Gabinet Reiki- EvaH.L.

Ponieważ jestem już po, chciałabym opisać odczucia w związku z zabiegami Oczko

Oczywiście, przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas Kwiatek Kwiatek

czuje się spokojniejsza, mam więcej energii ale przede wszystkim zniknęło takie przytłaczające uczucie "ciężaru do udzwigniecia", mam też więcej optymizmu Oczko

dzieki Evo Kwiatek jak dla mnie jesteś czarodziejką Buźki

choć zastanawiałam się czy to w ogłóle podziała ponieważ podczas zabiegów zasypiałam
i w ogóle podczas tego czasu byułam bardzo śpiąca to czuję się fanatstycznie Hura
Kwiatek Kwiatek

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.
Odpowiedz

Ja jestem jeszcze w połowie zabiegów, ale już mogę powiedzieć, że energia która Eva przesyła jest niesamowitaOczko No i jak już z Evą rozmawiałam, mnie się w ogóle nie chce spać po zabiegu, a wręcz czuję dużo, dużo energiiUśmiech
Odpowiedz

natt93 napisał(a):Dziękuję jeszcze raz serdecznie Evo za poświęcony dla mnie czas i za Reiki Oczko
Każdy zabieg był inny i inne towarzyszyły mu odczucia, od mrowienia rąk i nóg, ucisku oraz "motyli" Rotfl w brzuchu, senności, uczucia zimna, nacisku na ręce, swędzenia poszczególnych partii ciała, odprężenia, delikatnego "rażenia" prądem aż po łzy i sen.
Mam nadzieję, że Reika zadziała wiele dobrego dla mnie jak i również, że to dobro i bezinteresowana pomoc jaką nam oferujesz Evo, wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Pozdrawiam serdecznie Oczko
dziękuję Uśmiech
Wiedźma Marta napisał(a):Droga Ewo dziękuję za zabiegi. Było to coś niesamowitego a co najważniejsze już widzę, że dużo się we mnie zmieniło. Buźki
,, i niech jak najwięcej zmian pozytywnych zadzieje się u Ciebie Buźki
Gosiaq napisał(a):Ponieważ jestem już po, chciałabym opisać odczucia w związku z zabiegami Oczko

Oczywiście, przede wszystkim dziękuję Evo, że znalazałaś dla mnie czas Kwiatek Kwiatek

czuje się spokojniejsza, mam więcej energii ale przede wszystkim zniknęło takie przytłaczające uczucie "ciężaru do udzwigniecia", mam też więcej optymizmu Oczko

dzieki Evo Kwiatek jak dla mnie jesteś czarodziejką Buźki

choć zastanawiałam się czy to w ogłóle podziała ponieważ podczas zabiegów zasypiałam
i w ogóle podczas tego czasu byułam bardzo śpiąca to czuję się fanatstycznie Hura
Kwiatek Kwiatek
podziała , podziała ...przecież organizm regeneruje się najszybciej właśnie podczas snu Uśmiech
katarinek napisał(a):Ja jestem jeszcze w połowie zabiegów, ale już mogę powiedzieć, że energia która Eva przesyła jest niesamowitaOczko No i jak już z Evą rozmawiałam, mnie się w ogóle nie chce spać po zabiegu, a wręcz czuję dużo, dużo energiiUśmiech
... ale ostatnio zasnęłaś hahah
no tak jedni zasypiają inni są pobudzeni , na jakość zabiegu nie ma to kompletnie znaczenia
w obu przypadkach energia płynie z taką sama intensywnością
pozdrawiam Buźki
Odpowiedz

Witam, i się zadziało!!!!
Zaraz po 1 zabiegu dostałam zwrot ale zupełnie z czegoś innego niż prosiłam w tej sesji. Tydzień później,po 2-iej sesji, dostałam informacje ze wyszedł przelew dla mnie za jedna z tych rzeczy co prosiłam w sesji, dziękuję z całego serca.
Teraz tylko faktury zostały Oczko ale wierze ze zapłacą.

Dziękuję bardzo za pomoc!!! (Dodam tylko, ze był to zabieg reiki intencyjne na odzyskanie długów.)
Odpowiedz

Ewuniu czy będe mogła ponownie skorzystać z twoich zabiegów ? Dopiero za 3-tyg. upłynie 7-miesięcy od ostatniej serii zabiegów Uśmiechale bardzo potrzebuje Twojego wsparcia .. Buźki
Odpowiedz

Ewcia, gdzieś TY....? Smutny Martwię się troszkę,mam nadzieje, ze wszystko dobrze Buziak Buźki
Odpowiedz

Ana4 napisał(a):Witam, i się zadziało!!!!
Zaraz po 1 zabiegu dostałam zwrot ale zupełnie z czegoś innego niż prosiłam w tej sesji. Tydzień później,po 2-iej sesji, dostałam informacje ze wyszedł przelew dla mnie za jedna z tych rzeczy co prosiłam w sesji, dziękuję z całego serca.
Teraz tylko faktury zostały Oczko ale wierze ze zapłacą.

Dziękuję bardzo za pomoc!!! (Dodam tylko, ze był to zabieg reiki intencyjne na odzyskanie długów.)

.. niech się zadzieje a Twoje pieniądze wracają do Ciebie Kwiatek Kwiatek
slowik14 napisał(a):Ewuniu czy będe mogła ponownie skorzystać z twoich <a style="padding: 2px; border-radius: 2px; display: inline; background-color: rgb(255, 247, 193); border: 1px solid rgb(247, 226, 94);" class="ktg6us78hf8vdu7" href="javascript:void(0)"><u style="border-bottom: 1px solid;">zabieg</u></a>ów ? Dopiero za 3-tyg. upłynie 7-miesięcy od ostatniej serii zabiegów Uśmiechale bardzo potrzebuje Twojego wsparcia .. Buźki
.. ale ten czas płynie !!!
ze słowikiem jesteśmy już w trakcie zabiegów Uśmiech
mam nadzieję, że i tym razem pomogą
do miłego Buźki
Cytryna napisał(a):Ewcia, gdzieś TY....? Smutny Martwię się troszkę,mam <a style="padding: 2px; border-radius: 2px; display: inline; background-color: rgb(255, 247, 193); border: 1px solid rgb(247, 226, 94);" class="ktg6us78hf8vdu7" href="javascript:void(0)"><u style="border-bottom: 1px solid;">nadzieje</u></a>, ze wszystko dobrze Buziak Buźki
Witaj Cytrynko Buziak
tak kochana , dziękuję za troskę, u mnie wszystko w porządku Uśmiech
to po prostu brak czasu , dużo ezo-pracy
a przede wszystkim moja malutka córeczka , słodkie oczko w w głowie,
które absorbuje mój czas , i jak to kobieta ma swoje zmienne nastroje Rotfl

A u Ciebie Cytrynko ??? - mam nadzieję, że realizujesz się , tak jak chciałaś Uśmiech
Odpowiedz

Ewo! Ciesze się że wszystko w porządku! Ostatnio myślałam o Tobie, bo przepadłaś bez wieści. Bezradny Ale jestes usprawiedliwiona, ja tez bym córci nie spuszczała z oka, a to słodkie zajęcie Oczko

U mnie spokojnie, znaczy się nie rozwinęłam jeszcze żagli, bo trochę sprawy zdrowotne mnie dopadły. ale daje rade i prę z nadzieja do przodu. Cierpliwość to cnota, wiec ją szlifuję Oczko
Odpowiedz

zgadza - słodkie zajęcie zajmować się takim małym szkrabem ,
ale coraz częściej potrafi się zająć sama sobą więc spokojnie mogę nadrabiać moje internetowe zaległości Kotek

Cytrynko , to zdrowiej kochana , bo spełnianie marzeń na Ciebie czeka Kwiatek Kwiatek Kwiatek

a ja pędzę do działu Numerologii - może zdążę nim Młoda się obudzi Oczko
Odpowiedz

śpieszę z info. iż pomimo, że na forum nie bywam ostatnio zbyt często,
(z wiadomych macierzyńskich względów Muza )
to ezoterycznie - magicznie wciąż działam - wszak przecież to moja praca Kotek

Także zapraszam wszystkie chętne osoby na zabiegi Reiki Uśmiech
Odpowiedz

Ewuś... cieszę sie, że Cie widzę Oczko Buźki Duzo pomyślności dla Ciebie. Nie znikaj znów na tak długo Kwiatek
Odpowiedz

witaj Cytrynko Uśmiech
postaram się nie znikać , ale i tak dzień od godz. 6 rano do godz. 20 wieczorem dyktuje moja słodka córcia
Uśmiech a wieczorami robię zabiegi , piszę publikacje , usiłuję nadrabiać zaległości ...
doba ostatnio zdecydowanie za krótka ..
Odpowiedz

Ewuniu Kochana,

bardzo się ciesze, że się pojawiłaś i proszę o zabieg Reiki.

Ściskam, ściskam, ściskam Buźki
Odpowiedz

Witaj Elpis
niebawem na e-mail dostaniesz harmonogram naszych Reikowych spotkań Uśmiech
Kwiatek
Odpowiedz

Wszystkiego dobrego w nowym roku Ewuniu Buźki
Odpowiedz

Dziękuję bardzo katarinek
dla Ciebie również wszystkiego co Naj - samych słodkości !!! Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Droga Evo Uśmiech

Zwracam się z prośbą o kolejny przekaz. Dwie poprzednie serie tak wiele zdziałały Uśmiech
Mam nadzieję, że kolejne 5 zabiegów również "zrobi swoje" Oczko

Z góry dziękuję za pomoc a przede wszystkim dziękuję za to, że jesteś! Oczko
Odpowiedz

witaj noworocznie kobiece serce Kwiatek Kwiatek
cieszę się, że Energia Reiki pozytywnie wspomaga Twoje życie
niebawem na e-mail otrzymasz harmonogram naszych zabiegów
a tymczasem miłego dnia !
Odpowiedz

Wspomaga jak najbardziej! Oczko

Dziękuję i również życzę miłego dnia!
Odpowiedz

Witam, ja także proszę Cię o pomoc mail właśnie wysłałam Kwiatek
Pozdrawiam, Jowita
Odpowiedz

Witaj yovita11 Kwiatek
e-mail doszedł , także wkrótce otrzymasz harmonogram naszych spotkań Uśmiech
Odpowiedz

Ewuniu Kochana,

bardzo Ci dziękuję za zabiegi - jestem dużo spokojniejsza i znacznie lepiej śpię (a przyznam się, że podchodziłam do tego z odrobiną rezerwy).
Jestem Ci bardzo wdzięczna za Twoją magię i zaangażowanie Buźki

Przesyłam uściski i kule pozytywnej energii Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości