roxen1990
#23

Masz problem z właściwym wyborem - podejmujesz decyzje nie zawsze przynoszące dobre rzeczy.
A co innych punkcików - zerknij do opisu kart na naszym forum i uzupełni się obraz.
Odpowiedz
#24

to Prawda niestety... Smutny
Odpowiedz
#25

ja dziś jestem zbyt "zużyty" ale popróbuj sama - przecież 7 pozycji już masz jeszcze tylko kilka.
Odpowiedz
#26

Dziekuje ze zaczelas sama interpretowac to dla ciebie tez nowe cwiczenie Uśmiech
Karty pokazuja,ze wychowalas sie w tzw.rodzinie niepelnej,moze mieszkalas wspolnie z dziadkami?
Sprawy bytowe byly troche zaniedbane,ale zwracano uwage na sprawy moralne,tradycje.Mag w tym polaczeniu
wskazuje ze czulas sie a moze i czujesz,ze mowisz innym jezykiem,ze jestes nierozumiana w partnerstwie lub
z mlodymi ludzmi.Prawdopodobnie z tego powodu dokonalas tez zlego wyboru odnosnie nauki.Wiesz tak sie zastanawiam
czy ty przypadkiem jako dziewczynka spiewalas np.w kosciele albo na oazach?Gdyby nie te wplywy z podswiadomosci -
jestes osobka pracowita,odpowiedzialna i starasz sie byc samodzielna.Trzeba jednak nauczyc sie doprowadzania zaczetych
spraw do konca a to wymaga nauki cierpliwosci.Staraj sie o wlasciwa ocene sytuacji,brak tej oceny moze prowadzic do
braku przezornosci a co za tym idzie do konfliktow te z kolei do wszelkiego rodzaju zalaman po ktorych ciezko wstac
na nogi.Masz dar obserwacji i powinnas nauczyc sie wyciagac wlasciwe wnioski z sytuacji aby nie popelniac podobnych bledow
w przyszlosci.Jestes b.wrazliwa na krytyke,ale masz trudnosci przekazac swoje mysli,dlatego innni maja troszke problem
aby cie zrozumiec,nie jestes wylewna.Wszystko odbywa sie w twojej duszy,masz dobra intuicje i kontakt z "Gora".
Karta odwroconych Kochankow w podswiadomosci wskazuje tak jak juz Janek napisal na trudnosci w nawiazaniu prawidlowych
relacji z partnerami a wrecz trwanie w zwiazkach destrukcyjnych,ktore moga cie wyniszczac.Spowodowane jest to nieumie -
-jetnoscia podejmowania wlasciwych decyzji,poniewaz wydaje sie to dla ciebie trudne i skaplikowane.Istnieje tez mozliwosc
ze partner bedzie dla ciebie wazniejszy niz rodzna jako calosc.Przypuszczam,ze dlatego wyszla ci Cesarzowa na pozycji
misji z jaka przyszlas na swiat aby ja wykonac.Czyli co i jak pracowac aby sie zrealizowac i nie musiec powtarzac tego
wcielenia.Cesarzowa oprucz tego,ze jest piekna(tak jak ty,a wierz mi jeszcze rozkwitniesz bardziej im lat ci bedzie przybywac),bogata to dba tez o swoje otoczenie,aby bylo piekne,estetyczne,dba o rozwoj zdolnosci(ktore ty ewidentnie
posiadasz,wszyscy ktorzy odwiedzili cie na you tube to wiedza) o tworzenie np.nowych tekstow piosenek,nowych kompozycji...
itd.Urodzenie dziecka to tez Cesarzowa - ona dba o podwaladnych -pokazuje ci wiec,ze powinnas rowniez dobrze dbac
o twoich podopiecznych(nie powinnas byc zbyt surowa mama) materialnie ale i duchowo.Te proporcje nie powinny byc
zaklocone,dotyczy to rowniez ciebie.Aby udalo ci sie to wykonac dostalas do pomocy Najwazszego Kaplana,ktory powinien
pomuc ci w zdobywaniu nauki,wiedzy i stosowania jej w zyciu.Masz umiejetnosci dydaktyczne oraz nauczania innych.Jezeli
bedziesz ta karte realizowac w pozytywie,(a bedzie cie to troszke wysilku kosztowac-wplywy z dziecinstwa)masz szanse
na zdobycie autorytetu w dziedzinie,ktora wybierzesz i bedziesz osoba,ktora cieszy sie powszechnym uznaniem.
Odpowiedz
#27

Pozycja harmonii psychicznej mowi,ze czujesz sie dobrze jak wyczyscisz wszystkie"brudne" sprawy ze swojego otoczenia.
Lubisz ludzi postepujacych moralnie i etycznie.Starasz sie osiagnac sprawiedliwosc tak wewnetrzna jak i zewnetrzna.
Jestes zdolna do pomocy jezeli widzisz,ze istnieje taka potrzeba(prace spoleczne,osrodki dla opuszczonych zwierzat...).
Roxen ty bardzo dobrze zdajesz sobie sprawe jestes swiadoma tego jak powinno wygladac zycie i jak chcialabys zyc.
Przy boku mezczyzny,spokojnie,rodzinnnie moze i poza miastem.Chcialabys byc dumna z twego mezczyzny.Majac ta swiadomosc starasz sie tez to osiagnac co na razie nie bardzo wychodzi.
Co masz do ukrycia przed ludzmi - twoje wnetrze XV - Diabel symbol twojego znaku zoodiaku jestes wszak Koziorozcem.
Mowi o tym,ze masz ogromne zasoby energii i silny charakter.Potrafisz pozostawic po sobie niezapomniane wrazenie,nic dziwnego,jestes piekna,utalentowana,energiczna,potrafisz oczarowac i byc dusza towarzystwa.
Czasami az boisz sie tego i wolisz ten potencjal ukrywac przed ludzmi.
W srodku duszy jestes osoba miekka i ciepla,ktora z racji tego ze jest wrazliwa na krytyke budujesz rodzaj muru obronnego
by nikt nie mogl cie zranic.Niektorzy mezczyzni wyczuwaj to i nie podchodza do ciebie.Ci ktorzy chca cie poznac maja
najczesciej powazne zamiary.Ty jednak nauczona juz troche przez zycie starasz sie bardzo dokladnie przyjrzec danemu
delikfentowi aby sie ponownie nie spazyc Uśmiech
Jak widza cie ludzie - oni postrzegaja cie jako czlowieka tzw.swiatowca,otwartego na wszelkie nowinki,tolerancyjnego,
pogodnego,ciekawego swiata,czlowieka,ktory pozostaje soba w kazdej sytuacji.
Roxen,masz duzo sily aby przepracowac ten nieciekawy kod z podswiadomosci i pokazac swiatu twoja madrosc,zdolnosci
i chec zycia.Masz podstawy do tego aby pracowac nad soba (nawet gdybs w zyciu musiala byc sama) aby stworzyc
cos lepszego np.to czego nie udalo sie twoim rodzicom. Buźki cdn.
Odpowiedz
#28

Roxen jezeli chodzi o twoja karme to tak jak nizej:
Kim bylas IV Cesarz -
Postac Cesarza sugeruje,ze bylas mezczyzna ale ja nie jestem tak calkiem pewna poniewaz pozostale karty na to nie wskazuja
dokladnie.Jedno jest pewne,ze mialas wladze,nie wiem czy duza czy mala ale ja mialas.Moglas ja wykorzystywac
w dobrym jaki i w zlym celu(tak jak to z wladza bywa).Moglas np.naduzywac swojej wladzy,zle podszepty,ludzie bali sie ciebie...itd.
Co robilas - XVIII Ksiezyc
podejzewam,ze moglas zajmowac sie magia-wrozka,mag(to tez wladza).Moglas byc jasnowidzem,wizjonerka.
Nie pracowalas ciezko,pieniazki mialas na tyle aby starczylo ale sama nie wiedzialas skad sie pojawiaja.
Obdazona wielka intuicja i wyobraznia zamykalas sie w swoim swiecie.Zylas raczej na uboczu,nie bardzo umialas ocenic
zamiary ludzi(czy byly dobre czy zle) i to spowodowalo bledy w twoim postepowaniu.
Lekcja jaka powinnas wyniesc - XIV Umiarkowanie
Mialas nauczyc sie wewnetrznego spokoju i skupienia aby nie rozpraszac sie na drobne sprawy.Dlatego tez twoje
dni byly bardzo podobne do siebie.Mialas isc wytyczona sciezka,nie szastac pieniozkami a z tego co mialas gospodarzyc
dobrze i z umiarem.
Jak odrobic karme - XI Sila
Powinnas zrozumiec,ze "umysl ponad materie" - to znaczy,ze jezeli posiadasz inteligencje i rozsadek to jestes w stanie
pokonac problemy fizyczne i materialne.
Nadszedl czas na glosne nazwanie swoich slabosci - walka z nimi i pokonanie ich.Nie wolno ci tej energi wkladac w
ucieczke przed walka a raczej odwrotnie wtedy mozesz osiagnac wszystko czego pragniesz.
Odpowiedz
#29

16.Pkt.Komfortu psychicznego karmicznego - XVIII Ksiezyc
Lubisz marzyc.Pamietaj jednak,ze iluzja to tylko banka mydla - teraz jest piekna i zachwycajaca
a za chwile jej nie ma.
17.Praca z misja w obecnym wcieleniu - XIX Slonce
Powinnas robic wszystko w tym kierunku aby sie uczyc, rozwijac duchowo i intelektualnie.Nie wolno ci siedziec
na przyslowiowych czterech literach.
Dziel sie swoja wiedza i doswiadczeniem z innymi.Uwazaj jednak aby ktos z premedytacja nie sprowadzil
cie z dobrej drogi,wlasciwej sciezki.Miej oczy i uszy otwarte - u c z s i e ,sluchaj madrzejszych od siebie
i przekazuj swoja wiedze dalej.

Ufffff.....Roxen jestes mloda ladna,madra babeczka trzymam ci kciuki abys byla pania swego zycia obojetnie
jakie ono bedzie,a jestem pewna ze bedzie dobre jezeli tylko bedziesz tego chciala.Buziaki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#30

Droga Krystyno jezeli uwazasz,ze powinno sie te pozycje polaczyc w jeden post -to prosze.Ja musialam sie rozdrobnic Uśmiech
bo sie balam,ze mi caly post wciagnie w niewidzialne i nieokreslone otchlanie internetu. Papa Papa Papa
Odpowiedz
#31

Zebona napisał(a):Dziekuje ze zaczelas sama interpretowac to dla ciebie tez nowe cwiczenie Uśmiech
.
No jasne Język sama Język
Odpowiedz
#32

jejuku!! Buźki
Mieszkałam z mamą ale wychowywala mnie moja Babcia Celinka wspaniała kobieta niestety już nie żyje Smutny To była moja Mamunia Kochana!! Buźki
Tak moja mama niby pracowała na PKP ale zawsze patrzyła tylko na swoje dobro materialne a nie na dziecka niestety... tak zgadza sie tradycje były..
nie wiem co z tym moim partnerstwem... niestety nie mam szczescia zawsze cos jak nie mami synek to zdradzi a jak nie zdradzi to nie ma szacunku i podnosi reke.. ach zastanawiam sie co moge zrobic zeby uszczesliwic Synka i siebie....
Tak brałam czynny udział we Mszach Sw i spiewalam zawsze i czytałam.. To mi dodawalo wiele energi ale teraz ta energia uszla bo nie ma mnie w Pl
zawsze się staralam zadnej pracy sie nie balam i dzieki temu potrafie duzo rzeczy zrobic min nawet budowlanke.. naprawianie roznych rzeczy Rotfl
Tak Kochana Zebonko Buźki Musze sie nauczyc doprowadzac sprawy do konca
jejku nie moge uwierzyć normalnie że tak mnie opisałas Kochana Uśmiech Tak to prawda mam dar obserwacjii chyba za bardzo bo zauwazam wszystko
własnie tego się obawiałam że bede taka jak moja mama to ona bardziej wielbila swojego partnera a nie dzieci.. Smutny
nie chce tak.... i mam nadzieje ze z ta misja bedzie ze ten partner zyciowy to nie mezczyzna jakis tylko moj synek Kochany dla ktorego zrobie to czego ja nie mialam....
Jestem bardzo wrazliwa ale na krytyke ale nie chodzi tu o mnie bo ja jesli cos zrobie zle to wyslucham doswiadczonej osoby i staram sie to poprawic..
mam taka zasade jesli jedna osoba mi cos powie nie przejmuj sie ale pomysl...
jesli druga... zastanow sie co mozesz robic zle...
jesli trzecia ... zrob cos z TYM!!
Co to znaczy kontakt z GORA?? z P. Bogiem?
Bardzie dziękuje!! ale ja i tak mam niska samo ocene Uśmiech Kwiatek
Kochana ja nie chce byc surowa w stosunku do mojego synka... ale tez nie pozwole sobie zeby dziecko mi na glowe weszlo Krzyk Uśmiech
jakiego najwazniejszego Kapuana..?
Jakie to miłe...dziękuje... Buźki
ooo tak nie lubie chamstwa ale niestety spotykam takich ludzi w swoim otoczeniu wulgaryzmy to ich jezyk.. Krzyk
zawsze byłam sprawiedliwa i staram sie to potrzymac dalej.. Figielek
ooo tak bardzo lubie pomagac ludzia potzrebujacym a zwierzaczka tym bardziej bo kocham je i nie lubie jak ktos sie zneca nad biedna gadzinka Beczy
Chcialabym miec takie spokojne normalne zycie gdzie bym zadbala o swoja rodzine i miala pieniedzy tylko tyle zeby przezyc i czasem gdzies wyjechac Rotfl ooo tak nie wychodzi mi too chyba za bardzo widza ze sie staram i jestem wrazliwa.. Smutny
zgadzam sie ze wszystkim Uśmiech ale ze piekna hehe to nie mi jest oceniac a tak po zatym uroda przemija Figielek
Jestem naprawde pod wrazeniem!!Uśmiech Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#33

Janku jakbys przeczytal co napisalam to bys widzial ile razy sie na ciebie powolalam. Zawstydzony Buźki
Odpowiedz
#34

JESTES CUDOWNA!!! Buźki Rotfl
przepraszam ze krzycze ale tego nie da sie nie wykrzyczec Kwiatek Kwiatek Hura
Odpowiedz
#35

Zebono
Przepraszam jestem dzisiaj bardzo rozdrażniony przez idiotów i łatwo sie irytuje.
Odpowiedz
#36

tak Janku TY TEZ JESTES CUDOWNY!! Buźki
Dziekuje... Hura Hura
Odpowiedz
#37

Roksen bardzo sie ciesze,ze ten portret odpowiada prawdzie. Uśmiech
Mowi to o tym iz p.A.Chrzanowska wiedziala co robi i zna sie na swoim fachu.
Roxsen naturalnie kontakt z Gora to kontakt z Sila Najwyzsza,powinnas z tego korzystac i rozwijac sie duchowo.
Trzymaj sie cieplo i dbaj o siebie i syneczka Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#38

no to czyli z Bogiem Kwiatek Rotfl
dziekuje jeszcze raz jestes naprawde Boska w tym co robisz...Uśmiech
Janku Tobie rowniez dziekuje serdecznie... i tez jestes wspanialy!! Kotek Buźki
Odpowiedz
#39

e tam wspaniały .....muszę rozładować stres to będę lepszy.
Mam nadzieję że trochę pomogłem....i nie ma za co dziękować.
Odpowiedz
#40

no jasne ze pomogles Janeczku! Buziak Rotfl
Odpowiedz
#41

Z karmą ja zrozumiałem tak ze teraz masz taką lekcje czy dasz sobie rade w tej postaci Pociesza

A miałaś postać władzy Uśmiech Jak teraz nie dasz rady Luzik może biedzi inne wcielenie Buziak Uśmiech

16.Pkt.Komfortu psychicznego karmicznego - XVIII Ksiezyc i tu siły przychodzą ci z pomocą , tu nie przypadek ze trafiłaś .

Tam ta siła i władza w tobie jest tylko ukryta zresztą sama znasz jaką energii posiadałaś i myślę ze to tylko cząstka tej prawdziwej energii Uśmiech
Tam schowany jest wulkan , fajnie Uśmiech
Odpowiedz
#42

heheh no Rotfl
to prawda i tez z magia mnie maprawde do niej ciagnie i to bardzo Buziak
a tak po za tym to nie przypadek Alex Buźki
ja juz od pierwszego dnia to wiedzialam..Uśmiech Kwiatek Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości