Gabinet Reiki- EvaH.L.
#89

Masław - gratuluje i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie Uśmiech
chłopiec ??
Odpowiedz
#90

podobno nie....;( przynajmniej Gin tak mówi...ale mam nadzieję.
Odpowiedz
#91

Eteacher napisał(a):Witaj Ewo! Buźki
Piszę tak późno, ponieważ miałam problemy z internetem i jedynym wyjściem było korzystanie z telefonu..no ale pisanie na telefonie takiego tekstu graniczy z cudem.
Wiele osób pisało o swoich przeżyciach dotyczących zabiegu Reiki i ja osobiście chciałabym podzielić się z Wami. W mejlach dzieliłam się moimi wrażeniami z Ewą, a teraz z Wami.
Te 5 zabiegów zrobiły na mnie ogromne wrażenie zarówno na tle duchowym jak i w życiu realnym.
Po pierwszym zabiegu mogłam powiedzieć: „Było super!!! Nie pamiętam kiedy tak się czułam Uśmiech

Naprawdę było super, bo ten pierwszy zabieg był dla mnie tym najważniejszym. Wszystko czułam na swoim ciele. Czułam ból w nogach, czułam ogromną ciężkość w ramionach jakby ktoś siedział na nich, czułam delikatny ból głowy, który minął szybko, masaż na czole i gardle oraz dłoniach. To wszystko sprawiało wrażenie jakbym była na innej planecie, gdzie wszyscy czują się dobrze  Fajnie było czuć tak mocne wibracje. Podczas zabiegu czułam, ze wszystko się oczyszcza. Również czułam na przemian zimno i ciepło, które opanowuje moje ciało. Niesamowite przeżycie!!!! Po tym pierwszym zabiegu czułam się o niebo lepiej, tak jakby ktoś ściągnął ciężar z mojego ciała. Kolejne zabiegi okazały się być mniej intensywne, ale to na pewno dlatego, że pierwszy zabieg pobrał najwięcej energii. Jednakże wciąż czułam masaż dłoni, stóp, ociężałe ramiona czy ból głowy. Podczas dwóch ostatnich zabiegów czułam w końcu ciężar na klatce piersiowej. Piszę, że w końcu, ponieważ na całym ciele coś odczuwałam, jakieś wibracje, tylko nie na klatce piersiowej. No to się doczekałam. Niesamowite uczucie, a szczególnie jak czujecie delikatny masaż w okolicach piersi  
Wszystkie zabiegi były cudne. Niesamowicie się po nich czułam. Po każdym zabiegu byłam trochę zmęczona, otumaniona, ale na drugi dzień wszystko wracało do normy.
Bardzo chciałabym podziękować Tobie za te zabiegi Uśmiech Uśmiech

Przez ten czas poddawania się tym zabiegom zauważyłam jedną rzecz, a mianowicie jestem o wiele spokojniejsza i taka bardziej otwarta na wszystko i radośniejsza Uśmiech) Nawet gdy dzieje się cos niepokojącego w moim życiu, to nie smuce się długo. Na drugi dzień wszystko widze w jaśniejszych barwach, a dla mnie to są efekty zabiegom Reiki. Myślę, ze gdyby nie one, to bym sfiksowała, bo czasem ogarniają mnie lęki. Hmm..co jeszcze mogę dodać, ostatnio byłam u lekarza i jak się okazało wszystkie hormony są w idealnym stanie, jakby nic się z nimi nie działo, a jednak przez ostatnie 2,5roku walczyłam żeby je wyregulować 
Mam nadzieje, że taki stan będzie bardzo długo się utrzymywał, ze będę radosna, więcej się uśmiechać, mało smucić i korzystać z życia na full!!!! Osobom, które jeszcze się wahają czy aby na pewno skorzystać z takich zabiegów powiem tak: Nic nie stracicie, a tylko zyskacie. Wszystkie osoby na foru, które tutaj się dzielą swoimi odczuciami jak i efektami mówią tylko i wyłącznie prawdę. Wiadomo, to są sprawy indywidualne, ale wiele rzeczy każdy z nas odczuwa prawie tak samo. Ja dalej czekam na to aż moja energia się podkręci do takiego stopnia by móc przenosić góry 
Ewo, bardzo bardzo dziękuję za to, że poświeciłaś mi tyle swojego czasu! Jesteś naprawdę super kobietą. Życzę Ci wszystkiego najlepszego jak i również Twojej rodzinie  Kwiatek Buźki
dziękuję bardzo Eteacher, że podzieliłaś się swoimi wrażeniami również tutaj - to bardzo miłe z Twojej strony Kwiatek Kwiatek
wierzę, że tak jak wyregulowały się Twoje hormony, tak zharmonizuje się całe Twoje życie Buziak
Masław napisał(a):podobno nie....;( przynajmniej Gin tak mówi...ale mam nadzieję.
no to będzie ukochana Tatusia Uśmiech
... ale wysyp dziewczynek ostatnio... jak byłam na położniczym, to rodziły się same dziewoje,
aczkolwiek w zeszłym roku z moich obserwacji - przeważali chłopcy... czyli równowaga zachowana Oczko
Odpowiedz
#92

Witaj Evo,
alez Ci zazdroszcze tej corki bo u nas w ostatnich dniach pojawil sie jednak trzeci chlopak, tak wiec moje nadzieje na corke odplywaja...
mialam sie odezwac wczesniej o reiki ale jakos taka bylam od miski i nic mi sie nie chcialo ale teraz to przyda mi sie troche doladowania, tak wiec pisze maila Uśmiech
Odpowiedz
#93

Witaj Ewo Hejka . Bardzo chętnie skorzystam z Twoich umiejętności, jeżeli znajdziesz czas w zabieganej od niedawna codzienności. Dane wysyłam na mail. Pozdrawiam. Papa
Odpowiedz
#94

jskji napisał(a):Witaj Evo,
alez Ci zazdroszcze tej corki bo u nas w ostatnich dniach pojawil sie jednak trzeci chlopak, tak wiec moje nadzieje na corke odplywaja...
mialam sie odezwac wczesniej o reiki ale jakos taka bylam od miski i nic mi sie nie chcialo ale teraz to przyda mi sie troche doladowania, tak wiec pisze maila Uśmiech
gratuluję dzidziusia Uśmiech
wiadomość doszła - już ustalam harmonogram Uśmiech
Niezapominajka13 napisał(a):Witaj Ewo Hejka . Bardzo chętnie skorzystam z Twoich umiejętności, jeżeli znajdziesz czas w zabieganej od niedawna codzienności. Dane wysyłam na mail. Pozdrawiam. Papa
witaj Niezapominajko13 , to pozostało nam tylko ustalić terminy - ale to już na e-mil Uśmiech
Odpowiedz
#95

Bardzo proszę o przekaz energii. Dane wyślę na email wieczorem. Problemem będzie wygospodarowanie 30 min spokoju przy moim maluchu.
Odpowiedz
#96

Witaj mama33 Kwiatek
czekam w taki układzie na e-mail
a co do czasu , to na pewno uda nam się coś dopasować Kotek
Odpowiedz
#97

Witaj Evo Uśmiech Jeszcze raz bardzo Ci dziekuję za ostatni zabieg a szczególnie ten intencyjny. Pomógł jak nic Oczko Jest bardzo dobrze Uśmiech Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#98

Eteacher bardzo proszę Kwiatek
jaka dobra nowina Hura
to trzymam kciuki za dalszy pozytywny bieg sprawy
gdybyś chciała jeszcze raz Reiki Intencyjne, by dodatkowo nieco wzmocnić energetycznie tę sprawę - zapraszam Uśmiech
Odpowiedz
#99

Dziękuję bardzo!!! Uśmiech Jeśli naprawdę mogę skorzystać z kolejnego takiego intencyjnego zabiegu to jak najbardziej. Czy sobota godz. 21:00 by Tobie pasowała? Każdy inny dzień też mi pasuje, tylko nie dzisiaj i jutro, bo nie będzie mnie w domu.

Na tym forum są wspaniali ludzie!!! Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz

Uśmiech
w takim układzie zapraszam na e-mail w celu ustalenia nowego terminu ..

weekendy mam przeznaczone dla rodziny i nie pracuję, więc niestety sobota odpada ..
ale nie zaśmiecajmy gabinetu terminami, celem ustalenia terminu zapraszam na e-mail Kwiatek
Odpowiedz

Ewuniu przepraszam,że dopiero teraz się obudziłam Głupek składam Ci z głębi serca gratulacje Kwiatek i buziaki dla córeczki Buźki
Odpowiedz

Witam, również proszę o Reiki, dane wyśle na email Uśmiech
Odpowiedz

Sylla napisał(a):Ewuniu przepraszam,że dopiero teraz się obudziłam Głupek składam Ci z głębi serca gratulacje Kwiatek i buziaki dla córeczki Buźki
dziękuję kochana Kwiatek
a córeczka już wycałowana od Cioci Sylli
Ana4 napisał(a):Witam, również proszę o Reiki, dane wyśle na email Uśmiech
Witaj Ana4 w moim Gabinecie Kwiatek Kwiatek
e-mail dotarł , nie wiem czy dziś ( bo to jeszcze weekend więc u mnie dni dla rodzinny )
ustalę terminy naszych zabiegów Uśmiech (info. oczywiście będzie na e-mail)

Miłej niedzieli życzę
i przesyłam Moc Dobrych Fluidów Buźki Buźki
Odpowiedz

Witam




Elżbieta 27.02.1980r zastanawiałam się czy ktoś nie rzucił na mnie uroku. Od dawna mam problem zawodowy a teraz jeszcze bardzie bo nie pracuje i nic mi nie wychodzi z szukania(a wysłałam masę maili).Słyszałam, że Pani zajmuje się oczyszczaniem, więc jeśli mogę o to poprosić to będę wdzięczna.

Czyli chodzi też o pytanie z Pani blogu:6)Jak wyglądają energetycznie Twoje czakry , czy potrzebują oczyszczenia.







Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj ela29 w moim Reikowym Gabinecie Kwiatek Kwiatek
zgodnie z informacją zawartą w pierwszym poście
proszę przesłać wymagane dane na podany tam adres e-mail

pozdrawiam i czekam na wiadomość Uśmiech
Odpowiedz

już wysłałam dane na mailaUśmiech
Odpowiedz

Długo zastanawiałam się co tu napisać. Jesteśmy z córeczką po tygodniowej serii zabiegów. W trakcie trwania zabiegów czułam się tak jakby czołg po mnie przejechał, byłam skołowana i rozbita. Natomiast teraz jest super. W końcu chce się żyć. Jestem w dość trudnym momencie swojego życia i dzięki P. Evie mam duużo siły, energii i wiary, że uda mi się pokonać trudności. Wszystko w końcu się układa, zaczyna do siebie pasować, iść właściwym torem. Chyba wiecie o co mi chodzi.
Dzięki wielkie
PS. Jesteśmy po wizycie kontrolnej z moją córeczką. Operacja się udała, mięśnie ładnie pracują.
Byliśmy też na kontroli u p. rehabilitantki. Mała robi super postępy, aż pani stwierdziła, żebyśmy "w te upały, jej tak nie męczyli". A my właśnie przez te upały trochę jej odpuściliśmy ćwiczenia, ale pani nam nie uwierzyła.
W końcu chce się żyć
Odpowiedz

Witam
Bardzo dziękuję za poświęcony czas--zabiegi Reiki. Nie wiem czy to normalne po zabiegach ale ostatnio chce mi się stale płakać. Raczej jestem twardą osobą z natury. Odkąd straciłam pracę czyli już ponad trzy miesiące nie zdarzyło mi się uronić ani jednej łzy a teraz jakby wychodziło ze mnie ta "bezsilność poszukiwań". Ogólnie czuję się lepiej po tych zabiegach. Mam nadzieję, że zacznę myśleć bardziej pozytywnie z czasem..
Jeszcze raz serdecznie dziękuję
P.S Jak często można takie zabiegi powtarzać?
Odpowiedz

Witaj Ewo!
Chciałabym powiedzieć, Ci że ten zabieg intencyjny sprawił jakiś cud. Cała sprawa z rekrutacją w Dubaju zakończyła się sukcesem! Tak szybko tam zadziałali, że aż się zdziwiłam. JAKIS NORMALNIE REKORD PADŁ, BY TAK SZYBKO PRZYSZŁA ODPOWIEDŹ! Super, bardzo się cieszę. Wkrótce się do Ciebie odezwę. Pozdrawiam i całuję <3 Buźki

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz

mama33 napisał(a):Długo zastanawiałam się co tu napisać. Jesteśmy z córeczką po tygodniowej serii zabiegów. W trakcie trwania zabiegów czułam się tak jakby czołg po mnie przejechał, byłam skołowana i rozbita. Natomiast teraz jest super. W końcu chce się żyć. Jestem w dość trudnym momencie swojego życia i dzięki P. Evie mam duużo siły, energii i wiary, że uda mi się pokonać trudności. Wszystko w końcu się układa, zaczyna do siebie pasować, iść właściwym torem. Chyba wiecie o co mi chodzi.
Dzięki wielkie
PS. Jesteśmy po wizycie kontrolnej z moją córeczką. Operacja się udała, mięśnie ładnie pracują.
Byliśmy też na kontroli u p. rehabilitantki. Mała robi super postępy, aż pani stwierdziła, żebyśmy "w te upały, jej tak nie męczyli". A my właśnie przez te upały trochę jej odpuściliśmy ćwiczenia, ale pani nam nie uwierzyła.
W końcu chce się żyć

mama33 to bardzo dobre informacje !!! cieszę się bardzo UśmiechUśmiech
może warto by było powtórzyć zabiegi dla małej Uśmiech
ela29 napisał(a):Witam
Bardzo dziękuję za poświęcony czas--zabiegi Reiki. Nie wiem czy to normalne po zabiegach ale ostatnio chce mi się stale płakać. Raczej jestem twardą osobą z natury. Odkąd straciłam pracę czyli już ponad trzy miesiące nie zdarzyło mi się uronić ani jednej łzy a teraz jakby wychodziło ze mnie ta "bezsilność poszukiwań". Ogólnie czuję się lepiej po tych zabiegach. Mam nadzieję, że zacznę myśleć bardziej pozytywnie z czasem..
Jeszcze raz serdecznie dziękuję
P.S Jak często można takie zabiegi powtarzać?
ela29 - Energia Reiki odblokowała w Tobie emocje, które głęboko chowałaś , dobrze jest sobie czasami popłakać wówczas te negatywne energie z nas wychodzą, oczyszczamy się ..
i tak tez się stało u Ciebie..
niech Energia Reiki zamiesza teraz pozytywnie w Twoim życiu Uśmiech

Co do częstotliwości zabiegów, to wszystko zależy od Ciebie.. jeśli chcesz w dalszym ciągu poddać się zabiegom Reiki - zapraszam
Jednak na tym forum, w moim Gabinecie Reikowym , z uwagi iż są to zabiegi bezpłatne, kolejne zabiegi bezpłatne można pobrać po 7 miesiącach - licząc od ostatniego zabiegu Buźki
Eteacher napisał(a):Witaj Ewo!
Chciałabym powiedzieć, Ci że ten zabieg intencyjny sprawił jakiś cud. Cała sprawa z rekrutacją w Dubaju zakończyła się sukcesem! Tak szybko tam zadziałali, że aż się zdziwiłam. JAKIS NORMALNIE REKORD PADŁ, BY TAK SZYBKO PRZYSZŁA ODPOWIEDŹ! Super, bardzo się cieszę. Wkrótce się do Ciebie odezwę. Pozdrawiam i całuję <3 Buźki
cieszę się , cieszę się wraz z Tobą Buziak
ale pięknie !!!
w takim układzie czekam na kontakt Eteacher
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości