Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witaj EwoUśmiech
I ja poproszę o przekaz. Wszystkie dane wysłałam na mail. Mój adres mailowy jest taki sam jak mój nick tutaj.
Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz

Droga Evo mogłabym prosić o zabiegi Reiki dla mnie? Oczko
Potrzebne dane prześlę na maila.

Pozdrawiam serdecznie! Uśmiech

"Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś".
Odpowiedz

Wiedźmo Marto , natt93
witam Was w moim Gabinecie Reikowym Kwiatek Kwiatek
Harmonogram spotkań poszedł już na Wasze e-maile
Odpowiedz

Dziękuję bardzo Evo- "do zobaczenia" na zabiegu Oczko

"Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś".
Odpowiedz

Jestem dopiero po pierwszym zabiegu u Ewy, i mogę całym sercem zaświadczyć o jej ogromnym darze.
Nie wiedziałam na co powinnam się przyszykować, nie miałam żadnych wyobrażeń odnośnie takiego "zabiegu, więc niczego w podświadomości zakodować sobie nie mogłam ...
Po paru minutach od rozpoczęcia Przekazu Reiki poczułam w dłoniach, rękach, twarzy przechodzący prąd. Nawet gdybym chciała miałabym problem, by swobodnie zgiąć rękę. Czułam przechodzącą energię!To było niezwykłe przeżycie....
Ewuniu jesteś moim błogosławieństwem! Buźki Kwiatek Buziak
Odpowiedz

Pięknie dziękuję za kolejna dawkę energii Uśmiech Czuje się jak nowo narodzona...tego zastrzyku mi brakowało Uśmiech Pozdrawiam!!! Buźki

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz

jagoda20 napisał(a):Jestem dopiero po pierwszym zabiegu u Ewy, i mogę całym sercem zaświadczyć o jej ogromnym darze.
Nie wiedziałam na co powinnam się przyszykować, nie miałam żadnych wyobrażeń odnośnie takiego "zabiegu, więc niczego w podświadomości zakodować sobie nie mogłam ...
Po paru minutach od rozpoczęcia Przekazu Reiki poczułam w dłoniach, rękach, twarzy przechodzący prąd. Nawet gdybym chciała miałabym problem, by swobodnie zgiąć rękę. Czułam przechodzącą energię!To było niezwykłe przeżycie....
Ewuniu jesteś moim błogosławieństwem! Buźki Kwiatek Buziak
Buźki dziękuję za ten miły wpis Buźki
i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu Kotek
Eteacher napisał(a):Pięknie dziękuję za kolejna dawkę energii Uśmiech Czuje się jak nowo narodzona...tego zastrzyku mi brakowało Uśmiech Pozdrawiam!!! Buźki
.. i niech się dzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie !!
powodzenia w realizowaniu marzeń Buźki
Odpowiedz

Eva jest niesamowita!
Ponad rok temu dzięki Evie i zabiegom Reiki przetrwałam ogromny kryzys emocjonalny, z którego dzisiaj potrafię się śmiać Uśmiech

Serdecznie dziękuję za tegoroczną serię zabiegów, za okazaną pomoc, za Twój czas - Evo, oraz za dobre słowo.

Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ Uśmiech
Odpowiedz

Dziękuję!! Uśmiech I wszystkiego najlepszego dla Ciebie Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz

Droga Evo,

bardzo bardzo proszę o przekaz Kwiatek Kwiatek Rotfl

na podanego przez Ciebie maila wysłałam już dane i zdjęcie,

będę ogromnie wdzięczna jeśli znajdziesz i dla mnie czas Buźki

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz

kobiece serce napisał(a):Eva jest niesamowita!
Ponad rok temu dzięki Evie i zabiegom Reiki przetrwałam ogromny kryzys emocjonalny, z którego dzisiaj potrafię się śmiać Uśmiech

Serdecznie dziękuję za tegoroczną serię zabiegów, za okazaną pomoc, za Twój czas - Evo, oraz za dobre słowo.

Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ Uśmiech

Proszę bardzo - wszystko co najlepsze dla Ciebie Buźki
Eteacher napisał(a):Dziękuję!! Uśmiech I wszystkiego najlepszego dla Ciebie Uśmiech
wzajemnie Buźki
Gosiaq napisał(a):Droga Evo,

bardzo bardzo proszę o przekaz Kwiatek Kwiatek Rotfl

na podanego przez Ciebie maila wysłałam już dane i zdjęcie,

będę ogromnie wdzięczna jeśli znajdziesz i dla mnie czas Buźki
Witaj w moim gabinecie Kwiatek Kwiatek
a pewnie, że znajdę czas dla Ciebie
niebawem dostaniesz wiadomość zwrotną z harmonogramem naszych spotkań Uśmiech
Odpowiedz

Dziękuje serdecznie Ewuniu za zabiegi intencyjne Kwiatek Kwiatek Odczucia podczas zabiegu były bardzo wyraźne zwłaszcza w czakrze gardła i trzeciego oka.. chwilami wydawało mi się jakbym miała kluskę w gardle,która rośnie Uśmiech czułam także,dużo ciepła ,spokoju, pojawiły się także pozytywne myśli ..Mam nadzieję ,że wszystko pozytywnie się ułoży.. Pozdrawiam cieplutko Buźki
Odpowiedz

Witaj Ewo, ja również chciałabym Cię prosić o zabieg Reiki Kwiatek Dane prześlę na podany e-mail, pozdrawiam ciepłoUśmiech
Odpowiedz

slowik14 napisał(a):Dziękuje serdecznie Ewuniu za zabiegi intencyjne Kwiatek Kwiatek Odczucia podczas zabiegu były bardzo wyraźne zwłaszcza w czakrze gardła i trzeciego oka.. chwilami wydawało mi się jakbym miała kluskę w gardle,która rośnie Uśmiech czułam także,dużo ciepła ,spokoju, pojawiły się także pozytywne myśli ..Mam nadzieję ,że wszystko pozytywnie się ułoży.. Pozdrawiam cieplutko Buźki
niech się ułoży jak najlepiej dla Ciebie Buźki
portafortuna napisał(a):Witaj Ewo, ja również chciałabym Cię prosić o zabieg Reiki Kwiatek Dane prześlę na podany e-mail, pozdrawiam ciepłoUśmiech
daty spotkań poszły już na e-mail Kotek

miłego weekendu
i Moc pozytywnej energii dla Was Buźki
Odpowiedz

Witam serdecznie Uśmiech
dziękuję za nasze "spotkania" Kwiatek chciałabym napisać o nich coś więcej ale nie mogę z tego powodu, że prawie cały czas jaki miałyśmy zaplanowany przespałam Rotfl
Zasypiałam na dosłownie minuty przed umówioną godziną, dwa razy udało mi się dotrwać ale szybko zasnęłam w trakcie. To co udało mi się zaobserwować to całkiem miłe uczucie relaksu. Wierzę że dobra energia pozostanie ze mną na dłużej Uśmiech
Wielkie podziękowania Kwiatek

panta rhei
Odpowiedz

proszę Cię bardzo locked inside
hahhh przynajmniej miałaś zdrowy , regenerujący sen ...
niech Energia Reiki zadziała jak najlepiej dla Ciebie Uśmiech

miło było Cię poznać
pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Jestem już po całej serii zabiegów u Ewy.
Myślę, że to dobre miejsce by podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Podczas pierwszego zabiegu, czułam mocne mrowienie w rękach, dłoniach, twarzy, a po wszystkim po raz pierwszy od wielu lat spałam jak zabita, to był dla mnie istny kosmos! Kolejne zabiegi czułam już mniej intensywnie, ale zauważyłam, że przynoszą One rewelacyjny efekt, po pierwsze myślę, że stałam się bardziej spokojna, chętniejsza do podejmowania wielu spraw, śmielsza na wielu polach...
Myślę, że powodzenie takich zabiegów zaczyna się przede wszystkim w nas samych, ja od początku byłam optymistycznie nastawiona, wierzyłam, że Ewa mi pomoże, stosowałam się do wszystkich jej poleceń i mam w sobie taką wewnętrzną wiarę, że te zabiegi wniosą wiele dobra do mojego życia.
Dziękuję Ewuniu, że poświęciłaś dla mnie swój czas, dziękuję za twoją bezinteresowność, za dobro którym obdarzasz. Życzę Ci by twoje pozytywne wibracje wróciły do Ciebie z podwójną siłą. Buźki Buziak
Z serca Ci dziękuję. Angelika.
Odpowiedz

jagoda20 napisał(a):...
Myślę, że powodzenie takich zabiegów zaczyna się przede wszystkim w nas samych, ja od początku byłam optymistycznie nastawiona, wierzyłam, że Ewa mi pomoże, stosowałam się do wszystkich jej poleceń i mam w sobie taką wewnętrzną wiarę, że te zabiegi wniosą wiele dobra do mojego życia.

święte słowa jagoda20 - miło było CIe poznać
niech energia Reiki zrobi wszystko to co najlepsze dla Ciebie Uśmiech Buźki
Odpowiedz

Witam serdecznie, jeżeli to możliwe to proszę o reiki intencyjne na pewien problem, który opisałam w emailu.
Z góry dziękujęBuźki**
Odpowiedz

Dziekuje Ewciu za zabiegi dla mojej mamy. trudno powiedzieć, na ile pomogły - mama trochę taka konserwatywna jest, ale niewątpliwie czuła energię przepływająca przez nią. Ciężkie ręce, mrowienie w nich, dotyk na brzuchu, choć ostatnio też przez 2 razy ucisk na sercu. Pewnie dlatego, ze jest sercowcem i jej serducho jest sporo nadwyrężone.

Bardzo dziękujemy Ci za czas i energię, jaką nas obdarzyłaś Rotfl Niech zatoczy kółko i wróci do Ciebie ze wzmożona siłą!
Odpowiedz

Dziękuję jeszcze raz serdecznie Evo za poświęcony dla mnie czas i za Reiki Oczko
Każdy zabieg był inny i inne towarzyszyły mu odczucia, od mrowienia rąk i nóg, ucisku oraz "motyli" Rotfl w brzuchu, senności, uczucia zimna, nacisku na ręce, swędzenia poszczególnych partii ciała, odprężenia, delikatnego "rażenia" prądem aż po łzy i sen.
Mam nadzieję, że Reika zadziała wiele dobrego dla mnie jak i również, że to dobro i bezinteresowana pomoc jaką nam oferujesz Evo, wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Pozdrawiam serdecznie Oczko

"Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś".
Odpowiedz

Droga Ewo dziękuję za zabiegi. Było to coś niesamowitego a co najważniejsze już widzę, że dużo się we mnie zmieniło. Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości