Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#1

genialny wykład, który mówi o wpływie miłości rodzicielskiej i jej braku na życie człowieka i jego podejściu do miłości  Kwiatek  
warto nawet oglądać na raty  Uśmiech

"O sercu i zdolności do kochania, Ewa Renata Cyzman-Bany"


http://www.livestream.com/artvchicago/vi...2e0049d1ed
Odpowiedz
#2

obejrzałam filmik , dość długi i trudny ( wykładowca Ewa Renata Cyzman Bany )
jakie macie wrażenia i kto z Was wie cos więcej o tzw "ustawieniach" wg Berta Hellingera?
Bardzo ale to bardzo trudne wg mnie aby wogole uchwycic o co w tym chodzi i na czym to polega .
Powiem Wam, ze jest tu cos co mnie zaskoczyło i o czym wiemy od dawna , kazdy ma na ziemi jakies zadanie do spełnienia nazwane tutaj ROZDANIEM.
Nazywamy je "karmą " mogą o tym mówic np numerologiczne charaktery jakie kazdy z nas ma
Jesli wiec odrzucamy nasze "przeznaczenie" to z czym przychodzimy na swiat , z rola jaka nam jest powierzona
zaczynamy bładzic czy działac wbrew przeznaczeniu a tym samym komplikowac na tyle swoje własne zycie ,
do czasu az nie przyjmiemy co jest nam dane , z tym jaką role odgrywamy wobec innych osób , z ktorymi zyjemy (rodzicow, parterów, dzieci).
Bardzo mnie to zainteresowało i do pewnych wnisokow o jakich mówi tutaj pani Ewa doszłam sama interesujac sie ezoteryka .
Zaiteresowało mnie to, choc przekaz w jaki sposób pani Ewa o tym mówi o metodzie i ogólnie o "ustawieniu"
jest tak trudny i niezrozoumiały, ze moze odnoesc wrazenie iz tak naprawde nie wiadomo o czym mówi.
Czy ktos z Was spotkał sie z ta metoda psychoterapii , czytał lub wie gdzie mozna znależc jakies ciekawe materiały aby zrozumiec w jaki sposób mozna
wykonac takie "ustawienie" , nauczyc sie tego badz potrafic wypracowac taka metode wobec siebie nawet próbujac sktecznosci.
Teoria pani Ewy ma wg mnie potwierdzenie w zyciu ... gdyz jesli my cos wypieramy z siebie lub odrzucamy i nie chcemy miec z czyms do czynienia otrzymuja to nasze dzieci tak abysmy mimo wszystko musieli sie z tym problemem zmierzyc , dlatego dotyka to nablizsze nam osoby takie jakdzieci albo gdy ktos jest sam spotyka te same problemy w srodowisku w jakim zyje, pracuje tak aby dany problem, przezycie doswiadczyc i moc isc dalej swoja sciezka. Dopóki tego nie doswiadczy wszystko moze sie plątac na tyle aby osobe zmusic do wejscia na ta droge ... za barfdzo nie mamy wpływu na to "rozdanie" wpływ pochodzi z racji dziedziczenia , krzyzowania sie dróg naszyc rodzicow co tez nigdy nie jest przypadkowe jak sie okazuje wg tej teorii.
Filmik na poczatku odbierłam jako specyficzny i ciekawa jestem jakie macie zdanie na ten temat.
Piszcie prosze swoje uwagi.

http://www.youtube.com/watch?v=YvaHE6_nX64

jakie macie zdanie ? bo ja mam powiedzmy mieszane ale nie wydam opini dopoki sie nie zapoznam z innymi "wykładami"
Odpowiedz
#3

Nie oglądałam jeszcze filmiku, ale byłam wielokrotnie na ustawieniach. Prowadził Marek Wilkirski, ostatnio w Nowym Kawkowie. Byłam też w Trójmieście i wiem, że robi też w Bydgoszczy i chyba w Warszawie.
Warto zobaczyc zanim się samemu zdecyduje ustawiać problem.
MUśmiech
Odpowiedz
#4

dla mnie najważniejszym wnioskiem tego filmiku jest to, żeby zaakceptować swoich rodziców takich jakimi są. z ich wadami , zaletami i być świadomym jednych oraz drugich. chcąc, nie chcąc, jednak przekazują nam tą spuściznę w genach a to rzutuje na nasze życie. wchodzi tu też prawo przyciagania. dobro przyciąga dobro a zło przyciąga zło. jeśli jesteśmy niepogodzeni ze swoim wnętrzem to nasze otoczenie również będzie chaosem. film porusza tak na prawdę tak wiele kwestii, że najlepiej by było oglądać i komentować na bieżąco Uśmiech

ale cieszę się, że Ciebie zainteresował Muminkowa Mamo Uśmiech
Odpowiedz
#5

dziekuje dziewczyny, mam jednak mieszane uczucia
obejrzałam kilka filmow "wykładów" tej pani i ma takie momenty kiedy dziwnie sie zachowuje

Ma-ewo no wlasnie nie mam pojecia o ustawieniach dlatego pytam,
skojarzyłam sobie jednak te "wykłady" z jakiegos rodzaju bioenergoterapeutami , w ktorych niestety nie wierze
chciałabym zobczyc na czym to polega.
Chcialabym polecic przyjaciolce ale ona z poludniowej Polski
znacie kogs takiego w Małopolsce?
no i jakie bywaja wyniki czy to daje jakies efekty, bo co z tego ze ona pojdzie na taki seans jesli to nie przelozy sie na zycie wgole i nic nie zmieni
Odpowiedz
#6

ma_ewa01 napisał(a):Nie oglądałam jeszcze filmiku, ale byłam wielokrotnie na ustawieniach. Prowadził Marek Wilkirski, ostatnio w Nowym Kawkowie. Byłam też w Trójmieście i wiem, że robi też w Bydgoszczy i chyba w Warszawie.
Warto zobaczyc zanim się samemu zdecyduje ustawiać problem.
MUśmiech


Dziekuje za wiad . Byłas i jakie wnioski ? Czy brałas udział jako obserwator czy uczestnik , jesli jako uczestnik czy zauwazylas jakies zmiany?
Na tym filmiku ewien pan opowiada, ze mial sesje i w pewnym momencie osoba , ktora reprezentowala jego matke mdlała
nie dało sie przeprowadzac kolejnej sesji i na takim etapie , w takim stanie byl zostawiony sam sobie.
Co sie dzieje na takich ustawieniach? Jak to wygląda praktycznie?
Odpowiedz
#7

A teraz napisze dlaczego mam watpliwosci ... poniewaz znam wielu ludzi zajmujacych sie terapiami z innymi ,znam wiele wrózek
i bardzo czesto te osoby same maja powazne probemy we wlasnym zyciu
Dlatego do takich warsztatów, sesji mam bardzo duzy dystans i choc temat brzmi ciekawie wg mni nalezy uwazac komu sie "oddajemy w tej terapii"
To jest tak jak hipnoza czy medytacja nie kazdy moze , jest jakies ryzyko ze np nie wyjdziesz ze stanu hipnozy albo medystacji.
Wiem, ze to brzmi dziwnie w ustach ososby jakby nie bylo zainteresowanej ezoteryka ale spotkalam w swoim zyciu kilka osob bardzo "odleconych od rzeczywistosci"
i co raz gorzej z nimi bylo . Rozpadaly im sie związki, walilo zycie a one uwazaly, ze tak ma byc i sa na dobrej drodze gdy tymczasem co raz glebiej "szły w ezo"
zupelnie zapominajac o tym co relane.
Boje siie spotkac takich osob, czytalam wlasnie ze jest duza grupa terapeutów a nawet psychologów , ktorzy stosuja te metiody ustawien w swojej pracy. I teraz moje pytanie brzmi ... czy ta forma terpaii ma naukowe potwierdzenie czy juz jest metoda niekonwencjonalna ?
Odpowiedz
#8

Jeśli słuchałaś uważnie to powinnaś zauważyć, że Ewa nie robi ustawień Hellingerowskich. Mówiła to tym, było takie pytanie. Także na temat dlaczego najtrudniej pomóc sobie. Taki sam jest problem z Tarotem dla Siebie. Najczęściej nasze Ego przemądrzałe wie lepiej i nie chce dopuścić do głosu duszy, czy intuicji.
Tak jak w niewidoczne siły grawitacji nie potrzeba wierzyć, aby działały - tak też jest z bioenergią. Nikt nie ma obowiązku w to wierzyć.
Odpowiedz
#9

Zib ja to wszystko wiem i biore pod uwage ... moze mnie zle zrozumiałes
Jak sam wiesz dystans musi byc ten zdrowy ....naprawde w swoim zyciu spotkalam mnostwo osób zajmujacych sie w rozny sposób ezoteryka i zwyczajnie boje sie "odleciec" . Nie zgadzam sie z tym , ze mozna pomoc innym a sobie nie. Poukładane zycie swoje wlasne jest jakby nie było nasza wizytówka i reklama naszych umiejetnosci. Dla przykładu ... udajac sie do kosmetyczki wybieram ta , która wyglada dobrze , moze byc starsza ale musze widziec, ze ma pojecie o tym.
Mam kolezanke , ktora miala powazne problemy ze soba a jakis czas temu ukazal sie z nia wywiad w TV jako wróżką . Znam jej metody działania i wrózenia, znam jej opinie na temat kazdej karty , dawno dawno temu bardzo duzo czasu spedzałysmy ze soba rozmawiajac o tarocie. I teraz jesli miałabym wysłac swoje dziecko do Niej po tzw wrózbe naprawde wolałabym nie ... jest symaptyczna osoba i jako kolezanke szalenie ją lubie ale tez nie chcialabym aby mojemu dziecku udzielała porad.
Nie wiem czy jasno sie tutaj wyrazam. Owszem szanuje wybory innych ludzi, decyzje kazdy o swoim zyciu podejmuje sam jednak tak samo jak wybor wrozki tak samo wybor takiej formy terapii jest szalenie wazny. To, ze ktos jest wrozka , terapeuta czy psychologiem nie znaczy ze jest skuteczny i potrafi pomoc naprawde. Przykładów mogłabym mnozyc ... napisze jeden , co z tego ze znam znaczenie kart , co z tego ze rozklady sie sprawdzaja jesli wiem i zdaje sobie sprawe, ze w zyciu bywaja tak trudne sytuacje, ze byc moze jestem "za mała' na to a odpowiedzialnosc za udzielanie komus porady lub oferowanie komus pomocy moze przesrosnac mnie samą. Przyklad o mnie bo nie chce nikogo krytykowac a osob o takim poziomie wiedzy jak ja jest na forach cała masa .... i oczywiscie wiekszosc wrozy innym nie biorac odpowiedzialnosci za to. Czym inym jest dar a czym innym jest nauka .... majac dar mozna go rozwinac ale jak sam wiesz kart mozna sie nauczyc , ich znacenia to kwestia pracy tej codziennej i ćwiczen. Tutaj w przypadku sesji odpowiedzilanosc jest ogromna , nie pisze teraz o pani Ewie ale ogolnie poniewaz naczytalam sie dzisiaj z kolei jak bardzo nalezy uwazac wybierajac takiego psychoterapeute aby sobie samemu nie zrobic krzywdy. Uwagi na stronach psychologów... mozna popasc w jakas chorobe lub nie wyjsc z jakiegos stanu w jaki zostaniemy wprowadzeni podczas seansu, za co prowadzacy wyraznie nie biora odpowiedzilanosci. Przykład ... mozesz miec jakis rodzaj zmian w mozgu, guza , o ktorego istnieniu nawet nie masz swiadomosci i to juz moze spwodowac , ze poddanie sie takiej terpaii wywolac moze roznego rodzaju konsekwencje jak chorobe psychiczna czy chocby samą psychoze, lęki, depresje . Wiec to jest bardzo delikatna i niezbadana do konca technika czy metoda i uwazam, z naprawde nalezy bardzo rozsadnie do tego podchodzic i nie dziwi mnie roszczenowy charakter Pacjentow/Klientow w koncu to ma słuzyc czemus a nie zaspokojeniu zwyklej ciekwosci obserwatora, mam na mysli skutki , cel . Kolejna uwaga ... masz tyle at, ze z pewnoscia pamietasz seanse Kaszpirowskiego - ile tam było magii Tv i watpliwej wiedzy mozemy sie domyslac - byc moze wogole byl to tylko modny chwyt na zarobienie , ponoc ludzie zdrowieli, odrastaly im zeby , wlosy ale tak sie składa, ze zawsze byli to ludzie mieszkajacy setki km od nas a nie bylo nikogo wsrod znajomych czy znajomych-znajomych chocby .
Po za tym tego typu terpaia jest po prostu modna ... nie znaczy ze skuteczna, Tak samo jak zabiegi chirurgów plastycznych - modne wsród celebrytow a nawet wykonanane przez znakomistosci swiata medycyny a efekty widac po jakims czasie (przuklad Michael Jackson) - trudn przewidziec skutki uboczne jakie daja o sobie znac po latach ... w takiej terpapii tez nie do konca wiemy czy takie skutki uboczne sie ni pojawia i u kogo, jak dana osoba zareaguje na sesje. OO tym pisałam i to mialam na uwadze.
Odpowiedz
#10

Szczegołnie Ma-ewa interesuje mnie to jak Ty toodebrałas gdyz czytam, ze osoby odgrywajace role naszych bliskich ( figury) wcielaja sie niejako przejmujac cechy charakteru bliskich nam osob nie znajac ich przeciez wczesniej ani te nie wiedzac nic o naszym problemie. W jaki soosb to działa.
Czy gdbym ja biorac udzial w tym ustawieniu byla figira-reprezentantem , czy moglabym zachowywac sie irracjonalnie lub tak jakbym nie miala pelnego panowania nad soba sama a była "czyms/kims" sterowana? Jesli tak to pod wpływem czego sa te osoby (hipnoza???) ... to mnie iteresuje. Czytalam, ze ludzie w bardzo dziwny sposb reaguja na takich seansach, płacza , wyzwlaja w sobie jakies tumione dotad emocje , rekacje .

Zib czy Ty zansz pania Ewe Renate C.-B. ??? Czy miales okazje brac w tym udzial??? Pytam poniewaz chcialabym znac opinie osob , ktore brały bezpsredni udzial i moga powiedziec same o efektach oraz odczuciach.
Odpowiedz
#11

Ma-ewa jesli mozesz opisz mi prosze jak to wyglada Prosi

naczytałam sie roznych opini i jest cos czego sie obawiam
otoz przeczytalam kilka opini, ze Pacjenci uzaleznili sie od Prowadzacego , w seanasach indywidulanych do tego stopnia, ze nie potrafili podjac zadnego kroku samodzielnie w zyciu codziennym
zcazeli miec psychozy i leki, bali sie byc wsrod ludzi a sytuacjach trudnych musieli dzownic do Prowadzacego.
Pisał facet , ze jego terapia trwala pol roku , starcił majatek ale nic sie nie zienilo, nie bylo efektow a nawet wlasnie gorzej , zaczal bac sie ludzi i uzaleznil sie od Terapeuty.
Dla mnie to juz cieniutka linia i granica od tzw "sekciarstwa" , a tak to działa i w imie leczenia czlowiek popada w gorsza chorobe .
Odpowiedz
#12

od strony takiej bardziej ezo - jest wiele do oczyszczania u osób uczestniczących w tych terapiach
Odpowiedz
#13

Mama, uzależnić się można od wszystkiego. M Wilkirski jest w porządku. Byłam w sumie chyba na 10-ciu ustawieniach i nikogo uzależnionego tam nie spotkałam ( jako obserwator, a ustawiałam się tylko 1 raz i na razie nie mam potrzeby więcej). Poszukaj w necie po nazwisku, jest sporo informacji. Innych prowadzących nie znam, więc sie nie będę wypowiadać. P. Marka polecam. Możesz pierwszy raz uczestniczyć jako obserwator i zobaczysz wtedy, czy to ma jakiś sens dla Ciebie. Wcale nie musisz się od razu ustawiać ani brać udziału w czyimś ustawieniu.
MUśmiech
Odpowiedz
#14

dziekuje za odp
przeczesalam caly net wlasnie
ale odpowiedz mi o Twoich odczuciach, jak sie zachowuje ktos kto jest tzw figura
i jakie sa odczucia bedac ustawianym ?
To , ze nie spotkalas uzaleznonych to jakby tu powiedziec ... przeciez tego nie widac na zewnatrz .
Na zewnatrz taka sosba jest i wydaje sie byc zupenosci normlana tak jak przy depresji.
Tylko gdy zostaje sama zaczyna sie cos z nia dziac i miewa leki i takie stany.
Po za tym czemu byalas az 10 razy ??? To byly wyklady? Czy po prostu interesowlas sie tym ? Czy widziałas juz efekty od razu?
Mimo ze interesuje sie ezoteryka nie jestem fanatyczka i nie popieram wszytskiego co z tym zwiazne , staram sie byc rozsadna a to , ze mozna spotkac roznych ludzi ,
ktorzy pod płaszczykiem ezoeryki lub pomocy robia rozne inne rzeczy to kazdy wie, oczywoscie to szkodzi calemu "swiatu ezoterycznemu" i psuje opinie.Tym bardziej ze cennik jak czytalam jest dosc drogi. Senas jednodniowy ok 500zl. Kilka dni nawet do 2,5 tys zlotych . A gwarancjii ze wgole cos zadziala zadnej nikt nie da, co wecej jest wyraznie napisane , ze za skutki po seansie nie bierze odpowiedzilanosci.
Odpowiedz
#15

Mama_Muminka napisał(a):Ma-ewa jesli mozesz opisz mi prosze jak to wyglada Prosi

naczytałam sie roznych opini i jest cos czego sie obawiam
otoz przeczytalam kilka opini, ze Pacjenci uzaleznili sie od Prowadzacego , w seanasach indywidulanych do tego stopnia, ze nie potrafili podjac zadnego kroku samodzielnie w zyciu codziennym
zcazeli miec psychozy i leki, bali sie byc wsrod ludzi a sytuacjach trudnych musieli dzownic do Prowadzacego.
Pisał facet , ze jego terapia trwala pol roku , starcił majatek ale nic sie nie zienilo, nie bylo efektow a nawet wlasnie gorzej , zaczal bac sie ludzi i uzaleznil sie od Terapeuty.
Dla mnie to juz cieniutka linia i granica od tzw "sekciarstwa" , a tak to działa i w imie leczenia czlowiek popada w gorsza chorobe .



i tu sie wtrącę ...
piszesz o ludziach, którzy uzaleznili się od Prowadzącego itd ...
przypomnę Ci tylko jak wiele ludzi uzaleznia się od wróżenia i wróżek
to nie wina Prowadzącego ... on tylko prowadzi i wskazuje drogę ... resztę delikwent musi wykonać sam
możesz chodzić dwa lata na ustawienia ale jeśli nie robisz tego co powinieneś zrobić to niestety samo się nie stanie
to samo z uzależnionymi od wróżb ... latają tak po wróżby w nadziei, że któraś wrózba w końcu będzie taka jaką oni by chcieli lub, że przez jakieś czary mary jak wróżka powiedziała tak się stanie ... a tu niespodzianka ... wróżka powie co mówia karty a resztę trzeba zrobić samemu


więc trzeba uderzyć się w piersi ... ci wszyscy uzależnieni od prowadzących ? wróżek to słabi ludzie, którzy uzależnią się szybciej niż błyskawica od wszystkiego - nawet od spania przy świetel
ci, którzy mają silny kręgosłup etyczny ... skorzystają z rad i zaleceń i się zastosują do nich odrabiając rzetelnie zadania domowe
i własnie takim sie udaje dokonać zmian w życiu


a na medytację nie trzeba nawet z domu wychodzić i nikomu płacić
siadasz na krześle ... wyciszasz się, i starasz się utrzymać swój umysł w ciszy i spokoju
za darmo i bezboleśnie

tematyczne medytacje znajdziesz na you tube ... siadasz na krześle i słuchasz i sledzisz polecenia osoby prowadzącej

żadna ciemna siła, ani żadna magia, ani zaden szarlatan Tobą nie zawładnie

to że jest tylu szarlatanów i magików nie znaczy, że metody są do bani
to ludzie je źle wykorzystują ... wykorzystując przy tym innych do swoich mniej lub bardziej etycznych celów

ja z szarlatanami i dziwakami się nie zadaję ... i mimo, że spotykam się z wieloma ludźmi nie mogę powiedzieć, że wielu jest uzaleznionych od tych czy tamtych praktyk
ludzie mają to do siebie, że lubią narzekać nad swoim losem obciążając winą innych ... i to jest prawda stara jak świat
ale dzięki Bogu mamy ciagle ludzi, którzy szukają pomocy a uzyskawszy ją biorą cała odpowiedzialność za siebie w swoje ręce.

zdobądź ksiązkę o ustawieniach i poczytaj ( wtedy będziesz wiedziała o co chodzi w procedurze )
Odpowiedz
#16

wiec o tym pisze ... zanim sie rozeznasz kto naprawde ma wiedze mozna nie zle sie naciac.
Moja Przyjacilka sprawdzila juz cała mase wrozek - naprawde nawet teraz z nia pisze na gg i rozmawiamy.
Zadna ale to zadna wrozka nie umiala jej odpowiedziec jak bedzie w przypadku pewnego pana.
Tutaj tez robilysmy rozklad na niego bo mial sie wprowadzc i tez mimo stawianych kart nie wiedzialysmy jak to sie zakonczy i co bedzie dalej.
mimo, ze ona miala jak go poznala robione wrozby i na samym poczatku i miala byc jego zona.
W swieta miala z nim rozmowe i spotkanie , nie wiedziala czy wogole isc i czy ma to sens ... poprosila wrozke tez o pomoc
- wrozka nie potrafiła odpowiedziec nic konkretnego . A pytanie bylo bardzo konkretne czy beda ze soba czy tez nie .
Uzaleznienie wiec od wrozb polega na czyms innym .... sama dobrze wiem cos o tym .... jesli nie otrzymasz jasnej odp tylko taka
"na dwoje babka wrozyla" to szukasz dalej , albo otrzymasz taka, ktora sie nie sprawdzi i szukasz kolejnej wrozki.
Wiem na czym polega wrozenie i wiem tez jak tudne sa czasami sprawy, tez nie potrafie odpowiedziec nawet widzac karty jaki bedzie final.
Roznica jest jednak taka, ze majac ta swiadoosc mojej niewiedzy i braku umiejetnosci nie jestem wrozka i nie biore za to pieniedzy oraz nie proponuje coraz to nowych rozkladów. Wiem, ze sa osoby uczciwe i naprawde takie ktorym mozna zaufac ale sa i takie ktore psuja opinie innym wrozkom/wrozom.
Od dawna szukam z przyjaciolkami dobrej wrozki, moze byc bardzo droga ale taka ktora potrafi odpowiedziec konkretnie na zadane pytanie a nie pisac zupelnie nie na temat aby wogle cos odpisac a samej odpowiedzi w tym nie ma , tylko jakies błądzenie.
Tutaj robienie wrozb to tez cos innego , nikt nie jest az tak zobligowany, ale jesli wystepuje sie w roli doradcy płatnego - oglaszajcego sie wypadalłoby aby ta wrozba miala pokrycie z rzeczywistoscią . To samo z tymi seansami - mozna chodzic na jakies terpaie i senase warsztaty, jesli ktos to robi z ciekawosci i chce sie czegos nauczyc dowiedziec ... ale czy to pomoze komus naprawde gdy jest w potrzebie i ma powazny problem tutaj naprawe watpie tym bardziej ze przeszukalam dzisiaj cały net i nie znalazlam za wielu opini pozytywnych . Gdzie ci zadowoleni pacjenci? Przeciez jak cos jest dobre to wiesci o tym rozchodza sie w mig .
Odpowiedz
#17

Mama Muminka, nie wiem skąd bierzesz te rewelacje. Poczytaj  w necie nt. Marka Wilkirskiego, choćby tutaj
http://www.wilkirski.pl/
I dodam jeszcze, że cena jest inna niż podajesz - obserwator - 50 zł, a jak chcesz się ustawiać - 100 zł. Jeśli jesteś obserwatorem 4-5 razy - ustawienie masz za darmo. ( Tak było w Spocie). Całodzienna sesja w Nowym Kawkowie 100 zł
A dlaczego byłam jakies 10 razy? To po prostu bardzo ciekawe doświadczenie. Nie zawsze bierzesz udział w ustawieniu jako czyjś reprezentant, jeśli nie chcesz, możesz odmówić, a ustawiać sie też nie musisz. Nie wiem skąd czerpiesz te rewelacje, trochę jakbym klechy odnośnie tarota słyszała.
MUśmiech
Odpowiedz
#18

wrzuciłam uzaleznienie od wróżek jako przykład uzależnienia od drugiego czynnika, którym jest być może osoba

nie będziemy tu dyskutować o wróżkach bo to nie ten temat
akurat wróżki trudno zweryfikować w naukowy sposób ... dobre są wróżki chwalone przez większość ludzi za sprawdzalność i wiarygodność

co do wszelkiego typu terapeutów obowiązuje ta sama metoda ... jeśli większość ludzi go chwali, że im pomógł to jest dobrze

jeśli nic o nim nie wiesz ... pakujesz się w ciemna uliczkę
czasami warto wydać 20 zł więcej i iść do specjalisty przez duże S
Odpowiedz
#19

Ma-ewo cennik jest na stronie tej pani Ewy R C-B
Co do polecanego pana nie moge tego zweryfikowac ale jesli ma takie ceny to faktycznie uczciwie .
Teraz rozumiem, bedac kilka razy obserwatorem masz mozliwosc bycia ustawianym i to tez jest w porzadku.
Czytalam o poludniowej Polsce bo w okolicah Katowic mieszka moja przyjaiolka, Byla na jakims sensie z filipinczykiem i jak ocenila jedna wielka sciema
i wydatek 400zl. Zupelnie nic nie wnisoło a sława pana wychwalana i gwiazda TV.
Sama wiesz jak to jest, czytałam ,ze tez choc inni maja super zdanie o pewnej pani znanej w swiecie ezo Ty masz zupenie odmienne i ja sie z Twoim zdaniem zgadzam choc to autorytet wielki ponoc. Na tej samej zasadzie .
Odpowiedz
#20

Metoda sama w sobie "ustawien" bardzo ciekawa nie powiem i nie skreslam jej ... watpliwosci sa co do ludzi ,gdyz jesli widze dosc dziwne slownictwo lub zachowanie danej osoby wskazujace na "problemy z wlasnym zdrowiem" trudno aby taka osoba mogla pomoc innym i przeslac nawet ta wlasciwa pozytywnaenegrie jesli sama ma ja zaburzona. A tez wiem od zanjomych jak pewna bardzo znana osoba prowadzaca kursy potrafi sie zachowyac na nich....daje to do myslenia i budzi szereg watpiwosci.
Sam temat bardzo ale tobardzo ciekawy i cos w tym jest.
Odpowiedz
#21

Mama, i co z tego, ze znasz jedną taką, ja też znam i to pewnie ta sama osoba Uśmiech, co nie znaczy, ze wszyscy sa podejrzani i mają złą energię. Nie popadajmy w przesadę Uśmiech. Jak nie dasz miejsca tej energii, to Ci nic nie zrobi. Ja np zrezygnowałam kiedyś z drugiego dnia kursu, bo mi osoba prowadzącej nie odpowiadała. Przecież masz swój rozum i intuicję i widzisz, że cos jest nie halo i nie dla Ciebie. Wiec spoko, nie dajmy sie zwariować. A z takim nastawieniem, to faktycznie możesz takich oszołomów przyciągać Uśmiech.
Przecież nawet tu w gabinetach wróżymy osobom pełnoletnim i zdrowym na umyśle, a jeśli ktoś ma problemy psychiczne i je ukryje przed prowadzącym ( ustawienia), no... to już za to sam ponosi odpowiedzialnośc.
MUśmiech
Odpowiedz
#22

100 lajków Ok dla postu powyżej ! Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości