Gabinet Reiki- EvaH.L.

Dzień dobry,
Pani Evo nie wiem czy można się jeszcze dopisać do kolejki? czy już nie jest za późno ?
Odpowiedz

Witam, ja też jestem bardzo zainteresowana. Smutny
Odpowiedz

Intuicja napisał(a):Chciałam Ci Ewo jeszcze raz podziękować tu na forum - za Twój czas i energię Kwiatek Polecam Wam wszystkim te zabiegi, ja po jednym nawet zwymiotowałam Dobani więc z pewnością to oczyszcza.. do tego rozwiązały się po pierwszych dwóch zabiegach dwie sprawy, które mnie dręczyły, w tym jedna która trwała ok 1,5 roku. No i Eva jest bardzo wyrozumiałą osobą Uśmiech Otwórzcie się na reiki!
Ewo, chciałam tylko Ciebie zapytać jak Ty oceniasz zabiegi ze mną? Coś zauważyłaś? Jak teraz wyglądają moje czakry?
pozdrawiam Buźki
Ciesze się , że energia zaczęła prawie natychmiast działać u Ciebie Uśmiech
co do oczyszczania - fakt każda osoba przechodzi ten etap bardzo różnie , są i tacy, którzy prawie żadnych zmian nie zauważyli ,
a jednak i u nich energia także zadziałała ...
Zabiegi z Tobą były dla mnie bardzo sensoryczne, byłaś tak wygłodniała energetycznie, że wprost czułam , jak Twoje komórki mlaszczą Oczko
a tak na poważnie, to bardzo silnie pobierałaś , otwarłaś się na maksa na przekaz.
Co zauważyłam ??? że bardzo szybko czakry Ci się pozbierały i zaczęły wirować tak jak należy,
no i ostatni zabieg był już spokojniejszy , energia płynęła miarowo i bez "szarpania" ..
Niech się zadziej wszystko to, co najlepsze dla Ciebie Kwiatek
renato4 napisał(a):Witam. Jestem już po. Przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas. Czuje się spokojniejsza, mam więcej energii, mam też więcej optymizmu, chociaż problemy nie znikły. Teraz nie panikuję, bo co będzie to będzie i nie zależy o de mnie. Jeszcze raz wielkie dzięki. Poproszę o jeszcze za 7 miesięcy. Pozdrawiam.
prosze Cię bardzo , niebawem i u Ciebie problemy zaczną się rozwiązywać Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Ashes napisał(a):Dzień dobry,
Pani Evo nie wiem czy można się jeszcze dopisać do kolejki? czy już nie jest za późno ?
Witam w moim gabinecie
na nic w życiu nie jest za późno Uśmiech
zatem zapraszam z danymi na mój e-mail Kwiatek
Farfalla napisał(a):Witam, ja też jestem bardzo zainteresowana. Smutny
Kwiatek zapraszam - szczegóły w pierwszym poście Kwiatek
Odpowiedz

Pani Ewo dane wysł.na e-mail
Odpowiedz

Ja również wysłałam Uśmiech
Odpowiedz

Ja również wysłałam maila. Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Witam pani Ewo Kwiatek Czy można jeszcze zapisać się do pani ?
Odpowiedz

Ja również chciałabym serdecznie podziękować za to dotychczasowe 3 przekazy które miałam Uśmiech . Już przy pierwszym się uspokoiłam, usnełam w trakcie.. Jak sprawa z czakrami , energią u mnie? ja jestem obecnie chyba w najgorszym okresie życia więc więc pewnie nie najlepiej
Odpowiedz

te osoby, które nie otrzymały jeszcze harmonogramu
informuję, że dopiero w poniedziałek będę ustalać nowe zabiegi,
od przyszłego tygodnia dopiero zaczną zwalniać się terminy
także proszę o jeszcze chwilę cierpliwości Kwiatek

ola1681 napisał(a):Ja również chciałabym serdecznie podziękować za to dotychczasowe 3 przekazy które miałam Uśmiech . Już przy pierwszym się uspokoiłam, usnełam w trakcie.. Jak sprawa z czakrami , energią u mnie? ja jestem obecnie chyba w najgorszym okresie życia więc więc pewnie nie najlepiej
Czakry u Ciebie bardzo ładnie już wirują, a cała energetyka oczyszczona zacznie pięknie pracować na Twoją korzyść.
Zatem życzę Ci by wszelkie problemy, z którymi się borykasz znalazły szybkie pozytywne rozwiązanie
a wokół Ciebie pokazali się pomocni ludzi Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz

Witaj znowu EwuniuUśmiech

Czy jeśli będą wolne miejsca w harmonogramie, to czy mogę i ja się dopisać jeszcze? Od zeszłych zabiegów zauważyłam ogromną zmianę we mnie w relacjach między ludźmi, co bardzo, bardzo mnie cieszyOczko

Pozdrawiam Cie ciepło Buźki
Odpowiedz

katarinek zapraszam
ale przypomnę
by otrzymać 5 bezpłatnych zabiegów na tym forum,
od ostatnich zabiegów powinno minąć 7 miesięcy
Kwiatek
Odpowiedz

Ewunia dziś przedostatnie spotkanie z Twoją energią Uśmiech na maila wysłałam Ci adres pod ,którym będę.
Dziękuję Ci za Relki , czuję wyraźną poprawę . Śpię po zabiegach u Ciebie jak niemowlak Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Evo, czuję się dobrze, czasami jestem osłabiona, ale później mam ogromny przypływ energii. Znajduję w sobie coraz większy spokój. Dziękuję za to, że poświęcasz dla mnie swój czas. Kwiatek Buziak
Odpowiedz

Evo, nie wiem czy mogłabym się jeszcze dopisać do kolejki na pięciozabiegowy pakiecik? Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Dziękuję Ci Ewo za zabiegi Kwiatek zawsze zasypiałam na nich Uśmiech
Czuję sie dobrze, mam odczucie, że czakry się zharmonizowały Uśmiech Niestety mój obniżony nastrój, złe samopoczucie psychiczne nie zmieniło się, ale w końcu Reiki to nie magiczne remedium na wszystko Uśmiech
Dziękuję serdecznie Buźki
Odpowiedz

aliyaa napisał(a):Dziękuję Ci Ewo za zabiegi Kwiatek zawsze zasypiałam na nich Uśmiech
Czuję sie dobrze, mam odczucie, że czakry się zharmonizowały Uśmiech Niestety mój obniżony nastrój, złe samopoczucie psychiczne nie zmieniło się, ale w końcu Reiki to nie magiczne remedium na wszystko Uśmiech
Dziękuję serdecznie Buźki

Proszę Cię bardzo , na Twój nastrój Reiki też wpłynęło pozytywnie,
zły stan psychiczny nie pęka jak bańka mydlana,
to cały proces by psychika mogła wrócić do równowagi,
to nie dzieje się z dnia na dzień, tym bardziej, jeśli ten zły stan trwa już od dłuższego czasu ...

życzę wielu pozytywów w życiu
i odzyskania pogody ducha !!!!!! Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Ewuniu Buziak melduję się po pierwszym zabiegu Rotfl
Podejrzewam, że miałaś dużo pracy ze mną, a to i tak jeszcze nie koniec. Podczas trwania Twojego zabiegu, czułam delikatne mrowienie na ciele i delikatne strzelanie w kostkach, a także chciało mi się potwornie pić, jakbym była na pustyni.

Dziś mam totalną głupawkę Język i czuję się, jakbym była na kacu, taka skołowana i zamotana Rotfl , ale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to powodem oczyszczania się mojego organizmu - tutaj przede wszystkim głowy z czarnych myśli, blokad i innych zbędnych elementów, które zaśmiecają mi umysł.

Buziaki ! Buźki
Odpowiedz

Ja też Witam Ciebie Ewo i również melduję się po wczorajszym pierwszym zabiegu . Czuję się dobrze ,dzis w pracy rano trochę taki błogi stan i wyciszenie .Poczułam coś dziwnego podczas zabiegu w tyle głowy i coś gorącego na wysokości klatki piersiowej ,poźniej leciały łzy .Dziękuję Ci bardzo że poświęcasz mi czas Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz

Ewuniu,serdecznie dziękuje w imieniu mamy za wszystkie zabiegi,poświęcony czas i energię Kwiatek Mama podczas każdego zabiegu zasypiała. Nastąpiła u niej znaczna poprawa samopoczucia..jest spokojniejsza , zasypia bez problemu i ma więcej energii do życia Uśmiech

Muszę również podzielić wspaniałą wiadomością odnośnie zabiegu intencyjnego ,jaki wykonałaś dla mojego brata i rodziny. Trochę czasu minęło od zabiegu ,ale energia zadziałała dostali mieszkanie i to nawet w tej miejscowości, gdzie chcieli .Było bardzo ciężko ,ale udało się i zostali wybrani z pośród pięciu rodzin. Jeszcze raz dziękuje ślicznie za wszystko!
Pozdrawiam cieplutko Buźki
Odpowiedz

Dobry wieczór
Ostatnio mam nie nejlepszy okres w swoim życiu. Pomyślałam, że może ten zabieg pomógł by mi odnaleźć równowagę i harmonię w życiu, którą gdzieś po drodze zgubiłam Bezradny
pozdrawiam serdecznie Kwiatek
Odpowiedz

ladi napisał(a):Witaj Ewuniu Buziak melduję się po pierwszym zabiegu Rotfl
Podejrzewam, że miałaś dużo pracy ze mną, a to i tak jeszcze nie koniec. Podczas trwania Twojego zabiegu, czułam delikatne mrowienie na ciele i delikatne strzelanie w kostkach, a także chciało mi się potwornie pić, jakbym była na pustyni.

Dziś mam totalną głupawkę Język i czuję się, jakbym była na kacu, taka skołowana i zamotana Rotfl , ale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to powodem oczyszczania się mojego organizmu - tutaj przede wszystkim głowy z czarnych myśli, blokad i innych zbędnych elementów, które zaśmiecają mi umysł.

Buziaki ! Buźki
pracy było nieco Oczko ... ale najważniejsze, że pieknie przyjęłaś energię Reiki
i nie blokowałaś się na nią Uśmiech
do następnego zabiegu i... miłego odbioru
PS. pij dużo wody przez cały dzień, a po zabiegu ( jeśli nie zaśniesz ) pozwól sobie na szklaneczkę wody niegazowanej Uśmiech
slowik14 napisał(a):Ewuniu,serdecznie dziękuje w imieniu mamy za wszystkie zabiegi,poświęcony czas i energię Kwiatek Mama podczas każdego zabiegu zasypiała. Nastąpiła u niej znaczna poprawa samopoczucia..jest spokojniejsza , zasypia bez problemu i ma więcej energii do życia Uśmiech

Muszę również podzielić wspaniałą wiadomością odnośnie zabiegu intencyjnego ,jaki wykonałaś dla mojego brata i rodziny. Trochę czasu minęło od zabiegu ,ale energia zadziałała dostali mieszkanie i to nawet w tej miejscowości, gdzie chcieli .Było bardzo ciężko ,ale udało się i zostali wybrani z pośród pięciu rodzin. Jeszcze raz dziękuje ślicznie za wszystko!
Pozdrawiam cieplutko Buźki
UśmiechUśmiechUśmiech to bardzo miłe wiadomości kochana - bardzo się cieszę, że Reiki Intencyjne zadziałało w miarę szybko
i brat ma już własny dach nad głową , własny kąt to bardzo ważna rzecz ...
natomiast dla Mamy przesyłam Moc pozytywnych Fluidów
niech ta Energia towarzyszy jej jak najdłużej
a za jakiś czas zapraszam na powtórkę Uśmiech Kwiatek
akwarela napisał(a):Dobry wieczór
Ostatnio mam nie nejlepszy okres w swoim życiu. Pomyślałam, że może ten zabieg pomógł by mi odnaleźć równowagę i harmonię w życiu, którą gdzieś po drodze zgubiłam Bezradny
pozdrawiam serdecznie Kwiatek
witam Cię w moim Gabinecie Kwiatek
w pierwszym poście jest napisane jakie dane potrzebuje do zabiegu i pod jaki adres e-mail powinnaś mi je wysłać
zapraszam !!!! Kwiatek Kwiatek

lilou21 napisał(a):jeżeli po zabiegu czujesz sie ospały, to znak, że osoba która wykonuje zabieg podłączyła się do twojej matrycy i ciagnie z Ciebie energię...
każdy człowiek ma dar samouzdrawiania... nie ma cudów! to wampiry energetyczne, na psychologie idą nieszczęsliwi ludzie, wróżkami są czesto baby zazdrosne o czyjś posag, często starsze panie czerpiące energię z młodych szczęsliwych kobiet, ....nie wiesz kto jest po drugiej stronie nie ufaj...może to pryszczata baba, która podpieła się pod Twoją matrycę i pseudosztuczkami robi kuku w Twoje głowie... ??? Nie zauważysz a już jesteś JEJ...przyciaga słabych, tych którzy chca być kochani...sama ma niski poziom dobrej energii...ząda uwielbienia, była taka lady of dreams...znam w realu...i wiem co o niej mówią realnie...nagle znikneła, bo kolejna OFIARA jednak dała dyla... bez odbioru.
LEK : bądź szczęśliwy, kochaj rodzinę, nikt się nie podczepi. u uwierz w siłę mocy własnej WOLI !

pozdrawiam.
lilou21 napisał(a):Witam, jestem człowiekiem, o nicku Lilou nicku Krystyno...
uwagi piszę prawdziwe, sprawdzone... ku przestrodze...
a jak to działa ?

jeżeli po zabiegu człowiek jest ospały lub nie może uwolnić się od drugiej osoby, to znak, że dana osoba wpuściła nam WIRUS...KOD aby nas związać, przywiązać, odebrać energię... na forum oprócz osób zainteresowanych tematem w celach poznawczych są samotni, smutni, niekochani, nieszczęsliwi... To my decydujemy jak potoczy sie nasze życie, wampiry czerpią energię budując swój wizerunek : PODZIWIAJ mnie...pomogę CI... znam Twój LOS... on Cię nie kocha... czytam WAS od kilku dni i nie wierzę, że jeszcze nikt na to nie wpadł...
przykład ? jest sporo wypowiedzi pewnej "wróżki", fatalistyczne...niesprawdzone na szczęście. Wniosek ? Kobiety zazdrosne o inne, same nieszczęsliwe chetnie wyłaują OFIARY...i podczepiają się pod NIE...Są tez osoby prawe i owszem, jak w każdej dziedzinie... To tyle i aż tyle, więcej nie będzie.

Pozdrawiam
co za brednie ten człowiek wypisuje , nie życzę sobie takiego szkalowania w moim Gabinecie
prośba bo Krystyny - proszę o usuniecie tych niesmacznych insynuacji - dziękuję ......
Odpowiedz

Jestem już po 4 zabiegach. Podczas zabiegów znajdowałam się w dziwnym stanie między jawą a snem, w zawieszeniu. Przy pierwszym czułam wirowanie wokół ciała, II - uczucie rozgrzewania ciała, III - pulsowanie niektórych części ciała, przy IV zabiegu czułam błogość.
Po zabiegach zamiast pragnienia odczuwałam ogromny apetyt. Poza tym czułam się wyciszona, refleksyjna, miałam spowolnione reakcje, czułam się jak w kokonie - chroniona, spokojna i wyobcowana. Pojawił się dobry sen. Zaobserwowałam pierwsze efekty zabiegów: poprawiła mi się cera, przestała mnie boleć głowa (a ostatnio to się często zdarzało), czuje wewnętrzny spokój i zniknęły moje lęki. Jakby to powiedzieć jestem pogodzona ze światem, co ma być to będzie.
Chciałabym serdecznie podziękować Evie - jest wspaniałą osobą, dziękuje za podzielenie się swoim darem, bardzo mi pomogłaś Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości