradny
Odpowiedz

nie Krzzycz Alex bo i bebenki po pekaja hahhaUśmiech Luzik
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości