Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witam,
nie znam Pani i nie szkaluję Pani.
Wyjaśnię.
"chodziłam" na różne czary mary, tańce w kręgu, namioty, szamańskie rytuały, medytacje zbiorowe, medytacje we dwoje z guru, medytacje ze znajomymi, religie, mantry, modlitwy.... i wiele wiele innych.
Człowiek ma w sobie wystarczający potencjał by uleczyć się samemu, nie ma cudotwórców. Uleczyć może nas MIŁOŚĆ, jej brak - uleczyć brak miłości,
wtedy szukamy w innych!
Jesteśmy słabi, pogubieni, nie wiemy czy ŚWIATŁO jest tym naszym czy też drogą do naszego ŚWIATŁA...
Osoba wykonująca cokolwiek za pieniądze...nie ma daru BOGA...Bóg nie żąda zapłaty...to tylko forma zarobkowania, podparta duchowością, to jak prawnik, który daje Ci gotowe ryby a stół, nie znając ich smaku nie masz pojęcia czy to pstrągi czy śnięte RYBY lub co gorsza ich odwłoki.
Samo uzdrawianie jeżeli ktoś ma taki dar to pomoc raz czy dwa bez pieniędzy z intencją "idź i nie grzesz więcej".
Bo gdy ktoś do nas wróci to wiadomo że grzeszy a my skoro robimy coś dla kasy mamy różne intencje...nie zawsze nasze... z czego sobie być może nie zdajemy sprawy a być może tak...

Początek jest zawsze fajny, jest nam przyjemnie, widzimy SKĄD przyszliśmy...lecz ............
nie widzimy dokąd zmierzamy ....!!!
bo ta kotara jest dla nas niedostępna...!!!
byśmy nie odnaleźli własnej drogi... tylko w słabości szukali pomocy !!!

Ciepłe słowo i wystarczy!
paczka chusteczek na łzy i wystarczy!
Nikt z na nie jest na tyle silny by dostrzec ZŁO, które zakrada sie pod PŁASZCZEM ....Dobro nie jest tylko dobrem, jest kwintesencją zycia, trochę cierni trochę róży, zapach silny i mocny, rani gdy jesteśmy nieostrożni...

To tyle...pozdrawiam.
Lilou21
Odpowiedz

Witaj Ewo Kwiatek
Chciałam Tobie jeszcze raz podziękować za wszystkie przekazy ,czuje się dobrze i po każdym przekazie była senność przy pierwszym zadziało się takie uczucie jak wyżej pisałam .Czy możesz mi napisać jaki stan był moich czakr ? I jak to wygląda po przekazach , Wiem że potrzeba czasu żeby wszystko się poukładało to co było chaosem . jeszcze raz dziękuję za Twoją pracę na de mną . Buziak Buziak
Odpowiedz

Ashes napisał(a):Jestem już po 4 zabiegach. Podczas zabiegów znajdowałam się w dziwnym stanie między jawą a snem, w zawieszeniu. Przy pierwszym czułam wirowanie wokół ciała, II - uczucie rozgrzewania ciała, III - pulsowanie niektórych części ciała, przy IV zabiegu czułam błogość.
Po zabiegach zamiast pragnienia odczuwałam ogromny apetyt. Poza tym czułam się wyciszona, refleksyjna, miałam spowolnione reakcje, czułam się jak w kokonie - chroniona, spokojna i wyobcowana. Pojawił się dobry sen. Zaobserwowałam pierwsze efekty zabiegów: poprawiła mi się cera, przestała mnie boleć głowa (a ostatnio to się często zdarzało), czuje wewnętrzny spokój i zniknęły moje lęki. Jakby to powiedzieć jestem pogodzona ze światem, co ma być to będzie.
Chciałabym serdecznie podziękować Evie - jest wspaniałą osobą, dziękuje za podzielenie się swoim darem, bardzo mi pomogłaś Buźki

proszę Cię bardzo Kwiatek Kwiatek
Bardzo się cieszę, że Energia Reiki tak szybko pokazała "namacalne "efekty
Niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek

kamilla19 napisał(a):Witaj Ewo Kwiatek
Chciałam Tobie jeszcze raz podziękować za wszystkie przekazy ,czuje się dobrze i po każdym przekazie była senność przy pierwszym zadziało się takie uczucie jak wyżej pisałam .Czy możesz mi napisać jaki stan był moich czakr ? I jak to wygląda po przekazach , Wiem że potrzeba czasu żeby wszystko się poukładało to co było chaosem . jeszcze raz dziękuję za Twoją pracę na de mną . Buziak Buziak
Twoje czakry przed zabiegami były na bardzo niskim poziomie,
robiąc im pomiar , skala pokazywała, że niestety ale są na minusie
( zresztą większość osób właśnie z takim stanem się do mnie zwraca)
najważniejsze jest to, że po oczyszczeniu i ściągnięciu negatywnej energii ,
czakry zostały zharmonizowane co zaowocowało znacznym polepszeniem ich pracy.
Czakry zaczęły miarowo pracować oraz z dnia na dzień wskakiwały na wyższy poziom wirowania.
Po ostatnim zabiegu mierząc poziom ich pracy - wynik był już zadawaljący.
Czakry przy 100% skali pokazywały, że obecnie pracują na poziomie 35-40 %

należy mieć na uwadze , że po zabiegu czakry jeszcze się "rozkręcają"
to na jaki poziom wirowania wskoczą, oraz jak długo utrzymają ten stan ,
wszystko zależy od ich stanu przed zabiegiem , oraz jak długo uda nam się
utrzymać z dala od negatywnej energii, która wciąż nas otacza i atakuje w postaci choćby złożeczenia
czy zawiści wysłanej w naszą stronę ...
dlatego ważne jest , by co kilka tygodni wykonać 1 zabieg tzw. podtrzymujący
podczas którego ponownie sprawdzam stan czakr oraz w razie konieczności na nowo je ustawiam,
bądź też zalecam kolejny cykl zabiegów - ale to już zawsze ustalam indywidualnie Uśmiech

rozpisałam się trochę, ale chciałam byście wiedzieli jak to wszystko wygląda,
bo nie wiadomo, kiedy czas pozwoli mi na to, by się nieco rozpisać Uśmiech ...

Życzę Wszystkim Magicznego tygodnia
i samych pozytywnych chwil !!!!!!! Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

P. Ewuniu dziękuję za poświęcony czas i dobrą energię Buźki Buziak Kwiatek Jestem już po zabiegach i uważam, że stałam się jakby uwolniona od tego co mnie przytłaczało, wręcz dusiło. Czuję się po prostu lżejsza na duszy i umyśle, otwieram się na energię od świata, jestem bardziej pozytywnie nastawiona niż byłam wcześniej. Napewno zgłoszę się do Pani za 7 miesięcy Oczko I życzę Pani wszystkiego co najlepsze Pani Ewo !!!! Buźki Pozdrawiam gorąco ! Buziak
Odpowiedz

Dziękuję Ewo ja czułam że ze mną jest cos nie tak ,mogę więcej powiedzieć że podejrzewam i pewnie sie nie mylę że to przez kontakt z dwiema osobami przez które było wiele przykrych sytuacji ale dla swojego dobra postanowiłam sie odciąć a tak wogóle to samo zycie zmieniło tor ale to co napisałaś musiało we mnie zostać i z tond te zahamowania w moim zyciu ,Teraz czuję się świetnie mam więcej energii to na pewno wiem że czas zrobi swoje i wszystko ruszy do przodu .Będę się z Tobą kontaktować do kontroli swojej energii wiem jak bardzo ważne jest to dla nas samych ,Dziekuję założycielom forum za pomysł założenia i organizacji tej strony i ludziom tutaj którzy naprawdę pomagają i doradzają a przede wszystkim tobie Ewo za wszystko .Pozdrawiam całym serduchem Buźki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz

Jeszcze chciałam tu na forum, bardzo podziękować Ci Ewo za przekazy energii Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Ewa jest niezwykłą osobą, która swój czas poświęca na pomoc innym. Dziękuję Ci bardzo Buźki
Odpowiedz

Z okazji Bożego Narodzenia życzę szczęścia i pomyślności, radosnej rodzinnej atmosfery.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje Buźki
Odpowiedz

Ewo, jesli moglabym sie u Ciebie ustawic w kolejce, napisze Tobie na priv, z koncem roku, wraz z podsumowaniem tego co sie dzialo u mnie i podejmowanych przeze mnie decyzji, mialam okropny spadek energii a wrecz stany depresyjne, ktore u mnie czeste nie sa. Mam nadzieje, ze zabieg pozwoli mi sie pozbierac odrobine.
Odpowiedz

Witam, Pani Evo.
Chciałabym również prosić o zabiegi Reiki. Wyślę do Pani e-mail. Z góry dziękuję.
Magdalena
Odpowiedz

Dobry wieczór!
Czy mogłabym również ustawić się się kolejce po pomoc? Wyśle maila z opisem sytuacji.
pozdrawiam
Odpowiedz

Ale nie wiem... czy Eva jeszcze tu czasem zagląda? W październiku ustawiłam się w kolejce... i nic. Bezradny

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Eva w innych watkach wspominala, ze jest mocno zajeta ostatnio wiec pozostaje nam uzbroic sie w cierpliwosc Uśmiech
Odpowiedz

ladi napisał(a):P. Ewuniu dziękuję za poświęcony czas i dobrą energię Buźki Buziak Kwiatek Jestem już po zabiegach i uważam, że stałam się jakby uwolniona od tego co mnie przytłaczało, wręcz dusiło. Czuję się po prostu lżejsza na duszy i umyśle, otwieram się na energię od świata, jestem bardziej pozytywnie nastawiona niż byłam wcześniej. Napewno zgłoszę się do Pani za 7 miesięcy Oczko I życzę Pani wszystkiego co najlepsze Pani Ewo !!!! Buźki Pozdrawiam gorąco ! Buziak

również serdecznie pozdrawiam i zapraszam Uśmiech

kamilla19 napisał(a):Dziękuję Ewo ja czułam że ze mną jest cos nie tak ,mogę więcej powiedzieć że podejrzewam i pewnie sie nie mylę że to przez kontakt z dwiema osobami przez które było wiele przykrych sytuacji ale dla swojego dobra postanowiłam sie odciąć a tak wogóle to samo zycie zmieniło tor ale to co napisałaś musiało we mnie zostać i z tond te zahamowania w moim zyciu ,Teraz czuję się świetnie mam więcej energii to na pewno wiem że czas zrobi swoje i wszystko ruszy do przodu .Będę się z Tobą kontaktować do kontroli swojej energii wiem jak bardzo ważne jest to dla nas samych ,Dziekuję założycielom forum za pomysł założenia i organizacji tej strony i ludziom tutaj którzy naprawdę pomagają i doradzają a przede wszystkim tobie Ewo za wszystko .Pozdrawiam całym serduchem Buźki
Buźki
katarinek napisał(a):Jeszcze chciałam tu na forum, bardzo podziękować Ci Ewo za przekazy energii Kwiatek
Ewa jest niezwykłą osobą, która swój czas poświęca na pomoc innym. Dziękuję Ci bardzo Buźki
Proszę bardzo , niech dobra energia zostanie z Tobą jak najdłużej !!
Ashes napisał(a):Z okazji Bożego Narodzenia życzę szczęścia i pomyślności, radosnej rodzinnej atmosfery.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje Buźki
Buźki
madrugada napisał(a):Ewo, jesli moglabym sie u Ciebie ustawic w kolejce, napisze Tobie na priv, z koncem roku, wraz z podsumowaniem tego co sie dzialo u mnie i podejmowanych przeze mnie decyzji, mialam okropny spadek energii a wrecz stany depresyjne, ktore u mnie czeste nie sa. Mam nadzieje, ze zabieg pozwoli mi sie pozbierac odrobine.
zapraszam z wymaganymi danym na e-mail <!-- e --><a href="mailto:evahl@interia.pl">evahl@interia.pl</a><!-- e -->
msmzdz napisał(a):Witam, Pani Evo.
Chciałabym również prosić o zabiegi Reiki. Wyślę do Pani e-mail. Z góry dziękuję.
Magdalena
zapraszam .. zdaje się że Pani wiadomość już mam na poczcie , także niebawem napisze harmonogram
toczka napisał(a):Dobry wieczór!
Czy mogłabym również ustawić się się kolejce po pomoc? Wyśle maila z opisem sytuacji.
pozdrawiam
Uśmiech
zapraszam Uśmiech
Jednorożec LeCaro napisał(a):Ale nie wiem... czy Eva jeszcze tu czasem zagląda? W październiku ustawiłam się w kolejce... i nic. Bezradny
zaglądam , zagladam - na ile czas mi pozwala ... czasami raz na tydzień a czasami raz na miesiąc ... co do zabiegu mamy już jasność Uśmiech
madrugada napisał(a):Eva w innych watkach wspominala, ze jest mocno zajeta ostatnio wiec pozostaje nam uzbroic sie w cierpliwosc Uśmiech
oj tak, brakuje mi co dzień co najmniej 23 godzin Oczko
dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość Buźki Buźki

Wszystkim życzę samych pozytywnych chwil w życiu w tym 2016 Roku !!!!!!!!! Buźki
Odpowiedz

Dzień dobry! czy jest szansa na dopisanie się do kolejki?
pozdrawiam
J.

panta rhei
Odpowiedz

Tak więc, tak jak uzgodniłyśmy Evo - ponawiam swoją prośbę i ponownie ustawiam się w kolejce.... bardzo Co dziękuję.Uśmiech Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

locked inside napisał(a):Dzień dobry! czy jest szansa na dopisanie się do kolejki?
pozdrawiam
J.
Witam w moim Gabinecie Kwiatek
oczywiście że jest taka szansa ...
zapraszam z wymaganymi danymi na e-mail -szczegółowe info w pierwszym poście

Jednorożec LeCaro napisał(a):Tak więc, tak jak uzgodniłyśmy Evo - ponawiam swoją prośbę i ponownie ustawiam się w kolejce.... bardzo Co dziękuję.Uśmiech Kwiatek
prosim Uśmiech
Odpowiedz

Dostałam harmonogram mailowo. W piątek zaczynam, poinformuje o efektach Uśmiech
Raz jeszcze bardzo dziękuję!
Odpowiedz

toczka napisał(a):Dostałam harmonogram mailowo. W piątek zaczynam, poinformuje o efektach Uśmiech
Raz jeszcze bardzo dziękuję!
Zatem "do zobaczenia" Uśmiech

mam nadzieję,że tym razem wszystkie chętne osoby dostały swój harmonogram Zabiegów Rejki Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Dziekuje piekmie Ewunia. zabiegi naprawde pozostawialy mnie pelna energii na caly dzien Uśmiech

wszystkiego dobrego :-*
Odpowiedz

... madrugada i niech pozostanie z Tobą dobra energia jak najdłużej UśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz

Droga Pani Ewo, to jak Pani mi pomogła jest nieocenione i ciężko cokolwiek pisać. To trzeba poczuć i przeżyć. Nigdy nie myślałam, ze w tak szybki sposób można przejść ze stanu załamania do poczucia wewnętrznego szczęścia! Aż się w głowie nie mieści, ze takie "cuda" się zdarzają.
Jest Pani wspaniała osoba i nie wiem w jaki sposób Pani dziękować żeby to choć trochę wyraziło moją wdzięczność.
Teraz pisze oficjalnie na forum ale jeszcze podziekuje mailowo.
Raz jeszcze dziękuję z całego serca i życzę wszystkiego najlepszego w dniu urodzin Oczko
Odpowiedz

toczka napisał(a):Droga Pani Ewo, to jak Pani mi pomogła jest nieocenione i ciężko cokolwiek pisać. To trzeba poczuć i przeżyć. Nigdy nie myślałam, ze w tak szybki sposób można przejść ze stanu załamania do poczucia wewnętrznego szczęścia! Aż się w głowie nie mieści, ze takie "cuda" się zdarzają.
Jest Pani wspaniała osoba i nie wiem w jaki sposób Pani dziękować żeby to choć trochę wyraziło moją wdzięczność.
Teraz pisze oficjalnie na forum ale jeszcze podziekuje mailowo.
Raz jeszcze dziękuję z całego serca i życzę wszystkiego najlepszego w dniu urodzin Oczko

Dziękuję za miłe słowa
niech się dzieje wszystko to , co najlepsze dla Ciebie Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości