Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witaj, a moje dane doszły do Ciebie Kwiatek
Odpowiedz

Perełko - dla pewności podeślij je jeszcze raz
w tytule zaznacz że Reiki z DT + swój nick Uśmiech
Odpowiedz

Wysłałam, Ci informację, pozdrawiam Buziak
Odpowiedz

... proszę doślij mi brakujące dane Uśmiech
Odpowiedz

Dosłałam, przepraszam nie doczytałam wszystkiego. Przepraszam za kłopot i dziękuję za poświęcony czas. Kwiatek
Odpowiedz

Witam Panią Oczko ja również poproszę o Reiki, maila już wysłałam , są w nim wszystkie dane i zdjęcie Oczko z gory dziękuję Uśmiech)
Odpowiedz

Witaj Ewuniu,Serdecznie proszę o zabieg Reiki dla mojej Mojej Kochanej Mamy
Pozdrawiam cieplutko Buźki
Odpowiedz

bardzo proszę Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz

Jestem po pierwszym zabiegu oczyszczenia Reki, dzisiaj będzie miała drugi. Hm u mnie wyglądało to tak, położyłam się w swojej ulubionej pozycji i za chwilę zrobiło mi się chłodno, mimo że byłam pod kołdrą. W prawej dłoni czułam lekkie mrowienie, a z lewego oka popłynęła mi zła. Zaraz poczułam takie dziwne uczucie, i nawet nie wiem kiedy usnęłam, dosłownie w ciągu chwili, obudziłam się dokładnie 10 minut po oczyszczeniu.
Odpowiedz

oj było co robić u Ciebie Kwiatek Kotek
czakry masz już odblokowane i ustawione,
teraz będą napełniać się pozytywną energią życia
a przede wszystkim zaczną szybciej wirować ...

to do "zobaczenia" Kwiatek
Odpowiedz

Dziękuję za grafik, pozdrawiam. Kwiatek
Odpowiedz

proszę Cię bardzo perełko
i miłego odbioru !!! Kotek
Odpowiedz

Ewo ja również dziękuję za pierwszy przekaz, ale niestety nie mogłam się do niego przygotować- utknęłam w korku.......Podczas trwanie rozbolała mnie głowa, zrobiło mi się zimno i zaczęłam się trząść....Dzisiaj również głowa mi pęka,stąd moje pyt. Czy coś się u mnie udało zadziałać ????
Na poniędziałkowy przekaz energii od Ciebie będę już gotowa Uśmiech Obiecuję Uśmiech
Odpowiedz

Kochana udało się zdziałać i to wiele ...

TYLKO ZE W TRAKCIE ZABIEGU ANI TUŻ PO NIE WOLNO PROWADZIĆ POJAZDÓW MECHANICZNYCH !!!
dobrze że nic się nie stało , bo sama widzisz że sensorycznie odbierałaś zabieg ,
... a jakby Ci błędnik zaszwankował na daną chwilę???? mam tylko nadzieję, że rzeczywiście stałaś w korku Paluszkiem Paluszkiem Paluszkiem Paluszkiem Paluszkiem ..

na kolejny raz gdyby była podobna sytuacja , proszę przyślij do mnie sms by odwołać
(teraz zapewne nie miałaś przy sobie do mnie nr tel. )

oj, oj ..teraz to ja się zdenerwowałam .. z energiami nie ma żartów ...
Odpowiedz

Ewunia Uśmiech no co Ty ? Aż tak nieodpowiedzialna to ja nie jestem- ja nawet nie mam prawa jazdy : byłam pasażerem-pozdrawiam Cię cieplutko Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz

Witam Cię Uśmiech chciałam się zapytać jaka cena jest za taki zabieg . Pozdrawiam ciepło
Odpowiedz

10 min temu miałam kolejny zabieg, który znowu przespałam. Jedynie co dzisiaj czułam to jakby cos po mnie chodziło, jakby mucha, którą zganiałam ale po czasie zorientowałam się ze nic nie ma.. Potem czułam takie uczucie którego jakoś nie potrafię opisać i usnęłam po czym obudziłam sie, bo znów czułam ze cos po mnie chodzi, a teraz mam takie ociężałe ręce...
Odpowiedz

Dzina napisał(a):Ewunia Uśmiech no co Ty ? Aż tak nieodpowiedzialna to ja nie jestem- ja nawet nie mam prawa jazdy : byłam pasażerem-pozdrawiam Cię cieplutko Uśmiech Uśmiech Uśmiech
uffffffffffff to ok, a to wystarczyło, się tylko wyciszyć i zrelaksować ( na ile się dało ) Uśmiech
kamilla19 napisał(a):Witam Cię Uśmiech chciałam się zapytać jaka cena jest za taki zabieg . Pozdrawiam ciepło
Na forum oferuję 5 darmowych zabiegów - wszystko pisze w pierwszym poście Kwiatek

Angells196 napisał(a):10 min temu miałam kolejny zabieg, który znowu przespałam. Jedynie co dzisiaj czułam to jakby cos po mnie chodziło, jakby mucha, którą zganiałam ale po czasie zorientowałam się ze nic nie ma.. Potem czułam takie uczucie którego jakoś nie potrafię opisać i usnęłam po czym obudziłam sie, bo znów czułam ze cos po mnie chodzi, a teraz mam takie ociężałe ręce...
super że nie walczysz ze snem , tylko mu się poddajesz
organizm jak wiadomo szybciej regeneruje się w trakcie snu Uśmiech
Odpowiedz

No tak gapa ze mnie Zawstydzony
A czy mogę ustawić się w kolejce do Ciebie
Odpowiedz

Chciałam Ci Ewo jeszcze raz podziękować tu na forum - za Twój czas i energię Kwiatek Polecam Wam wszystkim te zabiegi, ja po jednym nawet zwymiotowałam Dobani więc z pewnością to oczyszcza.. do tego rozwiązały się po pierwszych dwóch zabiegach dwie sprawy, które mnie dręczyły, w tym jedna która trwała ok 1,5 roku. No i Eva jest bardzo wyrozumiałą osobą Uśmiech Otwórzcie się na reiki!
Ewo, chciałam tylko Ciebie zapytać jak Ty oceniasz zabiegi ze mną? Coś zauważyłaś? Jak teraz wyglądają moje czakry?
pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Witam. Jestem już po. Przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas. Czuje się spokojniejsza, mam więcej energii, mam też więcej optymizmu, chociaż problemy nie znikły. Teraz nie panikuję, bo co będzie to będzie i nie zależy o de mnie. Jeszcze raz wielkie dzięki. Poproszę o jeszcze za 7 miesięcy. Pozdrawiam.
Odpowiedz

kamilla19 napisał(a):No tak gapa ze mnie Zawstydzony
A czy mogę ustawić się w kolejce do Ciebie

oczywiście zapraszam
wyślij do mnie na e-mail (podany w pierwszym poście)
wymagane dane foto+ data ur. + adres
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości