Powtarzające się liczby na zegarze
#1

Czesc, od jakichs 3 miesiecy gdy tylko spojrz na zegarek jest dokladnie ta sama godzina co minuta, najpierw mnie to smieszylo ale pozniej przestalo byc smieszne... budzilem sie w nocy i odruchowo na telefon a tu 23 23 albo w dzien tez nie wazne czy to telefon czy cos zawsze te same liczby 17 17 itp itd, teraz ie to zdarza rzadziej no alw wczesniej .... notprycznie.. c to mooze oznaczac, szukalem odpowiedzi na angielskich forach i mowili ze anioly cchca mi cos przekazac co niie bardzo rozumiem....
Odpowiedz
#2

tez tak miałam ..jak bylam sama i dużo przezywalam i poza przeprowadzka to nic specjalnego się nie wydazylo ,może tez było to związane z tym iz bardziej zainteresowałam się ezoteryka Pociesza
Odpowiedz
#3

Dzieki za odpowiedz Uśmiech Uśmiech ;*
Odpowiedz
#4

Dokładnie, jak będziesz często patrzył na zegar, to w końcu pokaże te same liczby Uśmiech
Tzw. człowiek się na to nastawia, słyszałam, że jak są takie samy liczby, to ktoś o Tobie myśli Oczko
Odpowiedz
#5

Jeżeli tylko te liczby widzisz (bo zakładam, że nie patrzysz cały dzień na zegarek), to jest to zapowiedź jakiegoś traumatycznego przeżycia, ale to rzeczywiście musiałoby być niezwykłe, może spoglądasz po swoim ulubionym serialu lub innej rutynie?
Odpowiedz
#6

wszystie liczy widze wczesniej 00 00 01 01 08 0 8 09 09 itd oczywiscie nie patrzylem caly czas codzien inne liczby no bo co godzine nie patrze. teraz czesto jedynki i dwojki tak mi sie wydaje tylko 21 12 20 02 to najczesciej ze w zmienionej kolejnosci..... co to moze byc Smutny juz ost mialem tyle traumatycznych przezyc naprawde traumatycznych ....
Odpowiedz
#7

No jeśli jest taka wariacja liczb to chyba nic nie oznacza, zwykłe przetrenowanie.
Odpowiedz
#8

no np teraz, leze z kompem na lozku... mowie wstane cos zjem - telefon lezy na biurku - mowie dojde obacze czy nic nie przyszlo wiedzac ze pewnie nic bo dzw wlaczone. naciskam guzik - 23 23 ide zapalic siedze w kotlowni atrze na kompa 23 23 ? o co kaman ?Smutny
Odpowiedz
#9

To spójrz znowu, wyjdzie 23.26.
Odpowiedz
#10

ale mnie chodzi o ten telefon nie patrzylem wczesniej wgl na godzine bo mnie nie interesuje, nie musialem do telefonu dochodzic bo rozmawiam z ludzmi na fb doszedlem wyswietlila sie godzina 23 23 to troche dziwne.
Odpowiedz
#11

Może to liczby do loterii?
Odpowiedz
#12

hahahha napewno jedna liczba 23 ciekawe jakiej loteri xD
Odpowiedz
#13

No podobno było jeszcze 17 Hura
Odpowiedz
#14

w ciagu 3 mies byly juz wszystkie .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości