Rozkład "Wiosna" (sezonowy)
#1

mój własny rozkład
1-Stan obecny
2-Nastrój po zimie
3-To, co złe na wiosnę
4-Zima ogólnie
5-To,co dobre na wiosnę
6-To,co zmieni się w nas
7-To,co trzeba zostawić
8-Wiosna ogólnie
9-Listek uczuć
10-Listek pracy,finansów, nauki
11-Listek zdrowia
Odpowiedz
#2

proszę o usunięcie wątku
Odpowiedz
#3

Przykro mi, ale to nie takie proste. Coś co zostało raz opublikowane zostaje tu, chyba że istnieją jakieś specjalne powody. Pogadaj z Eremitem bo on jest administratorem i ostatecznie podejmuje decyzje. Nawet jak wykasujemy ten wątek tutaj to i tak rozkład zostanie w innych watkach - jaki więc ma praktyczny sens obrażać się?
Moim prywatnym zdaniem to całkiem fajny rozkład i zdobył popularność pewną wcale nie dlatego, że były kłótnie z jego powodu. Dzięki za twój wkład w wygląd forum i takie rozkłady.
Odpowiedz
#4

tak tylko wolę żeby tego rozkładu nie było niż widzieć na modyfikacjach zagadki poprzestawiane kreatywnie karty :roll:



[frazy edytowane - admin]
Odpowiedz
#5

Myślę, że niepotrzebnie się przejmujesz tym, Lol bo jeszcze nie widziałeś mojego straszydła. Zaraz je zamieszczę. Nie po to przecież aby nadepnąć ci na odcisk ale aby zilustrować to co napisałem. Zrobiłem to tak jak potrafię idąc na łatwiznę, być może pseudokreatywnie. Wcale nie aby konkurować z wami. Moim wyborem jest zawsze jak przyjmę to co inni robią, jak i czy wogóle powiem co o tym myślę. Czy to ważne jakie jest to zdanie innych na temat moich obrazków? Mam przecież prawo na przykład powiedzieć o twoich że z uporem maniaka zaciemniasz je wielką cyferką na środku jakby to miało największe znaczenie, że to właśnie ty taką kolejność ustaliłeś. To tylko opinia przecież. Jedna z wielu możliwych. Tak samo różne opinie będą o moich wypocinach. Moim wyborem jest po zapostowaniu tylko czy będę się przejmował uwagami i jak na nie zareaguję.
Odpowiedz
#6

Cytat:jakby to miało największe znaczenie, że to właśnie ty taką kolejność ustaliłeś
tak bo to mój rozkład,my,meine
jak sobie zagadka chce zmieniać kolejność to niech zrobi sobie swój własny totalnie inny od mojego i wsio
Odpowiedz
#7

Marsylski, wiedza opublikowana staje się powszechna i każdy może z niej korzystać, może również ją rozwijać, udoskonalać, modyfikować na swój sposób, kreatywny, a nawet pseudokreatywny tak samo jak miał do tego prawo Arthur Edward Waite. Zmodyfikował Tarota wg własnego uznania, a teraz ja modyfikuję Jego dzieło wedle mojego, być może pseudokreatywnego, widzimisię :mrgreen: Zmienił np. kolejność kart Tarota Moc i Sprawiedliwość, mój Tarot w 80% będzie oparty na kartach Waite, ale przywrócę pierwotną kolejność Lol

Dopiero co przeczytałem artykuł Praca i finanse z kwartalnika "tarocista" nr 2 (2) 2009 (zakupiłem archwalne numery) Są tam bardzo fajne rozkłady dotyczące pracy, ale od razu nasunęły mi się pewne modyfikacje Oczko które przedstawię w swoim czasie.

Korzystanie z wiedzy publicznej jest esencją rozwoju cywilizacji, a obowiązuje jedynie dobry zwyczaj wskazanie autora cytowanych treści.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości