Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witaj Evo
Wróciłam z wioski i jeszcze raz wysłałam do Ciebie maila.
Tak owszem zaznaczyłam, że chodzi o reiki i grzecznie przedstawiłam się z nika forumowego Uśmiech
Teraz czekam Uśmiech
Odpowiedz

teraz otrzymałam Uśmiech
także niebawem ustalę harmonogram zabiegów - miłego wieczoru !!!
Odpowiedz

Filemonko - harmonogram już poszedł na Twojego e-mail Uśmiech
Zatem miłego odbioru !!!!!! Oczko
Odpowiedz

Witaj, czy mogę ustawić się do Ciebie w kolejce? Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Perełko Kwiatek Kwiatek
zapraszam, zapraszam

proszę o wymagane dane na e-mail Uśmiech
Odpowiedz

Jestem przelotem i przy okazji pozdrawiam nieoceniona Evo! Serdeczności i wszystkiego, co najpiękniejsze!
Odpowiedz

perełka napisał(a):Przesyłam moje dane. Mam problem z zamieszczeniem zdjęcia na pw więc wysyłam je w ten sposób. Renata 10.11.1970. Pozdrawiam Buziak
Perełko , ale wyślij mi to wszystko na prywatny email <!-- e --><a href="mailto:evahl@interia.pl">evahl@interia.pl</a><!-- e --> - który podałam w pierwszym poście w moim Gabinecie Uśmiech
Dziękuję .
Musi tak być , bo w przeciwnym razie nie zapanowałabym nad wszystkim Uśmiech
kobiece serce napisał(a):Jestem przelotem i przy okazji pozdrawiam nieoceniona Evo! Serdeczności i wszystkiego, co najpiękniejsze!
dziękuję bardzo kobiece serce Buźki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

Dzień dobry Pani Uśmiech
Czy mogłabym się również ustawić do Pani w kolejce? Uśmiech
Widzę, że dużo Pani potrafi i jestem pod ogromnym wrażeniem Uśmiech Napiszę do Pani na PW Uśmiech
Pozdrawiam ! Uśmiech
Odpowiedz

zapraszam Uśmiech
Odpowiedz

Witam Pani Evo.
Jeśli można również chciałabym prosić o przekaz Reiki dla bliskiej mi osoby oczywiście za jej zgodą. Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Evo Buźki Papa
Czy mogłabym Cię prosić o pomoc? Gdybyś miała czas na chociażby sprawdzenie czakr i ewentualne ich wyrównanie, oczyszczenie, może jakiś zabieg.. W tej chwili bardzo tego potrzebuję Smutny ..Wysłałam e-mail.
Pozdrawiam Cię
Odpowiedz

Witaj Intuicjo
tak terminy już mi się pozwalniały, zatem dziś lub jutro ustalę harmonogram Uśmiech
Odpowiedz

Witaj EvoHL! Uśmiech
Chciałabym Cię serdecznie prosić o takie oczyszczenie? Byłabym Ci bardzo wdzięczna, wszelkie informacje, zdjęcia itp prześlę na e-mail Uśmiech

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Witaj Angells
tak, Twoja wiadomość doszła
tylko musisz jeszcze mi dosłać pewne dane Oczko
Odpowiedz

Witam. Ja również ustawiam się w kolejce do Pani po Relki ,więcej info na adres mail UśmiechPozrawiam Uśmiech
Odpowiedz

Ja prosiłam jakiś czas temu, w takim razie wyśle emaila do Ciebie, dziekuje Buziak
Odpowiedz

Witam Uśmiech
Czy i ja mogę prosić o pakiecik? Uśmiech
Kwiatek
Odpowiedz

Zapraszam , zapraszam
prawdopodobnie jutro będę ustalać harmonogramy naszych zabiegów,
zatem kto jeszcze nie dosłał wymaganych danych do mnie na e-mail - czekam Kwiatek Kotek Kwiatek
Odpowiedz

O.... Ewa działa Oczko
Jesli miałabys odrobine chęci i mozliwości, to bardzo bym prosiła o wsparcie energetyczne dla siebie Oczko
Odpowiedz

Mam nadzieję, ze mój mail doszedł Uśmiech
Odpowiedz

Ja również mam taką nadzieję, bo żadnej odpowiedzi zwrotnej nie otrzymałam.
Odpowiedz

Cytryna napisał(a):O.... Ewa działa Oczko
Jesli miałabys odrobine chęci i mozliwości, to bardzo bym prosiła o wsparcie energetyczne dla siebie Oczko
Cytrynko proszę daj mi na e-mail swoje dane i foto dla przypomnienia Uśmiech
Dzina napisał(a):Ja również mam taką nadzieję, bo żadnej odpowiedzi zwrotnej nie otrzymałam.
aliyaa napisał(a):Mam nadzieję, ze mój mail doszedł Uśmiech
Ana4 napisał(a):Ja prosiłam jakiś czas temu, w takim razie wyśle emaila do Ciebie, dziekuje Buziak
EvaHL napisał(a):Witaj Angells
tak, Twoja wiadomość doszła
tylko musisz jeszcze mi dosłać pewne dane Oczko
harmonogramy zabiegów Reiki, już powinny być w Waszych skrzynkach e-mal. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości