Duchowi przewodnicy
#1

a taką książeczkę albo karty ktoś ma?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.talizman.pl/duchowi-przewodnicy-p-6112.html">http://www.talizman.pl/duchowi-przewodnicy-p-6112.html</a><!-- m -->

[Obrazek: 01001679.jpg]



[Obrazek: 01001717.jpg]
Odpowiedz
#2

Marsylski, jeżeli książkę czytałeś napisz swoją opinię/recenzję, ale nie zamieszczaj treści reklamowych, bo są niedozwolone.

Ja nie mam tej książki, jak masz, to napisz czy warto kupić (swoimi słowami, nie kopiuj reklamowych treści)
Odpowiedz
#3

nie wiem czy kupić bo jej nie mam
dlatego otwieram wątek bo też nie wiem czy 40 zł wydać :roll:
Odpowiedz
#4

Wlasnie dowiedzialam sie ze moimi duchowymi przewodnikami jest Piotr i Pawel....jestem w lekkim szoku...
Odpowiedz
#5

A skąd sie tego dowiedziałaś ?
Odpowiedz
#6

Od kobiety ktora sie tym zajmuje...sprawdza tez aure...to fachowiec
Odpowiedz
#7

No tak troszeczkę wątpię że to fachowiec :?

Nie wiem czemu mieliby się jej przedstawiać. Druga kwestia to Paweł i Piotr razem, szczerze wątpię w ich wspólne działanie. To 2 zupełnie różne klimaty, to Kościół ich połączył, bo tak pasowało. A tak w ogóle to tzw. św. Paweł to prędzej szarlatan niż święty i szczerze wątpię by funkcjonował "tam w górze' na dodatek gardził kobietami.

Obawiam się że ten "fachowiec" ma znikome pojęcie o historii chrześcijaństwa, posługuje się kościółkowymi frazesami i ... a zresztą wystarczy.

Pewnie masz Biblię, więc poczytaj sobie dzieje apostolskie i listy św. Pawła. Coś mi się zdaje, że po lekturze podziękujesz Pawłowi za opiekę :sarcastic: :sarcastic:
Odpowiedz
#8

Ona miala wahadelko i kartke z literami i wahadelko sklanialo sie do litery a potem zbierala to w calosc, sama widzialam, bardzo ciekawe, oczyszala tez czakry, sprawdzalo tez czy ktos nie rzucil na mnie uroku...byla zdziwiona bo bylam czysta i nie miala ze mna duzo robotyOczko
Odpowiedz
#9

Oznajmiam, ze moim dochowym przewodnikiem jest Eremit :sarcastic: Lol Lol Lol

ivana, jestes bardzo ciekawym (przepraszam) "przypadkiem" , ja bron boze nie krytykuje, nie zrozum mnie zle, prosze, ale czytajac twoje posty, mam wrazenie , ze nie umiesz sie zdystansowac do pewnych spraw...To zapewne normalne,, ze po takiej wizycie jest sie pod wrazeniem...ale przede wszystkim...co cie sklonilo zeby pojsc do tej kobiety ?
Odpowiedz
#10

rudalila napisał(a):Oznajmiam, ze moim dochowym przewodnikiem jest Eremit :sarcastic: Lol Lol Lol

ivana, jestes bardzo ciekawym (przepraszam) "przypadkiem" , ja bron boze nie krytykuje, nie zrozum mnie zle, prosze, ale czytajac twoje posty, mam wrazenie , ze nie umiesz sie zdystansowac do pewnych spraw...To zapewne normalne,, ze po takiej wizycie jest sie pod wrazeniem...ale przede wszystkim...co cie sklonilo zeby pojsc do tej kobiety ?

Moge Ci powiedziec co mnie sklonilo i jest to bardzo ciekawa historia. Codziennie pytam mojego Aniola czym sie mam dzisiaj kierowac, na jakie znaki zwracac uwage i otwieram ksiazke o Aniolach na chybil trafil na jakas strone i ja czytam. Wczoraj przeczytalam zebym sie kierowala w tym dniu znakiem "róż". W moim miescie wczoraj i dzisiaj odbywaja sie targi medycyny naturalnej, poszlam tam sobie na spacer, nie szukajac nikogo specjalnego. Bylo tam mnostwo stoisk. Do zadnego mnie nie ciagnelo. Nawet rozmawialam sobie z wrozka Fatima ktora jak tylko mnie zobaczyla zaczela uciekac wzrokiem a wygladala calkiem jak wiedzma, czarne dlugie wlosy, niestaranny makijaz..jak do niej podeszlam strasznie sie zmieszala..a ja zaczelam jej zadawac pytania profesjonalne odnosnie jej wrozb..mieszala sie w odpowiedziach, jakby moja energia jej nie odpowiadala, zal mi jej byloOczko Ale czulam swoja sile i to bylo piękne. Zastanowilo mnie ze w tym miejscu jednak bylo tyle jakichs energii, ze w srodku odczuwalam silne mrowienie. Spojrzalam na stolik obok ,ktory zdecydowanie roznil sie od ciemnego stolika Fatimy...staly na nim....ROZE....sztuczne ale jednak...Podeszlam tam i przeczytalam ze kobieta zajmuje sie zdejmowaniem zaklec i przywracaniem rownowagi energetycznej w organizmie a takze pokazuje duchowych przewodnikow...pomyslalam ze wlasnie Aniol daje mi znak i usiadlam przy niej. Z usmiechem na twarzy i cieplem powiedzialam ze chetnie zobacze jakie energie mam niewyrownane i ze zgadzam sie aby zrobila co trzeba. Jej zdziwienie bylo wielkie bo jej wahadelko za kazdym razem gdy szukala jakiego zanieczyszczenie enegretycznego pokazywalo zeroOczko Jedynie przyczepily sie do mnie jakies dusze zmarlych proszac o wstawiennictwo czego nie bylam swiadoma i ona zrobila z tym porzadekOczko Patrzyla na mnie z usmiechem i powiedziala ze jestem puerwszym przypadkiem ktory nie jest zanieczyszczonyOczko Pozniej wahadelkiem wywrozyla mi tego Piotra i Pawla i powiedziala ze oni ja tez chronia.
Oto cala historia RudaliloOczko
P.S. Nie jestem oszolomka tylko konkretna kobieta....Oczko
Odpowiedz
#11

A kto to jest ta wrozka Fatima i dlaczego uciekala od ciebie wzrokiem, jak myslisz? czy on jest zla...czy jest oszustka ?
To ciekawe co napisalas.
Odpowiedz
#12

Podobno pracuje w Warszawie....jak na nia patrzylam to mialam wrazenie ze zle duchy nia owladnely....byla mroczna i nerwowa....mysle ze zajmuje sie tez czarna magia...lub jest oszustka...nie wiem dlaczego nie patrzyla mi w oczy...natomiast nie pytana zaczela opowiadac jak na spowiedzi ze nie wszedzie chca wrozki przyjmowac na targach....dziwne to bylo...
Odpowiedz
#13

Rudalilo znalazlam jej wizytowke...jesli bedziesz zainteresowana napisze Ci kontakt do niej i strone na priv.
Odpowiedz
#14

A w jakim ty jestes miescie ? chyba sie nie wybiore...ja jestem z Lublina, ale mieszkam w Edynburgu.
Odpowiedz
#15

Mieszkam w Olsztynie, stolicy Warmii i MazurOczko
Odpowiedz
#16

Nigdy nie bylam w Olsztynie....zreszta w wielu miejscach w Polsce nie bylam....znaczy sie, ze ta Fatima "urzeduje" w Olsztynie ? poszukam w googlach, jak ma strone to sobie popatrze....
Odpowiedz
#17

rudalila napisał(a):Nigdy nie bylam w Olsztynie....zreszta w wielu miejscach w Polsce nie bylam....znaczy sie, ze ta Fatima "urzeduje" w Olsztynie ? poszukam w googlach, jak ma strone to sobie popatrze....
jeśli to ta, którą znalazłam to Warszawa Oczko
Odpowiedz
#18

Bylas u niej ?
Odpowiedz
#19

Fairy ma racje, ona jest z Warszawy....ja nie poszlabym do niej....i Tobie tez nie radzilabym...
Odpowiedz
#20

Lol nie....wcale sie nie wybieram....tylko jestem ciekawa kto to, co to za kobieta ...
Odpowiedz
#21

Sa zdjecia na jej stronie...
Odpowiedz
#22

ja nie byłam, ale ze zdjęć nie czuję jakiejś energii, która by mnie przyciągnęła do niej...
a mimo wszystko do niektórych mnie ciągnie... [np. do p.Odero, lub do p. Hani Snarskiej]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości