Gabinet Reiki- EvaH.L.

Droga Evo,

przede wszystkim gratuluję gabinetu i zwracam się z prośbą o zabiegi Reiki.
Pomogłaś mi w ubiegłym roku pomimo mojego sceptycznego nastawienia i mam nadzieję, że pomożesz mi teraz.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

Witaj ponownie kobiece serce Kwiatek
... tak, tak pamiętam Ciebie ...
zatem nie traćmy czasu, czekam na kontakt na adres e-mail'owy z Twoimi danymi ,
tam ustalimy harmonogram zabiegów Uśmiech
Odpowiedz

Evo kochana, czy będzie możliwość, żebyś jeszcze kiedyś przeprowadziła na mnie zabieg?
Odpowiedz

bodymindspirit oczywiście , że tak
co prawda z tego co widzę ,
to jeszcze nie upłynęło 7 miesięcy od ostatniego nieodpłatnego zabiegu ...
ale odezwij się już teraz do mnie na mój e-mail Uśmiech
Odpowiedz

przypominam, że osoby chętne na zabieg
powinny wpisać się najpierw tutaj - w moim Gabinecie Reikowym ,
a następnie wysłać do mnie wymagane dane na e-mail podany w pierwszym poście Kotek

zaglądającym tutaj życzę miłego weekendu
i przesyłam Moc Dobrych Fluidów Buźki
Odpowiedz

Bardzo chętnie zapisałabym się do Ciebie Ewo na zabiegi, obiecuje zdać relacje frzetelnie w Twoim watku! biegne na e-mail. Jesli pozwolisz napisze w wiadomosci co u mnie nie tak Oczko
Odpowiedz

co prawda my już jesteśmy po pierwszych zabiegach
i zdążyłyśmy się już poznać ...
ale pędzę Cię przywitać Cytrynko w moim Gabinecie Uśmiech Kwiatek Kwiatek

jak pisałam Twój nick , to aż mi ślinianki zaczęły pracować hahaha Rotfl
do zobaczenia na kolejnych zabiegach ...
Odpowiedz

Dziękuję Oczko
Hura

Chciałam poczekać aż będziemy po całej serii zabiegów by wpisać swoje spostrzeżenia, ale i ja teraz spieszę, poinformować, że spotkanie Ciebie na mojej ścieżce życia naprawdę jest najlepszym doświadczeniem w moim życiu ostatnimi czasami Oczko

Ta cytryna zaczyna się robić trochę słodsza Oczko Oj nie masz ze mną lekko...

Jestem zadziwiona tą energią, jak i moimi reakcjami. Coś się we mnie zmienia, nie wiem co, ale ta zmiana napawa mnie optymizmem i dobrymi myślami Oczko Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

... i niech się zadzieje, to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

wysłałam do Ciebie moją prośbę. a teraz poczekam na twoją odpowiedź Buziak
Odpowiedz

Liczę na to Ewo, choć spora droga jeszcze przede mną, zdaje sobie sprawę... z tego Buźki
Odpowiedz

Kochana Ewo, wysłałam do Ciebie wiadomość kilka dni temu z pyt. o zabieg intencyjny ..czekam cierpliwie na odp. Buziak Pozdrawiam Asia
Odpowiedz

jagoda20 napisał(a):wysłałam do Ciebie moją prośbę. a teraz poczekam na twoją odpowiedź Buziak
witam w moim Gabinecie Kwiatek
jagoda a powołałaś się w e-mailu na to forum ???
ja dostaję dużo wiadomości więc jeśli nie podałaś np. nicka z forum, to trudno mi powiedzieć czy Twoja wiadomość doszła ..
slowik14 napisał(a):Kochana Ewo, wysłałam do Ciebie wiadomość kilka dni temu z pyt. o zabieg intencyjny ..czekam cierpliwie na odp. Buziak Pozdrawiam Asia
slowiku - miałam awarię systemu komp. i utraciłam wiele danych ...,
widzę, że Twój e-mail również wessało, bo nie posiadam takowego Smutny
proszę prześlij go jeszcze raz do mnie..

Dziewczyny czekam na Wasze e-maile
a tym czasem przesyłam moc pozytywnych fluidów UśmiechUśmiech
Odpowiedz

Ewuniu, własnie wysłałam do Ciebie drugą wiadomość a w temacie maila napisałam "prośba z forum dobrytarot.pl" mam nadzieję, że teraz mnie znajdziesz.
Odpowiedz

Jagoda - tak już Ciebie mam
zatem niebawem ustalimy na e-mail harmonogram naszych spotkań Uśmiech
miłego weekendu Buźki
Odpowiedz

Ewuniu wysłałam do Ciebie wiadomość Uśmiech
Odpowiedz

EvaHL napisał(a):Jagoda - tak już Ciebie mam
zatem niebawem ustalimy na e-mail harmonogram naszych spotkań Uśmiech
miłego weekendu Buźki
będę czekać. wszystkiego dobrego Kwiatek Buźki
Odpowiedz

slowik14 napisał(a):Ewuniu wysłałam do Ciebie wiadomość Uśmiech
Slowiku - mam , jak tylko moja malutka zaśnie, na spokojnie i odpiszę Uśmiech

buziaki dla zaglądających tutaj Uśmiech
Odpowiedz

Witam Uśmiech
chętnie ustawię się w kolejce po dobrą energię, dane przesyłam na adres mailowy Uśmiech
Miłego wieczoru

panta rhei
Odpowiedz

Witam Uśmiech
Ja już jestem po serii zabiegów i powiem, że to było dla mnie niezwykłe, ekscytujące i silne przeżycie.
Do "pierwszego razu" kładłam się nastawiona pozytywnie, ale byłam przekonana, że niczego czuć nie poczuję (przecież tyle kilometrów nas dzieli).
Okazało się, że pierwsze dwa "spotkania", to była ostra jazda bez trzymanki. Czułam wpływająca we mnie energię i to jeszcze jak! Oczko
Dwa następne były już mniej intensywne, ale bardzo przyjemne. Spałam jak dziecko, budziłam się radosna, wypoczęta i "inna".
W międzyczasie potrafiłam komuś chyba pierwszy raz dosadnie powiedzieć co mnie gryzło przez kilka lat, tak jakbym już nie chciała w sobie niczego trzymać.
Moje kłopoty zaczęły nabierać innych kształtów i barw, bo tak, zaczęłam widzieć kolory, nawet w mojej ostatnio dość traumatycznej sytuacji. Emocje we mnie hulały, tak jakbym chciała wszystko ekspresowo przerobić w sobie, by się oczyścić.

Ostatni ''raz'' był tez dość intensywny, ale na poziomie nie tyle fizycznym, co i emocjonalnym. Popłynęły łzy, zrobiło się na sercu lżej i to bardzo. Niestety jestem łakomczuchem, więc energię pobieram łapczywie Oczko Tak to jest, jak się zaniedba pewne sprawy przez lata. Bezradny

Obudziłam się rano nawet chora (nie wiem dlaczego, bo nie powinnam się nigdzie przeziębić). Ból gardła, zaczopowana głowa ropą. Ból gardła przeszedł po niecałym dniu sam z siebie, dziś wszelkie złogi z ciała się uwolniły i mam ozdrowieńczy katar. Nawet bym powiedziała ze dziwny, bo kompletnie inny niż zazwyczaj. Czuje nawet, ze chodzi z zatok, które zaleczyłam ponad 10 lat temu. Bez bólu i dyskomfortu, oprócz tego, ze cały czas cieknie mi z nosa Oczko

Mój węzeł chłonny na szyi, który przez kilka lat mnie straszył swoimi rozmiarami, prawie się wchłonął i jest ledwo wyczuwalny Hura

Dziękuję Ci Ewo z całego serca Buźki Kwiatek Buźki Jesteś wspaniała Oklaski
Odpowiedz

Dziękuję bardzo za ten miły wpis

niech Energia Reiki zdziała jak najwięcej dobrego dla Ciebie Uśmiech
pozdrawiam
i przesyłam Moc Pozytywnych Fluidów Buźki
Odpowiedz

To ja dziękuję Ewo Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości