Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
Odpowiedz

Niedźwiedź napisał(a):Dzień dobry,
chciałbym spróbować takiego zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj w moim Gabinecie , prawdę mówiąc , to my już dziś skończyliśmy zabiegi
miło było Ciebie poznać Uśmiech

Galatea napisał(a):Ewuś, ślicznie Ci dziękuję za przekazy reiki. Wszystkie przespałam. Mam nadzieję, że dobrze mi się przysłużyły. Miło mi, że poświęciłaś swój czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dużo światła w dłoniach.
Galatea - sen jest super pomocny , organizm wówczas szybciej się regeneruje , a oto tutaj chodzi Uśmiech
niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek

natalia2082 napisał(a):Również przyłączam się do podziękowań Pani Ewo Uśmiech Dziękuje za poświęcony mi czas, bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć takiego zabiegu Uśmiech Dziękuję i pozdrawiam! Kwiatek Uśmiech
proszę bardzo , moc pozytywnej energii dla Ciebie Uśmiech

marcin1986 napisał(a):Witaj EvaHl, jeśli można także chciałbym skorzystać z Twojej pomocy z zabiegami Reiki. Dane podam na PW. Z góry dziekuje.
my juz mamy ustalone terminy
"do zobaczenia" na zabiegach Uśmiech

monroe napisał(a):Witam EvaHl!
Czy istnieje możliwość umówienia się na jedną diagnozę w ,której tak jak w Twoim regulaminie " diagnozę energetyczną, sprawdzam ustawienia czakr, stan aury , oczyszczam energetycznie, usuwam blokady oraz doenergetyzowuję (wyrównuję energetykę w Twoich czakrach)". ?
A po tym zabiegu wiedziałybyśmy co dalej robić i czy może ze wszystkim jest dobrze? Uśmiech
oczywiście że jest taka możliwość
tylko w emailu mi zaznacz że chodzi tylko o diagnozę Uśmiech

18Ewelina napisał(a):Czuje sie zmeczona i nie mam na nic sily jak by energia ze mnie uchodzila i mysli pozytywne tez Smutny Ewelina 18.09.85 Dziekuje z gory za pomoc.
zapraszam z danymi na e-mail Uśmiech

Sylla napisał(a):[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dziękuję Buziak

monan napisał(a):Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
harmonogram już poszedł Uśmiech
Odpowiedz

Niedźwiedź napisał(a):Dzień dobry,
chciałbym spróbować takiego zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj w moim Gabinecie , prawdę mówiąc , to my już dziś skończyliśmy zabiegi
miło było Ciebie poznać Uśmiech

Galatea napisał(a):Ewuś, ślicznie Ci dziękuję za przekazy reiki. Wszystkie przespałam. Mam nadzieję, że dobrze mi się przysłużyły. Miło mi, że poświęciłaś swój czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dużo światła w dłoniach.
Galatea - sen jest super pomocny , organizm wówczas szybciej się regeneruje , a oto tutaj chodzi Uśmiech
niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek

natalia2082 napisał(a):Również przyłączam się do podziękowań Pani Ewo Uśmiech Dziękuje za poświęcony mi czas, bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć takiego zabiegu Uśmiech Dziękuję i pozdrawiam! Kwiatek Uśmiech
proszę bardzo , moc pozytywnej energii dla Ciebie Uśmiech

marcin1986 napisał(a):Witaj EvaHl, jeśli można także chciałbym skorzystać z Twojej pomocy z zabiegami Reiki. Dane podam na PW. Z góry dziekuje.
my juz mamy ustalone terminy
"do zobaczenia" na zabiegach Uśmiech

monroe napisał(a):Witam EvaHl!
Czy istnieje możliwość umówienia się na jedną diagnozę w ,której tak jak w Twoim regulaminie " diagnozę energetyczną, sprawdzam ustawienia czakr, stan aury , oczyszczam energetycznie, usuwam blokady oraz doenergetyzowuję (wyrównuję energetykę w Twoich czakrach)". ?
A po tym zabiegu wiedziałybyśmy co dalej robić i czy może ze wszystkim jest dobrze? Uśmiech
oczywiście że jest taka możliwość
tylko w emailu mi zaznacz że chodzi tylko o diagnozę Uśmiech

18Ewelina napisał(a):Czuje sie zmeczona i nie mam na nic sily jak by energia ze mnie uchodzila i mysli pozytywne tez Smutny Ewelina 18.09.85 Dziekuje z gory za pomoc.
zapraszam z danymi na e-mail Uśmiech

Sylla napisał(a):[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dziękuję Buziak

monan napisał(a):Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
harmonogram już poszedł Uśmiech
Odpowiedz

Niedźwiedź napisał(a):Dzień dobry,
chciałbym spróbować takiego zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj w moim Gabinecie , prawdę mówiąc , to my już dziś skończyliśmy zabiegi
miło było Ciebie poznać Uśmiech

Galatea napisał(a):Ewuś, ślicznie Ci dziękuję za przekazy reiki. Wszystkie przespałam. Mam nadzieję, że dobrze mi się przysłużyły. Miło mi, że poświęciłaś swój czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dużo światła w dłoniach.
Galatea - sen jest super pomocny , organizm wówczas szybciej się regeneruje , a oto tutaj chodzi Uśmiech
niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek

natalia2082 napisał(a):Również przyłączam się do podziękowań Pani Ewo Uśmiech Dziękuje za poświęcony mi czas, bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć takiego zabiegu Uśmiech Dziękuję i pozdrawiam! Kwiatek Uśmiech
proszę bardzo , moc pozytywnej energii dla Ciebie Uśmiech

marcin1986 napisał(a):Witaj EvaHl, jeśli można także chciałbym skorzystać z Twojej pomocy z zabiegami Reiki. Dane podam na PW. Z góry dziekuje.
my juz mamy ustalone terminy
"do zobaczenia" na zabiegach Uśmiech

monroe napisał(a):Witam EvaHl!
Czy istnieje możliwość umówienia się na jedną diagnozę w ,której tak jak w Twoim regulaminie " diagnozę energetyczną, sprawdzam ustawienia czakr, stan aury , oczyszczam energetycznie, usuwam blokady oraz doenergetyzowuję (wyrównuję energetykę w Twoich czakrach)". ?
A po tym zabiegu wiedziałybyśmy co dalej robić i czy może ze wszystkim jest dobrze? Uśmiech
oczywiście że jest taka możliwość
tylko w emailu mi zaznacz że chodzi tylko o diagnozę Uśmiech

18Ewelina napisał(a):Czuje sie zmeczona i nie mam na nic sily jak by energia ze mnie uchodzila i mysli pozytywne tez Smutny Ewelina 18.09.85 Dziekuje z gory za pomoc.
zapraszam z danymi na e-mail Uśmiech

Sylla napisał(a):[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dziękuję Buziak

monan napisał(a):Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
harmonogram już poszedł Uśmiech
Odpowiedz

Ewuś, pamiętaj tez o mnie w wolnej chwilii... Buźki
Odpowiedz

Ewuś, pamiętaj tez o mnie w wolnej chwilii... Buźki
Odpowiedz

Ewuś, pamiętaj tez o mnie w wolnej chwilii... Buźki
Odpowiedz

Droga Evo mogłabym prosić o zabiegi Reiki dla mnie? Oczko
Potrzebne dane prześlę na maila.
Pozdawiam Buziak
Odpowiedz

Dziękuję za reiki, niestety nie odczuwam niczego po tych zabiegach z wyjątkiem snów, których zazwyczaj nie pamiętam, a po takim zabiegu zawsze coś mi się przyśni. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Witam dzis mam ostatni przekaz Reiki i bardzo dziekuje pani EvaH.L.
Odpowiedz

Witam dzis mam ostatni przekaz Reiki i bardzo dziekuje pani EvaH.L.
Odpowiedz

Bardzo dziękujemy za przekaz dobrej energii, ja i mój mąż. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę
Odpowiedz

Dziękuję Pani Evo za zabiegi oraz życzę wszystkiego co najlepsze. pozdrawiam

"Czasem życie staje się snem o którym zawsze marzyliśmy, gdy tak się stanie największą sztuką jest się nie obudzić."
Autor: JA
Odpowiedz

Pani Evo

bardzo proszę o Reiki dla mnie.
Dane wraz ze zdjęciem wysłałam na e-maila.
Odpowiedz

WitamUśmiech czy moge prosci o zabieg reiki. Dane na pw. Dziekuje i pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz

Witam serdecznie, chciałabym poprosić o Reiki, jeżeli to możliwe Uśmiech
Odpowiedz

Pani Evo
Bardzo Serdecznie proszę o zabiegi Reiki! Potrzebuje dawke pozytywnej Energii Uśmiech
Sylwia
Odpowiedz

uffffff w końcu udało mi się dotrzeć na forum , wiem, wiem długo mnie nie było ,
ale obowiązki , obowiązki , obowiązki i mój Mały roczny Skarb, który już biega samodzielnie - ach jak ten czas leci ...
także mam nadzieję, że będę mogła ponownie częściej tutaj gościć Uśmiech

a teraz tak szybko , nim obudzi się moja mała dziewoja
jeśli ktoś mnie tutaj prosił o Reiki , a nie otrzymał ode mnie harmonogramu ,
to ponownie zapraszam - napisz jeszcze raz do mnie e-mail..
znów "fiksował" mi komputer i miałam problemy z e-mailami
pamiętam , że jakaś Pani miała mi dosłać swoją datę ur. i nie otrzymałam jej...

Sylwia222 napisał(a):Pani Evo
Bardzo Serdecznie proszę o zabiegi Reiki! Potrzebuje dawke pozytywnej Energii Uśmiech
Sylwia

Witaj Sylwio w moim Gabinecie Uśmiech
odpisałam CI już na e-mail - jesteśmy umówione
ciepło pozdrawiam
PS. czekam tylko na Twoją datę urodzenia Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Evo Kwiatek
Przeczytałam Twój Gabinet od dechy do dechy Uśmiech Jesteś wielką, wspaniałą osobą z ogromnym sercem. Wzruszyłam się czytając opisy niektórych osób. Cudowne jest to co tutaj robisz. Chciałam Cię też poprosić o posprawdzanie czakr i przekaz reiki.
Filemonka Kotek
Odpowiedz

Witaj Filemonka , dziękuję za słowa uznania Kwiatek
proszę prześlij mi na e-mail wymagane dane + foto ,
wszystko jest opisane w pierwszym poście w tym Gabinecie Uśmiech
Odpowiedz

dzięki Evo za odpowiedż Uśmiech
Wysłałam wszystko na maila <!-- e --><a href="mailto:evahl@interia.pl">evahl@interia.pl</a><!-- e -->
Czekam na info od Ciebie.
Jutro po południu wyjeżdżam na głucha wieś i będę bez netu, wracam w niedzielę Uśmiech
Mam nadzieję, że mi do jutra odpiszesz i będziemy się mogły umówić
Bardzo Ci dziękuję Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz

Filemonko - zdaje się że nie otrzymałam Twojej wiadomości e-mail
czy w tytule wiadomości napisałaś że chodzi o Reiki i czy podałaś swoj nick z forum ???
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości