Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#1

witam wszystkich. poczytałam na forum numerologicznym jak obliczać wszystko i część poobliczałam ale z racji tego że to mój pierwszy raz z numerologią to nie rozumiem paru rzeczy i nadal nie potrafię obliczyć daty slubu. 
moja cufra osobista to 3 a mojego partnera 5 ( 30.01.1963) mamy zamiar pobrać się 31.05.2014 albo 07.06.2014. 
nigdzie nie mogę natrafić jak sprawdzic czy te daty są dobre na małżeństwo :uoee: może jest ktos kto mi pomoże ???? bardzo proszę

proszę obliczyć moją piramidę życia 18.01.1973 będę bardzo wdzięczna
#2

Moim zdaniem, to nie daty decydują tylko partnerzy. Nie ma co pozwalać na to, aby numerologia i liczby decydowały o tym co i kiedy masz robić. Najważniejsze jest, to, że się kochacie, chcecie wziąć ślub, teraz tylko wybierzcie datę i już, a numerologię odsuń, bo nawet jeżeli ktoś Tobie doradzi, że pierwsza jest po prostu idealna, to jak coś się stanie, to od razu będziesz mieć żal do tej osoby, że wprowadziła Cię w błąd, będziesz żałować, że jej posłuchałaś i że wybrałaś datę pierwszą, a nie drugą. Dlatego, to Wasz ślub, Wasz dzień, a więc wspólnie ustalcie datę Uśmiech
#3

może i masz racje Alicjo ,ale wiem że numerologia pomaga Uśmiech
#4

Gdybyś żyła w innej kulturze, to być może. Tutaj jestem podobnego zdania co Alicja.

A swoją drogą dlaczego w takim razie wybierasz między tymi dwiema datami?
A co jeśli obie nie pasują?
A co jeśli numerologia wskaże datę w środku tygodnia?

Rzuć monetą jeśli nie możesz się zdecydować na jedną z nich, albo wylosuj. Bo jak już wybierasz między tymi dwiema, to nie ma sensu kręcić, tym bardziej, że sobotnia data sugeruje ślub kościelny. A skoro ślub kościelny to numerologia, magia, astrologia, horoskopy i wróżby totalnie nie idą z tym w parze.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości