Wyrocznia Słowiańska Lecha Emfazego Stefańskiego
#1

Dawno dawno temu, z lat kilkanaście wstecz, wpadły mi w ręce karty, które odłożyłam na półkę i kompletnie o nich zapomniałam. nie dawno przypomniały mi się.
Są to karty autorstwa Lecha Stefańskiego, do których dołączona jest książeczka i jakiś rodzaj małej planszy. nazywa się to "Wyrocznia Słowiańska".
Czy spotkaliście się już z czymś takim?


[Obrazek: wyrocznia-slowianska-o939.jpg]


[Obrazek: wyrocznia.jpg]
Odpowiedz
#2

Nie Uśmiech ale brzmi interesująco. Sophia, możesz podrzucić jakieś skany kart i coś więcej napisać?
Odpowiedz
#3

Sep jeszcze się za nie nie zabrałam, ale jak w końcu usiądę to napiszę coś Oczko może ktoś na forum już to kiedyś miał w rękach ?
Odpowiedz
#4

Super, dziękuję Ci Kwiatek
Czekam z niecierpliwością na możliwość śledzenia wątku Buźki
Odpowiedz
#5

Ja mam te karty, ale nie używam.
Odpowiedz
#6

A może coś więcej byś napisał Język
Odpowiedz
#7

dołączam się do prośby Oczko
czy w ogóle wato się za to brać?
Odpowiedz
#8

W Internecie jest mało przykładów kart. Najbardziej jednak interesuje mnie ich główne założenie. Czy to po prostu wyrocznia utrzymana w słowiańskim klimacie?
Odpowiedz
#9

To po prostu słowiański klimat, pozbierane z różnych stron i czasów takie ... hmm ... no niby archetypy.
Mnie to nie przypadło do gustu i traktuje tą talię kolekcjonersko. Książeczka uboga i mało co wyjaśnia.
Wg mnie nie warto się wglębiać, chyba że kogoś akurat te karty urzekną, więc przeciwskazań też nie wiedzę. Każdą talią można wróżyć Uśmiech
Odpowiedz
#10

Dzięki za opinię. Kwiatek
Rozumiem, że karty troszkę bez ładu i składu, skoro "pozbierane".
Odpowiedz
#11

No tak, ale to też można powiedzieć o Arkanach Wielkich tarota Oczko
Odpowiedz
#12

Witam! Jestem tu nowa, czy ktos wie gdzie mozna nabyc ksiązke wraz z kartami Lecha Emfazego Stefańskiego pt. Wyrocznia Slowiańska? Bede wdzieczna za podpowiedź. Pozdrawiam
Uśmiech
Odpowiedz
#13

Są jeszcze trzy pozycje na allegro, ale radzę się spieszyć z zakupem, bo to wydania 1993 roku.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/listing/listing.php?fuzzy=1&order=m&string=wyrocznia+s%C5%82owiia%C5%84ska&bmatch=seng-v6-sm-4-default-1209">http://allegro.pl/listing/listing.php?f ... fault-1209</a><!-- m -->
Odpowiedz
#14

Witam!
Serdeczne dzieki za podpowiedź. Pozdrawiam.
Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości