Prośba w interpretacji
#1

Witam. Ostatnio śniło się mojemu tacie, że leci samolot, zatacza koła i tata wie, że zaraz on runie i w środku jestem ja. Jest spanikowany, przestraszony, nie wie co robić lecz wie, że samolot upadnie i że to koniec mojego życia. Co może oznaczać ten sen? Tłumaczę go sobie tak, że może niedługo "odejdę" z domu i tata nie będzie mógł się do końca z tym pogodzić? Proszę Was o pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Być może to co napisałaś jest właśnie odpowiedzią na to, być może chciałby zatrzymac przy sobie córkę, wydaje mu się, że jak nie będzie Ciebie w domu, to nie będzie mieć z Tobą kontaktu Uśmiech Kocha Cię Uśmiech
Odpowiedz
#3

Może dobrze dodać, że samolot to zwykle symbol wolności duchowej, znak wznoszenia się ponad przeciętność otoczenia. Obawy ojca przed rozbiciem samolotu mogą wynikać z jego przekonań, że bujasz w obłokach i możesz doznać rozczarowania.
Odpowiedz
#4

Sama odpowiedziałaś na swoje pytanie. Tata obawia się , ze po odejściu z domu nie poradzisz sobie z rzeczywistością, z codziennymi kłopotami.
Dodam jeszcze do powyższych wypowiedzi, ze katastrofa lotnicza oznacza twarde lądowanie naszych iluzorycznych wyobrażeń, które sprowadza nas ponownie na ziemię.Tata boi się Twojego twardego lądowania. Uśmiech
Odpowiedz
#5

Dziękuję Kochani za Waszą pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości